Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

4 minutes ago, arkonada said:

zahebaše me bajern na prvom i galata na drugom po 1:1

@Skyhighatrist

brate mili, jel' može union berlin nekad da bude i 2:1:mellow:

Izgubili od Kelna 2:1 početkom sezone (posle ih dobili 2:1 :happy: )

 

Ove sezone, od 28 tekmi, samo u 5 nisu dali gol.

  • +1 2
Link to comment

Ja sam godinama igra to sto on igra na fudbalu(fiks u glavu), tamo negde do 2015. i nikada nisam bio u plusu na duze staze. Cesto ni  vineri koje sada povremeno stavim ne pomazu. Sutra bih recimo probao A. Madrid w2. Ovo im je must win tekma.

Link to comment
38 minutes ago, Cash said:

Zasto igras samo fikseve. Sto ne odigras recimo gg3+.

Samo fiksevi.Dosao i Porto.

 

Pravilo kod fikseva je da se pre februara ne zaleces i ne igras jace,mart i april su zato samo jako.

 

Pratim i zapisujem vec 3 sezone,kraj februara,mart i april uvek kako treba,tad i pocinjem jako da igram,cak i NBA moze od marta da se igra.

 

NFL je nesto drugo,on pici cele sezone jer ima malo kola.

 

Antitalenat sam za golove.

 

Edited by Bogotac
Link to comment

Fudbal za sada korektno ide. MLB deo je jos u fazi procene. Ja obicno volim da igram sablonski, ovaj tim je za plus, onaj za minus, ostali za fiks, a ovi ce na crnu listu.:lolol: Ovi Metsi su blizu crne liste, vec nakon pete tekme u sezoni. Ovo ce im biti drugi poraz, kada za njih baca top 5 picer na nivou lige. Mozda cu od sledeceg meca probati under 5 ininga ili under ceo mec, no tada ce verovatno dati 10 u startu.:rolleyes:

Link to comment

AZ oborio siri tiket (kvota oko 6), a ni Always Ready na 1.16 u fiksu, nije morao do samo jednog gola na poluvremenu (plus u svojoj mrezi). Metsi naravno pukose, cim je deGrom izasao. Idu na under listu, kada on nastupa i na listu za izbegavanje u ostalim slucajevima.

Link to comment

Ni Bolivijci nisu sto su bili. Vise ni ovi veliki favoriti ne mogu makar u 3+. MLB varira, to je standardna stvar, no mrzim kada fudbal subotom dodje metiljavo (najsigurniji par na golove, koji cekam tokom celog dana). Ne bih ni sa AZ-om prosao bolje na glavnom. Nadam se da ce uci bar jedna MLB kombinacija, mada nakon pada Metsa, ni to nije sigurno. Tja, nekad bude plus, nekad minus, vikendi su mi ranije uvek bili propast. Probacu da uklopim NHL do kraja, mozda budem imao bolji trend, u odnosu na start sezone.

Link to comment

1/4 (fudbal 0/1, MLB 1/3). Fudbal me nije odusevio, a posebno mi se nije dopalo ovih 1-1 iz Bolivije, na 1.16 favorita u fiksu, gde sam ocekivao mozda i 7+, a ne tricavih 3+. Siri tiket je pao na AZ 3+; propali su i Holandjani skroz, ranije si na random mogao naci efikasne utakmice. U MLB delu prolazi najveca kvota (preko 2.7), mada su rezultati bili losi i bilo je tesko provuci nesto. Juce je bio dan za pad sirih tiketa na jednom paru. Pored pomenutog fudbalskog i NHL i NBA su zavrsili na isti nacin (Edmonton ne daje gol i ne dolazi 6+; Brooklyn gubi, glupi fiks). Jedino me je iznervirao pad fudbala, MLB se nije mogao bolje iskombinovati.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Fiorentina-Atalanta 2+

Inter-Cagliari w1

Monaco-Dijon 3+

 

Kvota 2.04.

Danas sam dugo razmisljao sta odigrati. Najpre stavih Inter 3+, pa 2+, da bi na kraju ostao viner. Monaco igra protiv otpisanih, te ocekujem trpanje. Atalantu ispratih oprezno, posto je domacin skroz nepredvidljiv. CL je definitivno poremetila igru.

 

Prateci tiket, Napoli 2+, Juventus 2+, Roma 2+, Villarreal 2+, A. Madrid w2, Salzburg 3+, Dinamo Zagreb w2, PSV 2+, Ajax 2+, Braga w1, Sporting w1, Rangers w1. Kvota 10.92.

 

 

NHL

 

Vegas-Arizona 5+ (OT&SO)

NY Islanders-NY Rangers 5+ (OT&SO)

New Jersey-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.15.

Probah jednu NHL kombinaciju danas, mada su parovi onako.

 

 

MLB

 

St. Louis-Milwaukee >7.5 (Ponce de Leon-Brett Anderson)

Chicago White Sox-Kansas >7.5 (Cease-Minor)

 

Minnesota-Seattle 1 (Shoemaker-Flexen)

LA Dodgers-Washington <8.5 (Kershaw-Scherzer)

 

Kvote 2.42 i 2.43.

Ponce de Leon je fino otvorio sezonu, 1-0, 1.80 ERA, 0.80 WHIP, 5 ininga i 3 strajkauta. Anderson tradicionalno ima problema protiv Goldschmidta i Arenada. Ne bas ubedeljiv na otvaranju sezone, 5 ininga, 4 primljena poena, 4 Ks i walks i cak 3 pustena HR. Serija, plus i minus.

Cease je imao solidan nastup protiv Angelsa, 4+ ininga, 3 pustena poena, 3 Ks i 3 walks. Minor je bacao 6 ininga protiv Texasa, 3. aprila, 4 poena protivnika, 6 strajkauta i 2 walks. Serija, jedan under.

Shoemaker je imao odlican nastup protiv Detroita, 6 ininga, jedan pusten run, 5 Ks. Flexen je protiv San Francisca zabelezio prvu MLB pobedu jos od 23. avgusta 2017. godine. Nije primio poen tokom 5 ininga, uz 6 strajkauta i 2 walks. Veceras ce sa druge strane imati dosta bolji napad, te zato i probah na Twinse. Serija, 1-1.

Nakon slabog otvaranja na Coors Fieldu, Kershaw se vratio prepoznatljivim nastupom protiv Oaklanda. Do sada, 1-1, 4.26 ERA, 1.18 WHIP, na 11+ ininga, uz 10 strajkauta i walk. Scherzer je imao cudan nastup na startu sezone. primio je 4 poena, tokom 6 ininga i to iz 4 solo HR, propraceno sa 9 Ks. Serija, minus i plus.

 

Siri MLB tiket, Chicago Cubs 5I >3.5, Boston 5I >4, Cleveland 1, Colorado 2, Atlanta 1, San Diego 5I >4. Kvota 15.71.

 

NBA tiket, Denver >216.5, New orleans >220.5, Milwaukee pob2, Memphis >220.5, Chicago H2(+3.5), Dallas >213.5, LA Clippers pob1. Kvota 8.76.

 

Link to comment

Konte mozak operacije, miksuje postavu, a igra samo jedno takmicenje. Dobro je sto ipak stavih viner, mada sam stvarno ocekivao petardu ili nesto slicno. Stavis prvu postavu, izgruvas jos 4-5 kola i posle ladovina.

Edited by Miljenko
Link to comment
2 hours ago, Cash said:

Pa sto igras na bayern 10 igraca im je falilo. :isuse:

 

Pa, zbog kvote jbt, 1,55 kući je redja od Halejeve komete. a i da im se revanširaju za decembar.

I sa trećim timom su bili bolji, no puče kontra i ćao.

 

U užem izboru su bili Malme (kog sam sva sreća singlirao), Porto, Benfika, i ipak odigram Bajern.

 

 

 

Evo šta sam odigrao danas, da znate da će, bar 1 par, odavde da omane, pa da ne igrate i vi :D

 

image.png.50c2861120bbf420963a9b7c6ee550d0.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...