Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Gde stavi te francuze,meni je Lion na crnom spisku vec nedeljama,Pool je bio idealan za igranje,2,55 kvota,a Arsenal bez dva glavna vezna igraca,centar nisu presli.

Link to comment

2/4 (fudbal 0/1, MLB 2/3). Fudbal je razocarao skroz. Cekah Bolivar 3+, na jednom od glavnih tiketa, samo 2-0 dobise. Uz onakav pad kvota, ocekivao sam 3 gola vec do poluvremena, meh. Siri tiketi nista; fiks odmah obara Chelsea, dok je golove docekao AZ, a nakon toga i Inter, pa i nije bilo nekog izbora. MLB da kazem korektno, mozda sam treci par mogao bolje odabrati. Sigurno sam ocekivao bar 3 prolaza, posebno nakon dva MLB izlaza. Nista ne moze da me iznervira kao ovi padovi sigurnih stvari na fudbalu. NHL metiljav, u NBA nema trika da procenis gde ce doci plus.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Sturm 2+

PSV-Heracles 2+

Heerenveen-Ajax 3+

Independiente Petroleros-The Strongest 3+

 

Kvota 2.35.

Nakon dosta mantanja, odigrati ili ne, ipak spojih sva 4 para na jedan tiket.

 

Prateci tiket, Man Utd w1, A. Madrid w2, Nordsjaelland 2+, Young Boys 2+, Plzen 2+, Slavia Prague w2. Kvota 4.33.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Toronto 1 (German-Zeuch)

 

Chicago Cubs-Pittsburgh 1 (Davies-Keller)

 

Colorado-LA Dodgers >10.5 (Gomber-Urias)

 

Kvote 1.55, 1.51 i 1.58.

German je 2-2, 3.10 ERA, na 5 nastupa protiv Toronta. German je bio odlican kao clan Yankeesa, da bi bio suspendovan zbog domestic vilolence incidenta (81 utakmica). U 2019. je protiv divizijskih rivala imao 10-1 skor, na 12 startova. Zeuch do sada ima 8 nastupa u karijeri, 2-2, 3.71 ERA. Skor u seriji 1-1. Ako German bude makar blizu ranijeg nivoa, ovo lici na laganu pobedu domacina.

Davies je 4-5, 4.44 ERA, na 14 startova protiv Piratesa. Keller je 0-2, 6.75 ERA, na 3 starta sa Cubsima. Hayes je pod znakom pitanja kod Pittsburgha, mada bi trebao da zaigra. Cubsi su poravnali skor u seriji sinoc, imaju potentniji lineup, te verujem da mogu do novog trijumfa danas.

Gomber je 0-1, 10.13 ERA, na 2 starta protiv Dodgersa. Urias, 0-1, 5.77 ERA, na 10 nastupa protiv Colorada. Na Coors Fieldu ima 6.55 ERA (4 starta i 2 nastupa iz bullpena). Oba meca serije su isla u over, pri cemu danasnji duel jos verovatnije za plus od prethodnih.

 

Siri MLB tiket, Atlanta >7.5, Cleveland 2, Boston 1, St. Louis >8.5, Texas >8.5, Minnesota 2, San Diego >8.5, Chicago White Sox >8.5. Kvota 59.88.

 

NHL tiket, Tampa pob1, Washington pob2, Florida 5+ (OT&SO), Toronto 5+ (OT&SO). Kvota 3.20.

 

NBA tiket, Brooklyn >222.5, LA Clippers pob1, Boston pob1, Philadelphia >216.5, Atlanta >217.5, New Orleans >214.5, Denver >208.5. Kvota 8.94.

 

 

Link to comment
3 hours ago, Bogotac said:

Gde stavi te francuze,meni je Lion na crnom spisku vec nedeljama,Pool je bio idealan za igranje,2,55 kvota,a Arsenal bez dva glavna vezna igraca,centar nisu presli.

 

Što je najgore hteo sam Citi ili Lic. Znao sam da Milan i Čelski ne pipam, Liverpul je previše "labilan" da bi njih igrao, OL je u borbi za titulu koja je vrlo neizvesna.

Link to comment

Ja sam usvojio Miljenkov metod,kad jednom stavim ekipu na crnu listu,tu ostaju do kraja sezone

Edited by Bogotac
  • Haha 1
Link to comment

Ja tako izbegavam PL pod obavezno, Feyenoord, neke ekipe koje igraju tvrd fudbal (Wolfsburg recimo). Na kraju ostane malo timova za igru.:lolol:

U MLB je nezgodno sto sezona ima 162 utakmice i mada nema neresenog, ponekad je tesko proceniti sta je dobro, a sta ne. Ja obicno rangiram napade timova i na osnovu toga i forsiram odredjene ekipe za poene, one tamo za fiks i to rotiram. 

Link to comment

Union Berlin je prilicno metiljav za golove, iz mog ugla gledanja.:rolleyes: U prilicno efikasnoj ligi, imaju 13/26 ucinak za 3+, 20/26 za 2+, od toga pet 0-1 meceva u poslednjih 10 utakmica. 

Link to comment

Igrao sam Tampu 2-1, krenulo lepo iz dvojke, sad jos da za 7 minuta Tampa da 4 gola, a Detroit nijedan i pogodjeno. :D

 

EDIT:..za 5 minuta Tampa 5, a Detroit nijedan. :D

Edited by Nesh
  • Haha 1
Link to comment

Ne vredi fiks ni na ovim sirim tiketima, plus je 6+ kvota bila pristojna. Evropski hokej je blizu prolaza, dva Nemca I Danca po 5+ (kvota oko 2.5).  Jedina stvar koja je dolazila ekstra od pocetka do kraja (Nemacka 2 ima jos 3-4 termina, ostali igraju playoff). 

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...