Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Voleo bih bar jednom da vidim u NHLu da padne gol kad hokejas izadje sam ispred golmana (kad je, kako kazu, "jedan na nula"). Evo, malopre Zibanejad izadje sam pred golmana i zaboravi pak negde pozadi. Ne secam se da sam video gol u takvoj situaciji. Ono jes da sam ja majstor da propustim gol, prebacim na drugu utakmicu, kliknem na teletekst i slicno, al moglo bi bar nekad da im se omakne i kad ja gledam. :mad:

Link to comment

Kakve "pecalice" sabajle sa Sitijem protiv Lica ili Live i Čelski kod ne tako naivnih Vile i Palasa.

Pa, AZ-Sparta, Bajern čak 1,45...

 

E počinju Švedjani i to Malme otvara™ protiv Hamarbija dana u 15h.

Link to comment

0/2 (MLB 0/2), prosao je prateci MLB tiket (7+ kvota). Na dablovima se nisam proslavio. Yankees izgubise, dok su Dodgersi jedva dobili Washington, 1-0. San Diego ostavlja protivnika na nuli, ali je Houston porazen protiv Oaklanda. Na pomenutom sirem tiketu je Cincinnati ispustio 5-0, no nekako dobise u produzetku, za prolaz. Bolje bi ispalo da sam grunuo sve u dablove (prosla bi dva), no ne moze sve biti idealno.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Always Ready-Nacional Potosi 3+

Man City-Leeds 2+

Stuttgart-Dortmund 2+

Real Madrid-Barcelona 2+

 

Kvota 2.12.

Sklepah sve na jedan tiket ipak.Klasican par iz Bolivije. CL ometa prilicno, posto ja pretezno igram samo top timove, te je ostalo otislo po 2+ (Bayern je cini mi se prvi put izbacen sa tiketa).

 

Prateci tiket, Bournemouth w1, Doncaster w1, Gillingham w1, Portsmouth w1, Peterborough w2, Cambridge w1, Bolton w1, Bradford w1, Cheltenham w1, Bromley w1, Boreham Wood w1, Eastleigh w1, Torquay w1. Kvota 87.80.

 

 

MLB

 

NY Mets-Miami 1 (Jacob deGrom-Rogers)

Pittsburgh-Chicago Cubs 2 (Keller-Davies)

 

Houston-Oakland 1 (Urquidy-Montas)

Minnesota-Seattle 1 (Pineda-Kikuchi)

 

Cleveland-Detroit 1 (Civale-Skubal)

Toronto-LA Angels 1 (Matz-Quintana)

 

Kvote 2.14, 2.36 i 2.78.

Jacob deGrom je 10-8, 3.00 ERA, na 26 startova protiv Marlinsa. Ove sezone, 6 ininga, bez primljenog poena, 7 strajkauta, 2 walks. Rogers, 1-0, 2.00 ERA, na 2 starta protiv metsa. Do sada, 4 ininga, 3 pustena runa (2 njemu pripisana), 6 Ks i 4 walks, u porazu. Serija, 1-0 za Metse.

Keller je 0-3, 7.20 ERA, na 4 starta protiv Cubsa. Krenuo sa, 0-1, 9.00 ERA, 4 Ks i 4 walks, 3 ininga. Davies je 5-5, 4.34 ERA, na 15 startova protiv Piratesa. Tekuca sezona, 1-0, 3.18 ERA, 5+ ininga, 5 Ks i 3 walks. Sezonska serija, 3-1 za Cubse; tekuca, 1-0 za goste.

Urquidy je 0-0, 2.93 ERA, na 3 starta protiv Oaklanda, uz 16 strajkauta na 15+ ininga. Siguran na prvom nastupu u sezoni, 4+ ininga i 2 dopustena runs, 5 strajkauta i 2 walks. Montas je 4-3, 4.50 ERA, na 9 nastupa protiv Astrosa. Nije se proslavio 5. aprila protiv danasnjeg rivala, 2+ ininga, 7 primljenih poena, 4 Ks i 3 walks. Sezonska serija, 5-1 za Houston; tekuca 1-1.

Pineda je 2-1, 4.50 ERA, na 5 startova protiv Marinersa. Za sada, 5 ininga i jedan primljen poen (nakon greske odbrane, te mu nije pripisan), 5 strajkauta i 2 walks. Kikuchi je 1-0, 1.64 ERA, na 2 starta protiv Twinsa. Pocetak, 0-0, 4.50 ERA, cak 10 strajkauta i walk. Sezonska serija, 1-0 za Twinse.

Civale je 4-0, 2.67 ERA, na 5 startova protiv Tigersa. Imao je kvalitetno otvaranje sezone, pobeda uz 7 ininga, 3 primljena poena, 6 Ks i 2 walks, uz 2 dopustena HR. Skubal je 0-0, 3.52 ERA, na 2 starta protiv Indiansa. Ove godine, 0-0, 3.38 ERA, 5+ ininga, 4 Ks i 2 walks. Sezonska serija, 2-2; tekuca 1-0 za Cleveland.

Matz je imao sjajan debi u dresu Blue Jaysa protiv Texasa, 6+ ininga u pobedi, jedan pusten run, 9 strajkauta i walk. Quintana je 7-2, 1.88 ERA, na 10 startova protiv Blue Jaysa. Start sezone, 3+ ininga, 4 primljena poena, 5 strajkauta i 3 walks, bez odluke. Sezonska serija, 2-0 za Angelse.

 

Siri MLB tiket, Yankees 2, Chicago White Sox 1, St. Louis 1, San Diego 2, Atlanta 1. Kvota 14.23.

 

NHL tiket, Philadelphia 5+ (OT&SO), Florida 5+ (OT&SO), Toronto 6+, Winnipeg 5+ (OT&SO), Chicago 5+ (OT&SO), Edmonton 6+. Kvota 8.01.

 

NBA tiket, Portland pob1, Phoenix >221.5, Golden State >220.5, Brooklyn pob1, Utah >223.5. Kvota 3.90.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

City 14-1 u sutevima i gube i dalje 1-0.:lolol: Nema glupljeg sporta od fudbala po tom pitanju. U vecini sportova tolika dominacija znaci sigurnu pobedu.

Link to comment
6 hours ago, arkonada said:

za danas ova dva, igrao bi nešto real-barsa ali nemam pojma šta

slika.png.c52b06ffc7c30bbd68b157307f2c2315.png

 

slika.png.80d7e960f027cc3982d02bb7611114c8.png

zahebaše me bajern na prvom i galata na drugom po 1:1

@Skyhighatrist

brate mili, jel' može union berlin nekad da bude i 2:1:mellow:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...