Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1 hour ago, Bogotac said:

Dal ce sad ove najjace reprezentacije da izvedu najjace sastave ili sledi kombinovanje?

Naravno da ce izvesti najboljih 11. Nema sale samo prvi ide na SP.

Link to comment

Ala sam potrefio kada da pojacam Nemacku 2 (hokej), cak 3 minusa veceras.:lolol: 

Najsmesnije je sto uhvatih neku kvotu oko 5, od ostalih parova (KHL, DEL 1), no to je za 10% uloga sa glavnih tiketa. Kada je covek baksuz.:rolleyes:

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

 

Ma, beži od toga.
Ko je uzeo pare na fudbalskim Q?

Turska-Holandija x

Slovenija-Hrvatska x

Srbija-Irska tacan rezultat 3:0 

Mmw

  • +1 2
Link to comment

Cekam da Pro Verceli izjednaci, kad cekam keca ili dvojku, beton, sad mi treba iks ko lebac, ono beton 0:1 sa pogledom na 0:2 za koji minut ili pred kraj. :mad:

Link to comment

1/4 (hokej 1/4), prosao je prateci hokejaski tiket (4+ kvota). Zakazase cak i Nemci na hokeju juce. Retko se desava da 3 para odu u minus (dva moja). Tesko je prigovoriti ipak hokeju iz Evrope, posto je donosio stabilan plus (i ovog meseca je skor itekako pozitivan). U NHL delu i dalje dolaze minusi redno. Na cistom fiksu bih prosao ok, no prevarih se pa dodah over na Ottawa-Calgary paru (za Senatorse je Gustavsson imao prvi start u karijeri, a drugi nastup i 35 odbrana, u 2-1 pobedi:isuse:). Calgary je oborio i siri NHL tiket, tja. Oba dana sa jacom uplatom su bila totalna propast;bolje da sacekam MLB za to.

Minimalni ulozi.

 

 

Hokej

Frederikshavn-Esbjerg 5+ (OT&SO)

Chicago-Florida 5+ (OT&SO)

 

Philadelphia-New Jersey pob1

 

Dallas-Tampa pob2

 

Arizona-Colorado pob2

 

Kvote 1.46, 1.58, 1.59 i 1.46.

Ponovo sam stavio jedan NHL par na golove, nadam se da nece uslediti neprijatno iznenadjenje kao sinoc.

 

Siri hokejaski tiket, Kloten pob2, Ajoie pob2, CSKA Moscow pob2, AK Bars pob2, Kalpa pob1. Kvota 7.51. 

Pojedine lige je tesko igrati na golove, a ova 1 ili 2 varijanta se moze uhvatiti uz malo srece (posebno kada krene doigravanje).

 

Fudbalski tiket, sve 2+, Peterborough, Burton, Forest Green, Leyton, Tranmere, Altrincham, Stockport County, Chesterfield, Woking, Yeovil. Kvota 20.72.

 

NBA tiket, Denver >209.5, Washington >217.5, Portland >230.5, Golden State >215.5. Kvota 4.67.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Izgleda da nisam neki karakter, posto se razmisljam da ipak odigram fudbal na jednom od glavnih tiketa (i 3 NHL singla).:lolol:

Portugal 3+, Norveska 3+, i nisam siguran za ostalo. Belgija igra protiv muljave ekipe, Francuzi takodje (jeste bila ona 7-1 prijateljska, no ja nemam preteranog poverenja u njih); Rusija i Ceska imaju slabe protivnike, e da li mogu i do 2+, ko ce ga znati.

Nisam pametan. Za NHL mi je jasno sta odigrati.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...