Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kakve metiljave utakmice. Nemci kilave, srecom te primise gol iz jedinog suta protivnika. Italija volsebnih 0-0 na poluvremenu. Spanci ipak prodjose do poluvremena; mrzim ekipe koje se dodaju u nedogled. Englezi vode, dok su Francuzi ponovo tragicno losi u ofanzivi.

Link to comment

Prodjose mi oba na kraju, ali tako tesko da je to neverovatno. Nemci su morali da prime drugi za 3+, Italijani u 2+ tek nakon penala u 94. minutu (29 suteva).

  • +1 1
Link to comment

Danas rutina,Francuska,Italija,Spanci,Madjari.

 

Sad vikend,mada sam posle kvalufikacija uvek oprezan,veliki umor posle 3 tekme u 7 dana,smanjena uplata za vikend.

Link to comment
25 minutes ago, Bogotac said:

Danas rutina,Francuska,Italija,Spanci,Madjari.

 

Sad vikend,mada sam posle kvalufikacija uvek oprezan,veliki umor posle 3 tekme u 7 dana,smanjena uplata za vikend.

Ako vec rokas na favorite,radije igraj u nedelju.

Link to comment

Ocu,sa smanjenom uplatom,iskustvo govori da posle reprezentacija ide obicno vikend sa podosta iznenadjenja.

Edited by Bogotac
Link to comment
47 minutes ago, Bogotac said:

Danas rutina,Francuska,Italija,Spanci,Madjari.

 

Sad vikend,mada sam posle kvalufikacija uvek oprezan,veliki umor posle 3 tekme u 7 dana,smanjena uplata za vikend.

Veci je problem sto sledi CL u utorak i sredu. Ja se razmisljam da preskocim sve osim Holandije i necega iz Nemacke (Lever kod kuce protiv Salketa, mada su nepredvidljivi za golove totalno, pa i Dortmund protiv neugodnog Frankfurta). Zaboravih Italijane. Oni nemaju CL problema. Naravno vec danas krece MLB. Za Opening Day mi je tradicionalno najveca uplata u godini.

Link to comment

Meni je fudbal u martu bio drasticno bolji od pocetka godine, no i dalje nedovoljno za plus (vodim evidenciju po sportovima). NBA je standardno nemoguc za proceniti; rotiranje postava u zadnji cas, mene skroz odbija od ozbiljnije igre. Bonus je sto granice za poene previse variraju, a ja to ne volim. Od starta NBA sezone, ovo mi je bio najlosiji mesec. Srecom te to igram nominalno. Ove godine ni NHL sa fiksnim granicama, 4.5 i 5.5, ne uspevam da pogodim, pa za NBA i nije toliko cudno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...