Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Barnsley koji je u zoni baraza gubi kod kuce.:isuse: Ima tu jos par kvota 1, no ostalo bi nesto. Ovo sa 2+ mi vec nije jasno. Ocekujem uvek da je skoro nemoguce naci 0-1 mec, a ne da svaka druga utakmica dodje tako. Plus je na Torquay 3+ bilo najnize na nivou lige.

Link to comment

Hvala.

Gledam 5. ligu, 6 utakmica prvo poluvreme 0:0, na ostale 4 po gol. Championship 4 utakmice 0:0 poluvreme, ostalo po gol (3+ na dve od 10 od 16:00. Ko italijanska druga 80tih godina).

Edited by Nesh
Link to comment
19 minutes ago, Miljenko said:

Neverovatno su neefikasni. 3+ na stranu, 2+ ne bi trebao biti preterani problem za naci.

Tja, okrecemo se glavnim tiketima.

 

Ma ja sam uzeo Championship i Konferenciju zezanja radi...i ne gledam timove, niti statistiku, igram sve 3+ za 20din. Nekoliko puta sam probao neki djuvec od nekoliko liga, isto 3+, ali sipak, isto jedno 3 utakmice 0:0 poluvreme, a i ostale retko dodju u 3+. 2+ bi trebalo da bude dosta izglednije, ali su kvote za moju igru mnogo male, pa i ne probam.

Edited by Nesh
Link to comment

Ja odigram onako reda radi 2+, ali selektivno i tesko dolazi (mozda jednom ove sezone). I fiks je dosao jednom, 10+ kvote na oba tiketa. Tja, ipak je tu sreca glavni faktor. 

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...