Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

13 minutes ago, renne said:

Kada si rekao 3+ rekoh da prepišem

Resavska škola:lolol:

Dobro ovo nama idu prelazi sa MUtd

Edited by arkonada
  • +1 1
Link to comment

Ja ispogađah SG Kelna i Majnca 2 puta, Romu jedared, još Lokomotiva da da sledeći Spartaku i ja se naigrah za dva sata bogovski :)

Link to comment
22 minutes ago, renne said:

Još kada bi Köln dao gol...

glupi keln

 

14 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ja ispogađah SG Kelna i Majnca 2 puta, Romu jedared, još Lokomotiva da da sledeći Spartaku i ja se naigrah za dva sata bogovski :)

bravo druže, ja ne igram ništa uživo, mislim da bi se to brzo otelo kontroli. svaka čast ko može

Link to comment

Ja češće i radije igram live, za manje uloge, ali je dinamičnije i (meni) zanimljivije. Ovaj fazon:

 

v1qei1E.png

 

IkUtvCH.png

 

JJgMNpK.png

 

Kad kvote pređu 2.5, odigram i sistem sa istom tekmom :happy:

 

QcqezwA.png

  • +1 1
Link to comment

Bar je Atalanta lagano dosla 2+, nakon onog nerviranja oko Monaca. 

White Soxi i Royalsi ponovo udaraju lose. Milwaukee je vec dosao plus, Minnesota vodi 4-0. Cini se da cu morati da se vratim cestom igranju poena na prvih 5 ininga; danas sam imao par laganih prolaza na sirem tiketu sa tom igrom.

Link to comment

1/4 (fudbal 1/1, NHL 0/1, MLB 0/2). Fudbal se ponovo tesno uklopio, nakon sto je Monaco jedva prosao. NHL sam naravno promasio, cim odigrah ozbiljniji tiket, Vegas samo 1-0 protiv Arizone. MLB nije odusevio. Minnesota ispusta 5-0 prednost, te nije vredeo lagani under na Dodgers-Nationals, St. Louis rutinski plus, White Soxi i Royalsi su na kraju bili blizu, no ipak ostase poen ispod granice. Slabasan vikend i 2 prolaza ukupno. Jedino je dobro sto su izlazne kvote preko 2. Probao sam sa manjim kvotama u singlu i ovo ipak deluje kao ispravan pristup. Sada se samo ceka dobra serija, da donese plus.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Ottawa-Winnipeg 6+

Montreal-Toronto 5+ (OT&SO)

Colorado-Arizona 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.62.

Praticu NHL, kada ugledam nesto zanimljivo, mada ove sezone ima previse minusa, gde se to ne ocekuje.

 

Prateci tiket, Winnipeg pob2, Chicago 5+ (OT&SO), Toronto pob2, Carolina pob1, Minnesota 5+ (OT&SO), Colorado pob1, Vegas pob2. Kvota 10.42.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-San Diego 2 (Cahill-Darvish)

Houston-Detroit 1 (Greinke-Mize)

 

Toronto-NY Yankees 2 (Ray-Cole)

Tampa-Texas 1 (Glasnow-Dunning)

 

Minnesota-Boston 5I >4 (Happ-Perez)

San Francisco-Cincinnati 5I <5.5 (Aaron Sanchez-Miley)

 

Kvote 1.90, 2.10 i 2.20.

Cahill je 2-5, 3.97 ERA, na 14 nastupa protiv Padresa. Nalupan je protiv Redsa, 6. aprila, 4 iininga, 7 primljenih poena, 4 strajkauta, 2 pustena HR. Darvish je 2-2, 2.50 ERA, na 6 startova protiv Pittsburgha. Posle ne tako ubedljivog izdanje protiv Arizone, usledio je odlican nastup protiv Giantsa. Ukupno, 0-0, 4.22 ERA, 1.22 WHIP, 10+ ininga, 13 Ks i 2 walks. Solidna razlika u kvalitetu ekipa, mada Piratesi udaraju nesto bolje, u poslednje vreme.

Greinke je 13-7, 2.69 ERA, na 29 nastupa protiv Tigersa. Otvorio je sezonu sa dva kvalitetna starta, 1-0, 1.38 ERA, 0.69 WHIP, 13 ininga, 8 strajkauta i walk. Mize nije nastupao protiv Houstona. Imao je fin nastup protiv Minnesote, pre 6 dana, 4 ininga, jedan pusten run, 4 Ks i 2walks. Slicno kao i za prosli par, imamo duel potencijalnog tima iz vrha, odnosno zacelja lige.

Ray je 1-0, 1.64 ERA, na 2 starta protiv Yankeesa. Ovo ce mu biti prvi nastup u sezoni. Cole, 3-0, 2.97 ERA, na 5 startova protiv Toronta (u dresu Yankeesa, 2-0, 1.29 ERA). Standardno dobar pocetak, 1-0, 1.46 ERA, 0.89 WHIP, 12+ ininga, 2 primljena poena, 21 strajkaut i 2 walks. Sezonska serija, 2-1 za Toronto. Springer, Teoscar Hernadez i Lourdes Gurriel Jr. i dalje fale kod Blue Jaysa, te je ovo dobra prilika za revans Yankeesa.

Glasnow je imao jedan start protiv Texasa i tada je zabelezio prvu pobedu kao clan Raysa, 6 ininga bez primljenog poena, u pobedi. Idealno je otvorio sezonu, 0-0, 0.75 ERA, 0.58 WHIP, 12 ininga, jedan dopusten run, 15 strajkauta i 2 walks. Dunning nije nastupao protiv Raysa. Imao je fin nastup protiv Toronta, 6. aprila, 5 ininga, jedan pusten run, 6 Ks, u pobedi.

Happ je 13-4, 2.79 ERA, na 27 nastupa protiv Red Soxa. Otvorio je ok protiv Detroita, 4 ininga, jedan primljen poen, 4 Ks i 3 walks. Perez je 0-3, 4.91 ERA, na 5 nastupa protiv Twinsa. Jedini ovosezonski start je bio korektan, 5 ininga i 3 pustena poena, 6 strajkauta i 2 walks. J.D.Martinez je juce u poslednji cas ubacen u postavu i lupio 3 HR protiv Oriolesa. Ofanzivna produkcija je sigurno neophodna Bostonu, posto im pitching sigurno nece biti sjajan ni ove sezone (bullpen je za sada korektan, no videcemo na dalje).

Sanchez nije nastupao protiv Redsa. Drzao je San Diego na jednom datom poenu, tokom 5 ininga, uz 4 strajkauta, bez odluke. Miley je 4-4, 3.88 ERA, na 12 nastupa protiv Giantsa. Zabelezio je trijumf protiv Pittsburgha, na prvom startu u sezoni, mada je mogao bacati opusteno, zbog dobrog ucinka napada (14-1 pobeda), 6 ininga, bez primljenog poena, 6 Ks i walk. 

 

Siri MLB tiket, Minnesota 1, Baltimore 5I >3.5, Atlanta 1, St. Louis >7.5, Chicago White Sox 1, Arizona 5I >4. Kvota 14.70.

 

Fudbalski tiket, Hoffenheim 3+, Vojvodina 2+, AZ II 3+, Fenerbahce 2+, Sassuolo 2+. Kvota 3.51.

 

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...