Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dobar si. Ja ovo moje ni sa jednom igrom ne mogu uklopiti. :rolleyes:

Smotani Yankeesi su toliko kilavo odigrali ovu seriju, da se plasim da ih stavim sutra protiv Oriolesa.

Moglo se ovo iskoristiti bolje. Par serija je islo kompletno u plus, Texas, St. Louis, mozda I Houston.

Link to comment

April sjajan poput marta.

 

Juce prodje fudbal sa Espanjolom i PSV,za danas se ceka Benfika na drugom,tu sam malo mesao,dodao i LAL i Boston u kosarci.

Link to comment

2/4 (fudbal 1/1, MLB 1/3), prosao je prateci hokejaski tiket (2+ kvota). Fudbal se uklopio relativno lako. Ajax taman koliko treba, The Strongest nastavio efikasan niz, 2+ bez problema. MLB lose uklapam i dalje. Propustih juce par overa, u serijama koje su od starta bile efikasne. Yankees razocarase u ofanzivi ponovo, Cubsi jedva, Dodgersi i Rockiesi nisu mogli nista da udare. Korektan dan da kazem, zbog lepe kvote na fudbalu, mada MLB mora bolje od ovoga.

Minimalni ulozi (ispod njih u stvari, skoro upola; ne vredi da se zalecem kada ucinak stagnira; NHL uzasan, NBA jos gori).

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Valladolid 3+

Benfica-Maritimo 2+

Moreirense-Sporting w2

Cambuur-Excelsior 2+

 

Kvota 1.92.

Barsu sam planirao u startu, a na kraju uklopih i Portugalce i nesto iz Holandije 2.

 

Od sirih tiketa imam jedan sa golovima i fiks tiket sa Englezima. Stavicu potonji, posto je on dva puta prosao u tekucoj godini. Reading w1, Swansea w1, Hull w1, Ipswich w2, Portsmouth w2, Exeter w1, Forest Green w1, Cheltenham w2, Halifax w1, Notts County w2, Sutton w2. Kvota 70.85.

 

 

MLB

 

Cincinnati-Pittsburgh 1 (Jose De Leon-Brubaker)

Philadelphia-NY Mets 2 (Moore-Jacob deGrom)

 

Detroit-Minnesota 2 (Urena-Shoemaker)

NY Yankees-Baltimore 1 (Montgomery-Jorge Lopez)

 

Kvote 2.33 i 2.26.

Nakon metiljavog starta sezone, spojih dablove, posto singlovi nisu imali neki ucinak. Par nezgodnih serija u najavi; Angelsi i Astrosi ce biti oslabljeni veceras, pa ih preskocih za plus. Toronto je otvorio neefikasno sezonu, te cekam da vidim otvaranje serije u Arlingtonu (i pun stadion).

Jose De Leon se nije proslavio u pripremnom periodu, no verujem da ga napad Redsa moze pokriti, ma kakav ucinak imao. Brubaker je kao ruki, prethodne sezonw, imao ucinak 1-3, 5.53 ERA, na 9 startova. Domacin ima dosta bolji napad, plus je Hayes i dalje van postave kod Piratesa.

Moore je 0-2. 6.75 ERA, na 3 nastupa protiv Metsa. Vratio se u MLB, nakon sezone provedene u Japanu. Jacob deGrom je 8-1, 2.38 ERA, na 17 startova protiv Philliesa. Lindor je potpisao veliki ugovor (341 milion za 10 godina) i pojacao Metse izmedju sezona.

Urena je imao slabu proslu sezonu, 0-3, 5.40 ERA, na 5 startova. Nije nastupao protiv Twinsa. Shoemaker je 4-1, 0.68 ERA, na 6 startova. Zbog brojnih povreda, Shoemaker je imao samo 18 startova tokom prethodne 3 sezone. Zasluzio je emsto u rotaciji, nakon dobrog pripremnog perioda. Lineup Twinsa ima jasnu power prednost, te mislim da vredi odigrati na njih i zbog toga.

Montgomery je 2-1, 2.92 ERA, na 7 startova protiv Oriolesa. Prosle sezone, 2-3, 5.11 ERA, na 10 startova. Lopez je 2-2, 6.34 ERA, na 9 nastupa u dresu Baltimora. Protiv Yankeesa, 1-1, 6.23 ERA, na 3 starta.

 

Siri MLB tiket, Toronto >8.5, St. Louis >7.5, Tampa 2, Oakland >7.5, San diego 1, Chicago White Sox 2. Kvota 20.97.

 

NHL tiket, sve 6+, Edmonton, Winnipeg, Toronto. Kvota 4.85.

 

NBA tiket, Phoenix >211.5, Washington >221.5, Sacramento >229.5, Brooklyn >210.5, Dallas >219.5. Kvota 6.63.

Edited by Miljenko
Link to comment

Trebao sam da pretpostavim da cim je na 7 mesta bolje plasirani tim, veca kvote na 1, kada su domacini, da tu nesto nije u redu. Salford laganih 2-2. Mada ima dosta neresenih na tiketu, ostala bi neka malecna kvota.

Link to comment

Meni golovi nisu bili blizu. Imao sam tu i Holandiju 2 (4 para), cak 4 promasaja, mada nije sve bilo po 2+.

Ja tek sada vidim da je ovo Championship. Meni su oni najgori za golove. Treca i peta lige mi jedino zanimljivo, mada i tamo redovno ulece 0-1 negde. Zato su im i 3+ kvote obicno oko ili preko 2.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...