Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ti si verovatno jedini dobar sa ovim rezultatima.:D Taman sam pravio polako budzet tokom nedelje I sada to vratih juce I danas. Nisam ocekivao ovoliko iznenadjenja na fudbalu pred pauzu. Holandjani sve smotaniji. Barsu nisam smeo ni na 2+, naravno da je palo 7 komada.

Jedini prolaz za sada na hokeju, mada ce valjda I Bolivar u 3+. 

Tja, valjda ce MLB doneti stabilniji priliv pogodaka. Evropski hokej se na zalost privodi kraju.:dry:

 

I dalje mi je neverovatno da Juventus nije mogao do 2+.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bilo bi i bolje da slusam sam sebe,lepo sam juce pobegao od Fejnorda,rekao sebi ne Lil i Juve,u losoj su formi,i opet ih igrao.:isuse:

 

 

Edited by Bogotac
Link to comment

Tesko je bilo izbeci sve. Ja Feyenoord izbegavam i na golove, no Lille i Juventus su vec licili na sigurnu stvar.

Sutra igra Nemacka 2 (hokej), tu ce ici dva tiketa, uz jos nesto u NHL delu (Rangers, Colorado i Minnesota deluju zanimljivo za fiks, Ottawa za golove).

Link to comment

Nije,treba ostati dosledan,inace sam Psz i Benfiku svugde stavljao kao 2 najsigurnija para.

 

Lil i Juve su u losoj formi,idealne mine,a losi protivnici,pa zavara.

Link to comment
2 minutes ago, Bogotac said:

Nije,treba ostati dosledan,inace sam Psz i Benfiku svugde stavljao kao 2 najsigurnija para.

 

Lil i Juve su u losoj formi,idealne mine,a losi protivnici,pa zavara.

A Nba nista :D. Kako ti se cini dvojka na Bullse i Raptorse. A LAL daje vise od 100,5 poena mi isto deluje dobro. 

Link to comment

Pogodih i Pingvine X, ali dzaba, nista se nije uklopilo. Najvise me zeznuo Brondby. Jes bio tezak kec, al su bas mogli i da pobde jednom kad meni treba. :mad:

Tampa i Florida se jure celu utakmicu, jedni povedu drugi izjednace, al na kraju sipak od iksa.

Red bi dio da ovi iz Mozzarta daju taj bonus ponedeljkom, da se ima za igru. :D

 

Gotovi su sutra svakako! :dry:

Link to comment
4 minutes ago, Bogotac said:

Ne pipam,odigrao na Sakramento kad su javili da Simons i Kari ne igrajju,izgube 30 razlike.:covid19:

Videces kad LAL zvekne Sunse 

  • Haha 1
Link to comment

1/4 (fudbal 0/3, hokej 1/1). Na fudbalu nije bilo pomoci, uzasni rezultati. Holandjani odigrase jos jedan mrljav derbi; Juventus se obrukao protiv ekipe koja je imala seriju od 10+ meceva bez trijumfa (da ne budem teoreticar zavere, no ono je prilicno sumnjiv mec); Bolivar 1-0 na poluvremenu i tako ostaje do kraja. Osim meca AZ-PSV koji sam mogao probati i 2+, nije bilo sanse da uhvatim ostalo. Hokej prolazi, bez vecih problema. Siri hokejaski tiket pada na poslednjem paru, Salzburg 5+, meh. Na fudbalu sam tokom meseca skupio solidan plus i juce to skoro nulirah. Ne kapiram da pred reprezentativnu pauzu moze uci ovako los vikend.

Standardni ulozi (juce sam odigrao jace u odnosu na prethodnih 10 dana i nije proslo dobro; danas odigrah jos jace, posto hokej igra Nemacka 2 i pomalo iznerviran rezultatima).

 

 

Hokej

 

Kaufbeuren-Bietigheim 5+ (OT&SO9

Freiburg-Kassel 5+ (OT&SO)

 

Tolzer-Heilbronner 5+ (OT&SO)

Crimmitschau-Bayreuth 5+ (OT&SO)

 

NY Rangers-Buffalo pob1

Ottawa-Calgary 5+ (OT&SO)

 

Minnesota-Anaheim pob1

 

Kvote 1.36, 1.36, 1.66 i 1.42.

Evropski deo hokeja lici na zicer (posto je Nemacka 2 retko donosila padove). NHL tezak za procenu ove godine, no Rangersi moraju dobijati ovakve protivnike, kako bi se priblizili playoff poziciji. Ottawa ima 3 povredjena golmana, mada Calgary ne uliva neko poverenje, te zato i golovi. Minnesota u pokusaja prekida mini serije od dva poraza (oba na gostovanju Coloradu).

 

Prateci tiket, Edmonton pob 2, Calgary pob2, Winnipeg pob2, Colorado pob2. Kvota 8.15.

 

Fudbalski tiket, Crystal Palace U23 3+, WBA U23 3+, Cambuur 3+, Birmingham U23 3+, Coventry U23 3+, Wigan U23 3+. Kvota 5.93.

 

NBA tiket, Sacramento >217.5, Minnesota >219.5, Boston H2(+9.5), Milwaukee H1(+2.5), Toronto pob2, Utah pob2, LA Clippers >217.5. Kvota 7.80.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja sam odlucio da se skoncentrisem na hokej, dok ne krene MLB prvog aprila. Na reprezentacijama vineri skoro da i ne postoje na ovim kvotama do 1.30, a golovi su blago receno upitni. Jedan dnevni uzaludni ce biti dovoljan.:rolleyes:

Link to comment
1 hour ago, Bogotac said:

Dal ce sad ove najjace reprezentacije da izvedu najjace sastave ili sledi kombinovanje?

 

Ma, beži od toga.
Ko je uzeo pare na fudbalskim Q?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...