Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nema toliko rotacija u nba sada,sezona je skracena za 10 tekmi,svaka je bitna.

 

Fudbal u martu odlican,a koliko se secam,u aprilu bude jos bolji.

Link to comment
1 hour ago, Bogotac said:

Prodje i nba nocas,milvoki,sansi,portland

 

Zaboravio sam da su mart i april najbolji za kladjenje na fudbal i nba.

Ovo nije istina. 

Link to comment

3/4 (fudbal 2/2, NHL 1/2). Fudbal se uklopio smehotresno tesko. Nemci se obrukase slabom igrom, no nekako dodje 3+. Italijani ulaze u 2+ iz penala, nakon 10+ suteva u okvir gola. Englezi i Francuzi kilavo, no prolaze vineri, kao i Spanci 2+. NHL i dalje slabo. Toronto 3-1 nakon drugog perioda i tako ostaje do kraja, ni EN gola nije bilo, nista. Colorado odlazi u 5+ u prvoj trecini, no ko ce ga znati. Nece kombo tiket nikako, iako ne jurim preveliku kvotu (izmedju 4 i 5).

Jaca uplata (5 puta jace u odnosu na ovu minimalnu; retko Opening Day donese manje od 3 prolaza, sa izuzetkom prosle sezone).

 

 

MLB

 

NY Yankees-Toronto 1 (Cole-Ryu)

 

Chicago Cubs-Pittsburgh 1 (Hendricks-Kuhl)

 

San Diego-Arizona 1 (Darvish-Bumgarner)

 

Colorado-LA Dodgers 2 (Marquez-Kershaw)

 

Kvote 1.52, 1.43, 1.38 i 1.44.

Dosta sam razmisljao oko Yankees para. Toronto ima fin lineup i Ryu je odlican picer, no domacin je ipak institucija. Imaju ubitacnu postavu, te ne vidim razlog zasto ne odigrati na njih. Cole je 3-0, 2.88 ERA, na 4 starta protiv Blue Jaysa. Ryu, 1-2, 6.04 ERA na 4 nastupa protiv Yankeesa.

Cubsi i Piratesi donose veliku razliku u kvalitetu postave, pre svega kada je power u pitanju. Ima talenta kod Pittsburgha (Hayes, Reynolds), no to je jos u razvojnoj fazi. Hendricks je 6-8, 3.02 ERA, na 19 startova protiv Piratesa. Kuhl, 2-6, 5.82 ERA, na 12 nastupa protiv Cubsa.

Dodatno pojacani Padresi otvaraju sezonu protiv Diamondbacksa. Darvish je prosle sezone zavrsio drugi u  glasanju za najboljeg picera u NL (Cy Young Award). Protiv Arizone je 3-1, 2.93 ERA, uz 53 strajkauta na 30+ ininga. Bumgarner je 13-12, 3.63 ERA sa San Diegom. Prosle sezone se nije proslavio, 1-4, 6.48 ERA, na 9 startova.

Sampioni pocinju odbranu titule na Coors Fieldu. Colorado je oslablejn, posto su Arenado i Dahl napustili ekipu, a cini se da ni Story nece biti ponovo potpisan. Nikada nisam razumeo taj sistem renoviranja tima u USA, ako vec imas nekog vrhunskog igraca. Ovako se moze desiti da 10+ sezona pravis nesto i ipak stalno kreces iz pocetka. Marquez je 2-1, 2.54 ERA, na 9 startova protiv Dodgersa. Prosle sezone, 4-6, 3.75 ERA. Kershaw je 11-5 u Denveru. Sezonu ranije, 6-2, 2.16 ERA, uz 4-1 u doigravanju. Gosti i dalje imaju jednu od najboljih postava u ligi.

 

Prateci tiket, Cleveland 2, Boston 1, Milwaukee >6.5, Atlanta >6.5, St. Louis 2, Texas 2, Tampa 2, Washington <7.5, Chicago White Sox 2, Houston 2, San Francisco <9.5. Kvota 441.29.

 

NHL tiket, Florida 5+ (OT&SO), Boston 5+ (OT&SO), Ottawa 5+ (OT&SO), NY Rangers 5+ (OT&SO), Chicago 6+, Tampa 6+. Kvota 8.95.

 

NBA tiket, LA Clippers >220.5, Atlanta >213.5, Golden State >213.5, Brooklyn >222.5. Kvota 4.67.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment
35 minutes ago, Cash said:

Ja sve igram. Od favorita,iznenadjenja, vise ili manje koseva. 

Kod mene je tako vec godinama,mada sam nba smanjio na minimum.I dalje najbolje prolazim kod nfl.

Link to comment

Meni je prosla NFL sezona bila najbolja od kada se kladim na NFL (15+ godina). Igrao sam samo poluvreme overe, na najnizim granicama i to je prolazilo kao na traci. Najvise volim kada igram nesto, gde uopste ne moram da razmisljam o fiksu (kao kod hokeja recimo). MLB je drugaciji, uprkos dosta duzoj sezoni i fiks je obicno korektan za igru.

Link to comment

Jos jedna losa stvar kod igranja fiksa je sto mi je tesko da gledam mec, gde sam pogadjao pobednika. Zato obicni biram one gde sam odigrao poene, ili one koje sam odigrao na nekom sirem tiketu.:laugh:

Tako ce biti I za MLB danas. Pogledacu malo Cleveland, a zatim Atlantu I Washington. Ako ostanem budan, tu su I White Soxi I Oakland. 

Lepo vreme u USA vidim, prvo je odlozen Boston, a sada I moj glavni mec dana, Washington-NY Mets.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Sve hoću da pitam pa zaboravim, sada se setih pošto nema fudbala, samo "američki" sportovi gde momci mlate pare:thumbsup::

-da li još neko gleda teletekst (sem mene kome ceo vikend  stoji na jednom tv-u), kada su mi bili prošle godine 2 fina momka iz mts-a i uvodili optiku baš su me zahebavali zbog toga, ali navikao sam, ovo mi je 28.godina klađenja:huh:

-koje sajtove i aplikacije koristite za praćenje ( brzina, tačnost...)

Ko asocira da sam mnogo mator neka preskoči odgovor (za teletekst):lolol:

 

Link to comment

ja ponekad bacim na 555 na Sk, to je BB, nostalgije radi

inače FlashScore sa favorit ligama i favorit ekipama i samo, smo ponekad livescore

  • Hvala 1
Link to comment

Livescore. A kad vidim da na LS nema gola onda se prebacim na flashscore u nadi da ce se pojaviti crvena tacka na tim na koga sam se kladio. Inace ove godine mi je u maju jubilej. 20 godina od kako sam poceo da se kladim :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Proci ce kvota 4+ na hokeju (Nemacka 2, Finska, Nemacka 1, Svajcarska 1), posto je Lugano lagano okrenuo u trecoj trecini i ima 5-3 prednost. Zbog solidne uplate je ispao pristojan tiket. MLB nije krenuo sjajno. Ako nesto ne ocekujem na Opening dayu, to su kontre u fiksu. Yankees se muce i dalje, u 7. iningu nisu realizovali pune baze i jedan aut. Cubsi su mi jos cudniji, Hendricks ocajna kontrola; cak 4 walks domacih picera, tokom samo 3+ ininga.

Link to comment

Sad imam i Arene, pa mora malo i rukomet da se igra. Mrsav HTZ, gotovo nikad ne igram kvote ispod dva, al u rukometu nema mnogo izbora, a zeleno je zeleno :D:

 

LGFxeFi.png

 

:)

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...