Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/4 (NHL 1/4). Neverovatno je kako golovi dolaze slabo u NHL delu; ispada da se svaki par mora odigrati u singlu. Pittsburgh dobija 4-0. Plasio sam se duge serije poraza Sabresa, no nastavise je bez problema, bez datog gola. Florida je neprijatno iznenadila protiv Blackhawksa, u 0-3 porazu. Nisu vredeli prolazi na Rangersima i Coloradu. Toronto tesno resava Senatorse za jedini prolaz. Mozda sam imao bolja resenja od Tampe, tja. Verovatno najlosija NHL sezona za kladjenje, od kada igram, a ima tome 15+ godina. Ranije sam komotno mogao igrati samo 5+, da uopste i ne razmisljam o fiksu. Ne bih ni sa fudbalom prosao bolje, posto su Englezi dobili samo 5-0.

Minimalni ulozi.

 

 

Hokej

 

Kassel-Bayreuth 5+ (OT&SO)

Bad Nauheim-Tolzer 5+ (OT&SO)

 

Heilbronner-Crimmitschau 5+ (OT&SO)

Esbjerg-Frederikshavn 5+ (OT&SO)

 

Washington-New Jersey pob1

 

St. Louis-Anaheim pob1

 

Kvote 1.32, 1.40, 1.47 i 1.43.

Iz Danske i dalje imamo prvu rundu playoffa, dok Nemacka 2 igra regularni deo jos uvek. Probah 2 favorita u NHL delu, uz nadam se bolji ucinak.

 

Siri hokejaski tiket, Eisbaren 5+ (OT&SO), Bremerhaven 5+ (OT&SO), Freiburg 5+ (OT&SO), Landshut 5+ (OT&SO), Kalpa pob1, SKA St. Petersburg pob1, Avangard pob1, Zug pob2. Kvota 9.68.

 

NBA tiket, Brooklyn H2(+2.5), Milwaukee H1(+2.5), Toronto H1(+12.5), Denver >224.5, Portland pob2, Dallas >219.5, Utah pob1, Golden State >213.5. Kvota 9.19.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ova sezona je naslabija sto se tice golova u NHL. Nekad sam bez problema znao sastaviti tiket sa po 5 parova sve 5+. A sad ne mozes 2 para da nadjes. 

Link to comment

Bas to. Ja ne mogu ni po 2 da uklopim, iako imam ogradu od 2-2 rezultata. U Evropi sam kod Danaca, Nemaca, Austrijanaca i Slovaka, prolazio prilicno lako. Ovde ni ovi top timovi, ne dolaze kako treba. Edmonton-Toronto serija je recimo nacrtana za golove, plus Toronto uglavnom igra sa drugim ili trecim golmanom i vec 2 minusa ove sezone i kod njih. 

Cekam da krene MLB, onda cu se skoncentrisati na isti, uz neki siri NHL tiket, kada vec ne ide kako treba (slicno kao i kod NBA, koji je totalno nepredvidljiv.).

Link to comment

Veceras nema nekog potencijalno zanimljivog meca za golove. Sutra mi dva para deluju privlacno, Philadelphia-NY Rangers (sesti sezonski duel, 4 su isla u 7+, preostali 5+ sa produzetkom) i Toronto-Edmonton (osmi duel, tri 7+ utakmice, samo 4 5+). 
Nisam skoro igrao nesto preko 5+ (cak i 5+ igram sa produzetkom). Za 7+ vec imam OT opciju (u slucaju 3-3 rezultata).

Za Rangerse jos nemam kvote. Toronto 5+ 1.24/1.16 (obican 5+ i sa produzetkom), 6+ 1.49 i 7+ 1.97/1.75.

 

Na coversu igram pogadjalicu, pobednik ili obicne granice za golove (5.5, 6, 6.5) i na golovima sam tik preko 50%, dok sam u fiksu na oko 70%.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ove nedelje je problem imati I 3 prolaza, cak I sa ovim malim kvotama. Dobise Ducksi u regularnom za Nesha (ako ih je ispratio). Nezgodan period. Evropski hokej baksuzno nadjoh jedini par Iz Nemacke 2 koji pade, NHL je vec no comment.

Link to comment

Poceo sam HTZ NHL da igram i bez golova, juce kratka ponuda (bolje kad je 5-6 utakmica, pa i 4, ne zalim se), prodje jedan:

 

fVjykd5.png

 

:)

Edited by Nesh
  • +1 3
Link to comment

2/4 (hokej 2/4). Posto sam kao i obicno baksuz, pronadjoh jedini par iz Nemacke 2 koji nije dosao 5+. Samo jedan prolaz kod njih. u NHL delu jedan od favorita gubi i to glatko, Washington dobija lagano. Siri hokejaski tiket pada na Eisbaren 5+; steta, lepa kvota je bila. Slaba nedelja. Toliko dosadno kilava, da cu ponovo probati reprezentacije.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Montenegro-Gibraltar 3+

Netherlands-Latvia 3+

 

Kvota 1.75.

U nedostatku pogodnih resenja u NHL sektoru, probah jednu reprezentativnu kombinaciju. Ne kapiram ovako visoku 3+ kvotu na Gibraltaru. Da li su komsije toliko lose.

 

Jedan od pratecih tiketa, Russia w1, Croatia 2+, Belgium w2, Slovakia 2+, Serbia 3+. Kvota 4.87.

 

 

NHL

 

Philadelphia-NY Rangers 6+

 

Boston-Buffalo pob1

 

Toronto-Edmonton 6+

 

Kvote 1.67, 1.26 i 1.58.

Nakon dosta vremena, odigrah na glavnim tiketima nesto preko 5+. U Evropi je teze proceniti koji je mec verovatniji od koga (posebno u efikasnim ligama poput Nemacke 2 ili Danske), dok je u NHL tu situacija jasnija, posto je rec o ekstra kvalitetnim ekipama. Bonus je sto je u NHL postalo skoro nemoguce spojiti i dva para na 5+.

 

Siri NHL tiket, NY Rangers pob2, Colorado pob1, Columbus pob2, Toronto pob1, Tampa pob2, Winnipeg pob2. Kvota 25.82.

 

NBA tiket, Milwaukee pob1, Chicago H2(+11.5), Utah pob1, New orleans >221.5, Boston pob2, LA Clippers >215.5, Washington H1(+4.5). Kvota 5.85.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ajde NHL sto je otvorio glupo, na to sam vec naviknut, no zasto je Holandija ovoliko impotentna. Samo jedan gol iz 17 suteva.:isuse:

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

2-0 kraj.:lolol: 35 suteva. Tacno izgleda da se ne moze pogoditi bukvalno nista. Hrvati ce oboriti tiket sa ostalim parovima, a ni NHL nije nista bolji. Boston gubi od ekipe sa 16 vezanih poraza, Philadelphia i Rangersi ne mogu da realizuju nista.

Link to comment

Pa naravno da ce Holandjani dobiti 2:0  ko se je ovde kladio na 0-2 gola. Hrvatima zelim sve najgore,Norveska do gola ne moze. :frust:. Njima takodje zelim da cekaju na veliko takmicenje narednih 50 godina. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...