Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1 hour ago, Nesh said:

Malo nekorisne statistike:

Posle tvoje nekorisne statistike majstore evo i mog beskorisnog listića za večeras:lolol:

slika.png.e8e5bd1936687c7239319ca17b82d9d9.png

  • +1 4
Link to comment

Ubi me Slavija ko granom :dry: (javlja mi se da će biti još gubitnika :happy: )

 

2 hours ago, arkonada said:

Posle tvoje nekorisne statistike majstore evo i mog beskorisnog listića za večeras:lolol:

slika.png.e8e5bd1936687c7239319ca17b82d9d9.png

 

Najs, pametno odigran dsx2 :thumbsup:

Edited by Skyhighatrist
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ubi me Slavija ko granom :dry: (javlja mi se da će biti još gubitnika :happy: )

 

 

Najs, pametno odigran dsx2 :thumbsup:

Hvala, dobro, kada ti dođe u 94.minutu to je već čista sreća mada sam verovao u Čehe, dobri su oni a i Arsenal je krajnje nepouzdan. Žao mi je ko je pao na Arsenalu, jbga. 

  • +1 4
Link to comment

sta sam sve zivo pogodio sinoc i nista.

na jednom tiketu:

baskonija hp2

klipers hp2

hokej- tampa 2

rendzersi >5,5

kapitalsi>5,5

bejzbol- marinersi .8,5

i jebeni majami ne dodje hp1a na drugi 

vucevic i pol dzordz > 

tampa i kapitalsi vise golova

white sox 1

bulls 2 i jebenu oklahomu stavim ph1 kao izdrzace poluvreme. 

i cesto ovako nego jutros popizditis

😠😠😠

 

 

Link to comment

2/4 (fudbal 1/1, MLB 1/3), prosao je prateci MLB tiket (7+ kvota). Fudbal se uklopio neocekivano lako. Ajax lagano do 2+; Man Utd bez problema, a ni Villarreal nije prodao. U MLB delu sam izgleda previse eksperimentisao sa poenima, posto je fiks dosao iznenadjujuce realno. Prosla je kombinacija sa 2.9 kvotom + bonus tiket sa ostalim parovima, pa se ne bunim uopste. Cubsi dobise moje ponovo, Minnesota lako u over; St. Louis resava mec u 8. iningu, White Soxi dobri, no obe ekipe propustaju dosta prilika za poentiranje i ostaje minus; Toronto-Angels lagani plus, na Astrosima je zafalio poen. Ovo je nesto stabilniji trend, nakon loseg Opening Daya. Fali samo jedan lep kombo, da dodatno popravi utisak.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Tampa-NY Yankees 2 (Hill-Kluber)

LA Dodgers-Washington 1 (Buehler-Ross)

 

Houston-Oakland 1 (McCullers Jr-Manaea)

Texas-San Diego 2 (Arihara-Musgrove)

 

Kvote 2.19 i 2.28.

Hill je 1-2, 4.79 ERA, na 11 nastupa protiv Yankeesa. Na prvom ovosezonskom startu je izdrzao 4 ininga, uz 4 primljena poena i 4 strajkauta, 2 walks. Kluber je 5-2, 2.67 ERA, na 10 startova protiv Raysa. Protiv Toronta je bacao 4 ininga, 2 poena protivnika (jedan njemu pripisan), 5 Ks, 3 walks.

Buehler je 0-1, 3.38 ERA, na 3 nastupa protiv Nationalsa ( u playoffu, 1-0, 0.71 ERA, na 2 starta). Na Coors Fieldu je bio 6 ininga na moundu, 2 primljena poena i 4 Ks. Ross je 0-2, 7.02 ERA, na 4 nastupa protiv Dodgersa. Veceras ce imati prvi start u sezoni.

McCullers Jr. je zapoceo sezonu pobedom bas protiv Athleticsa, 5 ininga, jedan pusten run, 7 strajkauta, 3 walks. Manaea, 4+ ininga, 5 poena za protivnika, 4 Ks, 3 walks. Sezonska serija 5-0 za Houston, tekuca 1-0.

Arihara ce danas imati drugi MLB start u karijeri. Na debiju protiv Royalsa, 5 ininga, 3 primljena poena, strajkaut, bez odluke. Musgrove je 1-3, 4.76 ERA, na 7 nastupa protiv Rangersa. U pobedi protiv Arizone, 6 ininga, 8 Ks, bez primljenog poena.

 

Prateci tiket, San Francisco 1, Cleveland 1, Atlanta 1, Cincinnati 2. Kvota 7.01.

 

NHL tiket, sve 5+ (OT&SO), Pittsburgh, NY Rangers, Washington, Vegas, Colorado. Kvota 3.41.

 

Fudbalski tiket, Volendam 3+, Cambuur 2+, Excelsior 2+, PSV II 3+, Ajax II 3+, Hearts 2+, Horn 2+, Amstetten 2+, Dornbirn 2+. Kvota 7.62.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...