Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Gledao sam raspored do prvog aprila, kada krece MLB I posto je NHL ponuda nepouzdana, probacu na fudbalu jedan ili dva tiketa I iz preostala 3 reprezentativna dana. Da vidim bas da li necu moci sastaviti bar jedan dobitan tiket (nakon prva tri dana, oba glavna padose, jedini prolaz je na Montenegro 5+).

Link to comment
7 minutes ago, Miljenko said:

Gledao sam raspored do prvog aprila, kada krece MLB I posto je NHL ponuda nepouzdana, probacu na fudbalu jedan ili dva tiketa I iz preostala 3 reprezentativna dana. Da vidim bas da li necu moci sastaviti bar jedan dobitan tiket (nakon prva tri dana, oba glavna padose, jedini prolaz je na Montenegro 5+).

Pazi ovo,pre 2 dana samo Philu i NYR under 6,5 i padne 7 golova vec nakon pola sata. Sad igrao over 4,5. Pa tacno kao da te neko zajebava. :lolol:

Link to comment

Ja sam igrao over 5.5, sto nisam odavno I klasika 3 gola iz 60+ suteva (cak nije bilo gola ni na EN). Boston jedva, da se zakunem, da sam nesto I pogodio.

Link to comment

Protiv Azera su dali jedan gol jedva, a sada vec dva za poluvreme.:isuse:

Koliko me nervira reprezentativni fudbal. Kod klubova bar te favorit-autsajder tekme retko zakazu sa golovima.

Link to comment

Portugalci nisu baš tim da daje brdo golova pošto ih to baš i ne zanima ali su sada baš jaki. Protiv Azerbejdžana ih nije htelo a i golman je skinuo baš sve tako da je bilo za očekivati da im se večeras vrati. Odličan tim

Link to comment

Ja njih ne volim oduvek, no ono protiv Azera je skroz neverovatno. Slicno kao I Holandija danas. Zato ja I preferiram Bayern, Ajax, PSG I tome slicno, ovo sa reprezentacijama bas smara, plus je stetno za budzet. Malo je falilo da danas odigram jace (umesto po 500 dinara, da munem par hiljada po tiketu). Srecom te sam odustao od toga u poslednji cas. 

Link to comment

Igrao sam Detroit i Vegas al u Mozzartu, potpuno zboravio da to odigram i u Maxbetu sa produzecima i penalima. I Vegas pobedjuje u produzecima. Kad nemam naviku. :sad:

Link to comment

Ja sam od ovih ranih meceva pogodio samo Boston, a i to jedva.:lolol: Ne pomaze ovo uzastopno suceljavanje istih ekipa. Na bejzbolu je to ok, no na hokeju ne pije vodu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Šta mi uradiše Belgijanci na tiketu i posle na lajvu :twak:

Gledam statistiku i trendove, stvarno je reprezentativni fudbal drugačiji, retko mi se dešavalo, kao Slovaci, da od drugog poluvremena neka jača ekipa neće dati gol za 45 minuta. Kažem retko, ne kažem da je to nemoguće. Lajv me oterao u kanal u ova 2 kola. Od početka korone treba igrati samo iznenađenja, ima logike i sa smisla berze

Link to comment

Opet doso jedan HTZ bez golova:

 

DGMnh6t.png

 

A posle pada na Vegas, odigrao sam i utakmice sa produzecima i penalima:

 

otpqqaf.png

 

:)

 

Taj tiket je pre kontakta sa operaterom izgledao ovako:

 

Spoiler

EUox9dG.png

 

I prosli put im je trebalo par sati da se crveno pretvori u zeleno, a ovog puta ostalo crveno. Izgleda imaju problem sa ishodom u produzecima i penalima ako utakmica zavrsi nereseno. Ukucaju iks i pao si, pa ti posle prepravljaj.

Ali, dobro, brzo su ispravili.

 

Pocinje formula 1, Verstapen ima pol poziciju, startuje sa prvog mesta i na treninzima je bio najbolji (kvota u Maxbetu1.60), ali meni se cini da bi mercedesi mogli biti bolji na zutim gumama, tako da bi mogla biti zanimljiva trka...Hamilton ce svakako iskoristiti svaku priliku da pobedi. Lepa kvota - 2.85. Ja cu probati nesto sitno, pa ako ne pobedi Hamilton, svakako necu tugovati. :D

 

Krece i MOTO GP, e tu je vec opste ludilo.

Bagnaia startuje sa pol p[ozicije (imao je najbrzi krug, Ducati je brz, e sad da li ima ritam i za celu trku i da li se nece desiti neso nepredvidjeno, nemoguce je predvideti), da pobedi kvota 3.50. nema jos uvek pobedu u MOTO GP.

Kvota na Millera koji startuje sa petog mesta (Ducati isto) je 4.25, Quartararo (Jamaha) startuje sa drugog mesta, kvota  6.50, na Vinjalesa i Morbidelija kvota 8.00 itd. Rosi startuje sa cetvrtog mesta, kvota da napravi cudo i pobedi 12.00.

Markez propusta prve dve trke, jos se nije oporavio, pa je sve moguce.

Eto, za svakog po nesto. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Vole ljudi da vide crveno.:lolol: Srecom te je konkurencija solidna, pa je ponuda sve sira, u vecini kladionica.

Dok su u Meridianu bili strelci na hokeju u ponudi, vecito sam ispravljao Malkina. Oni su stalno pisali J. Malkin (J umesto E) i knjizili da sam pao i kada da gol. Posto je jedan od top strelaca, to se desavalo cesto, jer mi je bio jedan od obaveznih igraca za igru.

Kao sto na hokeju umesto Nurnberg pisu Nurmberg.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

2/4 (fudbal 0/1, NHL 2/3), Montenegro je dosla 5+. Fudbal klasicno tupavo; da nije bilo ovog bonus tiketa bio bi totalna propast (mada tu tek 7+ znaci nesto). Holandija se obrukala losom realizacijom; na sirem tiketu komsije ne dolaze 2+ (tu sam imao i kvotu 1 na Belgiji). NHL je mogao bolje, mada je ovo pomak u pravom smeru. Rangersi i Flyersi odigrase neefikasan mec, cim sam probao golove; Boston jedva okrece Buffalo; Toronto i Edmonton odigrase onakav mec kakav se i ocekuje. Bolje da sam odigrao NPB (bejzbol, Japan), gde na tiketu sa 6 utakmica promasih jednu.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Denmark-Moldova 2+

Bulgaria-Italy w2

Romania-Italy w2

Switzerland-Lithuania 2+

 

Albania-England w2

Georgia-Spain w2

San Marino-Hungary 3+

Poland-Andorra 3+

 

Kvote 1.41 i 1.62.

Ovi vineri nisu nista specijalno, od 1.06 do 1.08, no ne volim da strepim od neresenog. Gde oni nisu opcija, idu golovi. Verovatno sam i dva odigrana 2+ para mogao probati sire, no da ne preterujemo.

 

 

Hokej

 

Kaufbeuren-Bad Nauheim 5+ (OT&SO)

Tolzer-Freiburg 5+ (OT&SO)

 

St. Louis-Anaheim pob1

 

Kvote 1.32 i 1.42.

Skratih tiket Nemacke 2 na 2 para, a tu je i jedna NHL utakmica. Ducksi su dobili prvi duel ove mini serije, te ocekujem revans Bluesa.

 

Siri NHL tiket, Washington 5+ (OT&SO), Columbus pob2, Boston pob1, Florida 5+ (OT&SO). Kvota 3.63.

 

NBA tiket, Phoenix >212.5, Portland >221.5, Denver >219.5. Kvota 3.20.

Padovi tiketa na ovim kvotama ispod 1.25 u fiksu stvarno nerviraju. Posto igram samo ove sire tikete, nemam cesto naviku da pogledam sastave timova (plus ih igram ujutru).

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...