Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/4 (MLB 3/4), prosli su prateci fudbalski i MLB tiketi (8+ i 9+ kvote). MLB je dosao dosta bolje u odnosu na otvaranje sezone; promasio sam samo mec u Bostonu od svih odigranih. On je bio na zalost na kombo tiketu. Lep siri tiket prolazi, uz fine kvote na Tampi i White Soxima. Englezi donese dobitak na fudbalu, koji je ispao sasvim pristojan, uprkos dosta smanjenoj kvoti. Da sam dodao NHL na kombo tiket, svejedno bih pao, posto je Toronto dosao kilavih 1-1 u regularnom (6+ odigrano na sirem). Lep dan i sa jednim promasajem. Nisam skupio hrabrost da munem uplatu kao i na Opening Dayu, steta. Ovako ce mi trebati serija solidnih prolaza 3-5 dana, da pokrijem ono lose vece.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Blooming Santa Cruz 3+

Dortmund-Eintracht Frankfurt 2+

Leverkusen-Schalke 2+

 

Kvota 1.61.

Da ne igra Bolivar veceras, fudbal bih verovatno ispratio sitnim tiketima. Reprezentativna pauza je donela velike probleme pojedinim ekipama (posebno ovim top timovima); umor, povrede, smor. Dortmund igra protiv ove sezone odlicnog Frankfurta; Lever protiv prezaljenog Schalkea.

 

Prateci tiket, sve na viner, Dortmund, Leverkusen, Wolfsburg, Milan, Atalanta, Inter, Chelsea, Man City, Real Madrid, Monaco, PSG, Club Brugge. Kvota 8.87.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Toronto 1 (Kluber-Stripling)

 

Cincinnati-St. Louis >8.5 (Mahle-Wainwright)

 

Milwaukee-Minnesota >6.5 (Burnes-Berrios)

 

Kvote 1.56, 1.66 i 1.54.

Igraci Yankeesa su ispraceni negodovanjem publike u Bronxu, nakon loseg ucinka napada u situacija sa igracima u poziciji za poentiranje i 3-2 poraza u 10. iningu. Kluber je 2-3, 4.46 ERA, na 6 startova protiv Toronta. Stripling je 4.50 ERA, na 3 nastupa iz bullpena protiv Yankeesa. Nakon startnog poraza, ocekujem da domacin proradi danas.

Mahle je 1-3, 5.45 ERA, na 8 nastupa protiv Cardinalsa. Wainwright, 10-13, 5.12 ERA, na 34 nastupa protiv Redsa. Napad gostiju se pokazao u pravom svetlu, odmah na otvaranju; Goldschmidt 4/5 RBI 3R 2 dabla, Arenado 2/5 RBI R, ruki Carlson udario 3-Run HR (najmladji igrac Cardinalsa koji je udario HR na Opening dayu jos od 1936. godine, 22 godine ima). Verujem da mogu lako do overa i danas.

Burnes je imao sjajnu skracenu sezonu, 4-1, 2.11 ERA i zavrsio je sesti u glasanju za Cy Young Award. Berrios je 1-1, 2.08 ERA protiv Brewersa, u gostima 0-1, 3.86 ERA. Granica za poene je prilicno niska, napadi su sasvim pristojni.

 

Siri MLB tiket, Cleveland 2, Chicago Cubs 1, Texas >8.5, Oakland >7.5, Tampa 2, LA Dodgers 2, San Diego >7.5, LA Angels >7.5. Kvota 39.22.

 

NHL tiket, Pittsburgh 5+ (OT&SO), Tampa pob1, NY Rangers pob2, Florida 5+ (OT&SO), Montreal 5+ (OT&SO), NY Islanders pob1, Vegas pob1, Colorado pob1. Kvota 13.26.

 

NBA tiket, Washington >221.5, Miami pob1, New York Knicks H2(+5.5), Philadelphia >223.5, Milwaukee >232.5, Portland pob1. Kvota 5.39.

 

Link to comment

Ispada da je lakse sastaviti siri tiket fudbala sa onim nizim ligama kod Engleza, nego sa ovim top timovima. Chelsea ima za dve klase bolji tim i prima 3 gola od ekipe koja ce se tesko iscupati (jeste igrac manje, no to ne bi trebala biti neka prednost, na toliku razliku u kvalitetu). Siri sa golovima je ziv i dalje, nakon drugog gola u Milanu.

Link to comment

AZ naravno 0-0 poluvreme, taman sto sam pomislio da se otvorilo na sirem, nakon 3+ Partizana. Kakav li je to start bio, pa da dobijes crveni karton u 5. minutu.

Link to comment

Bolivar samo 1-0 u prvih 45. minuta. Ne dopada mi se to. Na 1.10 u fiksu i 1.20-1.25 za 3+, ocekujem laganu goleadu. Srecom te zaobidjoh Inter za 2+, mada sam propustio Atalantu recimo.

MLB fino otvoren, Yankees dobise 5-3, Cincinnati-St. Louis odlazi u plus vec u 4. iningu.

Link to comment

Ipak sam trebao da preskocim fudbal.:isuse: Bolivar samo 2-0, na ovako malim kvotama, neshvatljivo (plus ni na prvom mecu kod kuce nisu dosli).

Sada se vec razmisljam da i ove nedeljne fudbale ne odigram na glavnom tiketu (Salzburg 2+, The Strongest 3+, PSV 2+, Ajax 3+ ili neka varijacija sa ovim parovima, verovatno kao jedan tiket).

Na bejzbolu ako su udaraci raspolozeni, nema trika da ne dodje plus i obrnuto za under.

Link to comment

Nba sinoc da zatvori savrseni dan.Niksi,Portland,Fila,Majami.

 

Danas par zanimljivih stvari,PSV,Espanjol,Besiktas,mada Turke ne volim da igram,spojeno sa Benfikom i Barsom koje igraju sutra.Videcemo.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...