Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/4 (fudbal 1/1, MLB 2/3). Fudbal se tesno uklopio, sa 2 gola u zavrsnih 10 minuta meca. Nikakvih komplikacija ne bi bilo, da sudija nije napravio spektakl u prvom poluvremenu. MLB je dosao skoro idealno, no ipak promasih jedan par. Kershaw i Dodgersi izdominirase; San Diego taman koliko treba; Houston okrece zaostatak iz prvog ininga; Cincinnati je oduvao moje Piratese, Cole i Yankees sigurni; Minnesota nije iskoristila svoje sanse i gubi u produzetku, 4-3. Steta, bila je 24+ kvota, na kombo tiketu. Fin dan, jedna dobitna MLB kombinacija je imala kvotu tik manju od 3.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Inter-Sassuolo 3+

Bayen-PSG 2+

 

Kvota 1.75.
Inter mi lici na siguricu, dok mi povrede igraca Bayerna ne ulivaju poverenje u 3+, te zato i oprezna varijanta.

 

 

MLB

 

Cincinnati-Pittsburgh 1 (Castillo-Kuhl)

Detroit-Minnesota 2 (Boyd-Maeda)

 

Oakland-LA Dodgers 2 (Luzardo-Bauer)

NY Yankees-Baltimore 1 (Taillon-Means)

 

Texas-Toronto 2 (Gibson-Ryu)

San Diego-San Francisco 1 (Snell-Gausman)

 

Kvote 2.17, 2.31 i 2.42.

Castillo je 3-1, 1.26 ERA, na 6 startova protiv Piratesa. Nije se proslavio na otvaranju sezone protiv Cardinalsa, 3+ ininga, 10 dopustenih runs (8 njegovih), bez strajkauta. Kuhl, 2-2, 3.19 ERA, na 7 startova protiv Redsa. Bacao je 3 ininga, na prvom startu, protiv Cubsa, uz 2 Ks i 3 walks i 2 primljena poena (jedan njemu pripisan). Serija, 2-0 za Cincinnati.

Boyd je 8-7, 4.60 ERA, na 21 startu protiv Twinsa. Dobro otvaranje sezone protiv Indiansa, 5+ ininga, bez poena za protivnika, 2 strajkauta i 4 walks, uz pobedu. Maeda, 1-2, 4.88 ERA, na 4 starta protiv Detroita. Ok prvi start, 4+ ininga, 5 Ks, 2 walks, 2 primljena poena (1 njegov, zbog greske odbrane). Skor u seriji 1-1.

Luzardo je imao jedan nastup protiv Dodgersa, 3 ininga, 3 pustena poena, 3 walks. Pre 4 dana protiv Houstona, imao je 8 strajkauta, ali i 5 primljenih runs, tokom 5 ininga. Bauer je 1-4, 3.72 ERA, na 8 startova protiv Oaklanda. Na debiju u novom dresu je primio 4 poena, uz 10 Ks, 6+ ininga i pobeda. Dodgersi vode 2-0 u seriji, dok je Oakland i dalje bez pobede (0-6).

Taillon ce imati prvi start u dresu Yankeesa. Imao je dobar pripremni period, nakon sto je pauzirao posle Tommy John operacije u 2019. godini. Means je 1-1, 5.54 ERA na Yankees Stadiumu. Imao je odlican prvi nastup protiv Red Soxa, 7 ininga, 5 strajkauta i samo jedan hit protivnika. Yankees su dobili prva dva meca tekuce serije i uzdam se u njihov napad.

Gibson je 4-1, 4.61 ERA, na 9 startova protiv Blue Jaysa. Imao je uzasan prvi start, na kome je napravio samo jedan aut, a za to vreme primio 5 runs, uz strajkaut i 3 walks. Ryu nije nastupao protiv Rangersa. Na startu sezone protiv Yankeesa, 5+ ininga, 5 Ks i 2 primljena poena. Skor u seriji 1-1.

Snell je imao pitch limit na otvaranju sezone (85), no to sto je odigrao, odradio je perfektno; 4+ ininga, 8 strajkauta, 2 walks, bez pustenog runa. Gausman je imao sjajn Opening Day, zadrzavsi Marinerse na jednom poenu; 6+ ininga, 6 Ks, 2 walks. Sezonu ranije imao je 5.06 ERA, na 2 starta protiv Padresa. I ova serija je izjednacena, 1-1.

 

Prateci tiket, Colorado >10.5, St. Louis >6.5, Chicago White Sox 2, Tampa 2. Kvota 7.95.

 

NHL tiket, Edmonton 6+, Toronto 5+ (OT&SO), Colorado 5+ (OT&SO), St. Louis 5+ (OT&SO). Kvota 3.40.

 

NBA tiket, Ohoenix >218.5, Denver >217.5, Dallas >217.5, Atlanta >221.5, Brooklyn >224.5. Kvota 7.22.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Jesam, fiksiro sam dvojku na Chelsea, al' sam se lomio oko Bayern : PSG, pa sam odigrao PK1-1 i PK 2-2, jerbo sam bio u fazonu ko prvi krene da trpa, tom i obojci (i lomio prste poslednjih dvaes' minuta da ne izjednače) :lolol:

 

Cdzlg98.png

Q 10.8

 

Drugi sam malo podebljo sa Interom, i igrao opet Chelsea fix dvojku, a odigrao opet dva tiketa Bay : PSG, jedan sa kecom, jedan sa dvojkom

 

8yfWXSk.png

Q 9.1

  • +1 5
Link to comment

2/4 (fudbal 1/1, MLB 1/3). Ponovo tesan prolaz na fudbalu, nakon kasnog ulaska Intera u 3+. Prijatno iznenadjenje na Bayern-PSG; dosta bolji mec od onog sto sam ocekivao. MLB je doneo vece puno iznenadjenja. Od odigranih parova, pogodih samo 2, srecom na istom tiketu. Cincinnati je ponovo razbucao moj Pittsburgh; Minnesota volsebno dobija, nakon par sjajnih reakcija odbrane; napad Dodgersa je zakazao, da bi kasnije i pitching dopustio preokret; San Diego tesko produkuje poene, nakon povrede Fernando Tatis Jr.; Yankees izgubise u dodatnim ininzima, uz novi under (ocekivao bi covek da tako jaka ekipa, mora ici u over 2/3 puta u seriji, bez problema); poraz Toronta mi je mozda i najvece iznenadjenje dana, premalo poena daju za toliko hvaljen napad. Mogu reci da je na kraju ispalo korektno doci blizu pokrica, uz ovoliko promasaja.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Granada-Man Utd w2

Ajax-Roma 2+

Dinamo Zagreb-Villarreal w2

 

Kvota 1.96.

EL nije moje omiljeno takmicenje, no ispratih danasnje meceve jednim tiketom. Man Utd i Ajax su jasna stvar, dok Villarreal ima potkovan tim i ne verujem da ce dozvoliti iznenadjenje, kao Tottenham rundu pre.

 

 

MLB

 

Houston-Oakland >8.5 (Javier-Irvin)

Toronto-LA Angels >8.5 (Stripling-Canning)

 

Pittsburgh-Chicago Cubs 2 (Tyler Anderson-Arrieta)

Minnesota-Seattle >7.5 (Berrios-Marco Gonzales)

 

St. Louis-Milwaukee 1 (Wainwright-Burnes)

Chicago White Sox-Kansas >7.5 (Lynn-Keller)

 

Kvote 2.25, 2.91 i 3.47.

Javier je otvorio sezonu protiv Oaklanda, 3+ ininga, 2 primljena runa, 4 strajkauta. Irvin je isto krenuo protiv danasnjeg rivala, 4+ ininga, 4 dopustena poena, 2 Ks, walk. Sezonska serija, 4 plusa.

Stripling je 1-1, 4.67 ERA, na 5 nastupa protiv Angelsa. Do sada, 3+ ininga, 3 primljena poena 5 Ks, 2 walks. Canning ce imati prvi ovosezonski start. Na jedinom nastupu protiv Toronta, bacao je 4+ ininga, uz 3 dopustena poena, 6 strajkauta, walk, bez odluke. 

Anderson je porazen protiv istog protivnika, 3. aprila, 5 ininga, 3 poena protivnika, 7 strajkauta, 2 walks. Ukupno je 2-1, 4.32 ERA, na 4 starta protiv Cubsa. Arrieta je 13-6, 2.87 ERA, na 24 starta protiv Piratesa. Arrieta je izdominirao Pittsburgh na prvom startu, 6 ininga, jedan dopusten run, 5 Ks, walk. Sezonska serija 2-1 za Cubse.

Berrios je 1-2, 4.02 ERA, na 5 startova protiv Marineersa. Imao je odlican prvi start protiv Brewersa, 6 ininga i cak 12 strajkauta, bez primljenog poena. Gonzales je 0-1, 9.00 ERA, protiv Twinsa. Start sezone, 6 ininga, 5 dopustenih runs, 2 Ks, 3 walks. 

Wainwright je 18-11, 2.50 ERA, na 44 nastupa protiv Brewersa. Nalupan je protiv Redsa, 3. aprila, 2+ ininga, 6 primljenih poena, strajkaut i walk. Burnes je 1-2, 6.41 ERA, na 7 nastupa protiv Cardinalsa. Burnes je bio sjajan na sezonskom debiju protiv Minnesote, 6+ ininga, 1 primljen poen, 11 strajkauta. Domacin ima potentniji lineup, te verujem da se moze probati 1 na ovako dobru kvotu.

Lynn je izdrzao malo manje od 5 ininga protiv Angelsa, 2 primljena poena (oba nakon greske, te mu nisu pripisana), 6 Ks, 2 walks. Keller je nalupan protiv Texasa, nepuna 2 ininga i 6 primljenih poena, bez strajkauta i 2 walks. Imamo sudar timova, koji imaju solidne over trendove na startu sezone, te probah plus.

 

Siri MLB tiket, Minnesota 1, Chicago White Sox 1, Houston 1, LA Angels 2. Kvota 7.28.

 

NHL tiket, Winnipeg 5+ (OT&SO), Carolina 5+ (OT&SO), Tampa 5+ (OT&SO), Pittsburgh 6+, Ottawa 6+. Kvota 5.63.

 

NBA tiket, Chicago >214.5, Dallas >221.5, Utah >223.5. Kvota 3.13.

 

Link to comment

Mnogo NHL utakmica danas. 

Malo nekorisne statistike:

Chicago 15, Tampa, 11 bez neresene. 

Bufalo promrdao - 5 utakmica bez poraza.

Phila 5, New Jersey 4 bez pobede. 

Otawa svega 8 poraza u 8 utakmica protiv Edmontona ove sezone (a da su nocas pobedili makar i umereno iz keca u kec, lepe bi pare dosle :D).

Florida bez pobede u 5 utakmica protiv Caroline (3 neresene).

Pingvini protiv Bostona i Rangersa u poslednje dve utakmice primili samo 15 golova, dali 9. Rangersi u poslednjih 5 utakmica kod kuce (4 pobede i neresena) dali 31 gol.

Itd...

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...