Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Tja, bezveze. Ne moze proci ni ova skroz oprezna varijanta. Oba 3+ para udjose jedva, Spanci dobise tesno, no tu sam imao viner. Svajcarci 1-0, protiv jedne od losijih ekipa na kontinentu.

Na reprezentacijama 1/4 do sada, na glavnim tiketima. Videcemo jos utorak i sredu, no nije obecavajuce.

St. Louis je odmah poveo, dok Columbus pokusava sam sebe da izbaci iz playoffa na sirem.

Link to comment

Koliko nerviraju pobede timova koji su daleko ispod playoff crte. St. Louis nije mogao da sacuva 2-0, a ne bih bolje prosao ni da sam odigrao Boston ili Columbus.

Link to comment

2/4 (fudbal 1/2, hokej 1/2). Konacno jedan prolaz na reprezentacijama, no to sigurno nije zadovoljavajuca stvar. Madjari i Poljaci jedva udjose u 3+ (prvopomenuti su imali cak 3 dosudjena penala, 2 data), Svajcarci samo 1-0 protiv slabasne Litvanije. Fiksevi su prosli, doduse dosta tesno, te su mi vineri bar tu ustedeli nerviranje. Evropski hokej ocekivano lako. NHL je nastavio sa metiljavom serijom; fiks je losa stvar cak i nakon delimicnog povratka publike. Nisam dzabe ranije igrao samo golove u NHL sektoru (mozda cu probati selektivno 5+ i 6+, bar dok MLB ne krene). Sada vec poduza serija bez kombo tiketa, a uglavnom zicere igram (oko nedelju dana vec).

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Toronto-Edmonton 6+

 

Buffalo-Philadelphia pob2

 

Colorado-Anaheim pob1

 

Vegas-Los Angeles pob1

 

Kvote 1.51, 1.45, 1.27 i 1.44.

Probah par fikseva i danas. Ako ponovo budem imao neki smesan bilans, vreme je da probam samo golove opet. Tesko da cu biti neuspesniji.

 

Siri NHL tiket, sve 6+, Pittsburgh, Colorado, Winnipeg. Kvota 6.14.

 

NBA tiket, Washington >226.5, Brooklyn pob1, Boston >223.5, Dallas pob2, San Antonio >220.5, Utah pob1. Kvota 4.42.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...