Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kakvi metiljavi rezultati.:isuse:

Dobro, Belgija je odigrala bolje od ocekivanog, kao I Turci. Holandija I Hrvati mi vec nisu jasni. Ocekivao sam da oba para prodju do poluvremena.

Link to comment

Holandjane nisam dirao dok sam Hrvate igrao da ce primiti gol. To tebi sigurno odgovara. :D.Mislio na miljenka

Edited by Cash
Link to comment
2 minutes ago, Cash said:

Holandjane nisam dirao dok sam Hrvate igrao da ce primiti gol. To tebi sigurno odgovara. :D.Mislio na miljenka

Meni uvek odgovara kada favorit primi gol (bar na fudbalu). Problem je samo sto ce Malta tu tesko do gola. Gibraltar ce se valjda raspasti u nastavku, dok za komsije ne znam sta da mislim.

Link to comment

Udje sve na fudbalu (sto se nije desilo skoro), kao i Belgija 6+ i 7+, Holandija 7+, no nekako sam ostao ravnodusan. Valjda sto je serija bez kombo tiketa potrajala, pa jedan dobar dan i ne znaci puno. Cekam da krene NHL, nadam se da ce doci i ova dva overa, za lep plus.

 

Sutra mi je jasno sta odigrati. Za MLB otvaranje u cetvrtak vec imam dilemu i visak parova za igru trenutno (cak 6); Yankees 1, mada je protivnik odlicni Toronto i sjajni Ryu, na mestu startera; Cleveland u Detroitu lici na jasan fiks, kao i Cubsi protiv mojih beznadeznih Piratesa; Kershaw startuje za Dodgerse na Coors Fieldu i to bih verovatno preskocio, da domacin nije pustio najboljeg igraca; Padresi nisu skoro bili ovako pokriveni na svim pozicijama, startuje Darvish protiv Bumgarnera, koji ipak nije onaj igrac od pre. Jedino sto bih od poena probao je under na Washington-NY Mets, 7.5 za ceo mec ili 4.5 za prvih 5 ininga. Videcemo, teska dilema u svakom slucaju.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

3/4 (fudbal 2/2, NHL 1/2), Belgija je dosla 6+ i 7+, Holandija 7+. Na fudbalu se sve idealno uklopilo za promenu; nasi dobise, Hrvati proradise nekako, ostalo lagano. NHL je dosao glave kombo tiketu, mada je prosla veca kvota (6+). Tampa volsebno nije mogla do makar drugog gola i dolazi under 5 (1-3 protiv Columbusa). Ok plus, mada sam ocekivao dosta veci dobitak.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Germany-North Macedonia 3+

 

BIH-France w2

Spain-Kosovo 2+

England-Poland w1

Lithuania-Italy 2+

 

Kvote 1.37 i 1.48.

Dosta tezi parovi za uklopiti, u odnosu na juce, no prilicno ocigledno sta odigrati, a sta ne.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Toronto 6+

 

Colorado-Arizona 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.61 i 1.31.

Slicno kao sinoc, jedan 6+ i jedan 5+ singl. Posto je skoro nemoguce ukombinovati 5+ dablove, ovo je jedino sto "pije vodu".

 

Siri NHL tiket, Philadelphia pob2, Colorado pob1, Vegas pob1, Calgary 6+, San Jose 6+. Kvota 9.62.

 

NBA tiket, Portland H2(+1.5), Brooklyn pob1, Boston >218.5, Toronto pob2, San Antonio >223.5, Milwaukee pob2. Kvota 4.76.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...