Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

8 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ovo je samo popunjen tiket, nije uplaćen, nisam tol'ko blesav :happy:

(al' ako prođe, imaćemo svi priču za kafanu, jednom :D )

Ma uplati,ako udje udje :D

Link to comment

Oću, al' ako svi uplatimo (e to bi bila priča u rangu ovih stop deonica, svecka vest :lolol: )

 

U stvari ne znam dal' se isplati sad, pale su kvote :D

 

7m8HNp1.png

Edited by Skyhighatrist
  • Haha 1
Link to comment

Gibraltar ne bi mogao do neresenog, makar 1000 puta igrali. Portugal ume da odigra opusteno napred, dok su Hrvati volsebno neefikasni za tako kvalitetan tim. Tu su neresene na Hrvatima I Portugalu vec ravne senzaciji.

Link to comment
8 minutes ago, Miljenko said:

Gibraltar ne bi mogao do neresenog, makar 1000 puta igrali. Portugal ume da odigra opusteno napred, dok su Hrvati volsebno neefikasni za tako kvalitetan tim. Tu su neresene na Hrvatima I Portugalu vec ravne senzaciji.

Odigraj jednom druže nerealno da vidiš kako je super:laugh:

Sky radi za kladionice, to je svima jasno, samo navlači pošten svet:ohmy:

  • Haha 1
Link to comment

Jbg, ja kontre ne igram ni na ovim sitnim tiketima. Eventualno ako ima neko matematicko objasnjenje kao na pojedinim MLB mecevima.:D

Moj vrhunac igranja vecih kvota je ovo 6+ ili 7+ na fudbalu.

Link to comment

Malta u Maxbetu 45.00, ali, nema Gibraltara ili ja ne vidim. Ima u Mozzartu 55.00, tamo je Malta 23.00. dajte da vidimo gde je najveca kvota, da ne bacamo uludo pare na manji dobitak. :D

 

EDIT: Luksemburg u Mozzartu 14.00, u Maxbetu 22.00. 

Edited by Nesh
Link to comment
3 hours ago, Miljenko said:

Gibraltar ne bi mogao do neresenog, makar 1000 puta igrali. Portugal ume da odigra opusteno napred, dok su Hrvati volsebno neefikasni za tako kvalitetan tim. Tu su neresene na Hrvatima I Portugalu vec ravne senzaciji.

Malta je vec jednom igrala nereseno s Hrvatima. Sto ne bi opet :naughty:

Link to comment

Nista od fiksa ni veceras, u NHL delu. Philadelphia ce pomoci Sabresima da prekinu seriju poraza. Ni strelci nisu preterano raspolozeni, puno promasaja iz cistih situacija, na Toronto-Edmonton.

Link to comment

Japanci se drze stabilno za sada (bejzbol). Najpre sam hteo odigrati svih 6 meceva, pa skratih tiket na 5, a onda sam psovao sto ne odigrah samo 4. Rakuten i Fukuoka vode, Hanshin i Yomiuri dodjose under prvih 5 ininga, dok je Yokohama i dalje u okviru minusa (5 poena, sedmi ining, under 8.5). Kvota 8.92 ukupno. Bilo bi to lepo otvaranje sezone ovih ostalih liga, ako ovo udje.

Edited by Miljenko
Link to comment

3/4 (NHL 3/4), prosao je i NBA tiket (4+ kvota). Na kraju ipak udjose sva 3 NHL fiksa, a golovi padose. Sa tako dobrim napadima, Toronto i Edmonton bi morali lagano u 7+, a ne da dolazi neki kilavi 5+ nakon produzetka. Flyersi okrenuse 0-3 protiv nesretnih Sabresa; Colorado lagano, kao i Vegas. Siri tiket je pao na Pittsburgh-Islanders 6+ (uhvaceni Colorado i Winnipeg). Konacno jedan prolaz i u NBA delu, taman da dan zavrsi u plusu.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Belgium-Belarus 3+

 

Azerbaijan-Serbia w2

Gibraltar-Netherlands 4+

Croatia-Malta 2+

Turkey-Latvia 2+

 

Kvote 1.35 i 1.76.

Belgijanci su jedna od najboljih reprezentacija trenutno, te ocekujem da oni mogu zatrpati protivnika lagano. Na drugom imamo nase kao jedini fiks, te Holandiju, uz komsije i Turke u opreznoj varijanti (dosta je vala bilo 1-0 pobeda, u mecevima gde je ogromna razlika u kvalitetu).

 

 

NHL

 

NY Rangers-Washington 6+

 

Tampa-Columbus 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.65 i 1.35.

Od NHL parova odabrah dva overa. Rangersi su proradili u prethodne dve nedelje, te se nadam da ce nastaviti efikasan trend (mada ih ne pogadjam sjajno). Tampa je jasna stvar.

 

Siri NHL tiket, Tampa pob1, Florida pob1, Boston pob1, Edmonton 6+, Chicago 6+. Kvota 7.67.

 

NBA tiket, Denver >213.5, LA Clippers pob1, Phoenix >215.5, Washington H1(+10.5). Kvota 3.11.

 

Bejzbol se ipak nije posrecio, Yokohama i Yakult odose u plus, u osmom iningu.:dry:

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrao par ludackih stvari tipa Malta daje gol, Turska-Letonija gg, Slovacka w1 i tako. Na nasim kladionicama kvota na gg Hrv-Malta 2.3 a kvota da Malta daje gol 3,8 :lolol: .

Od sada samo igram sistem AUU. Ako udje udje :D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...