Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Šta ste uhvatili za 100, naveo sam samo kao primer :DJoš jedna bitna stvar je odrediti cilj, to može biti i kvota 3 ili 5 što naravno zahteva manji broj vezanih pogodaka.

Link to comment

1. dan:10.01 x 1.08 (Vandra JK Vaprus v JK Viljandi Tulevik) = 10.8510.85 x 1.08 (Willem II v Sparta Rotterdam) = 11.7611.76 x 1.11 (Borussia Dortmund v Werder Bremen) = 13.07Ukupno + 3.07

Link to comment
Dabl @2,03KukushkinYoungDabl @2,10MattersburgSpartak MyjavaDabl @2,01DortmundTomljanovićDabl @2,13VadnewegheBrengle
3/4= +2,14Nisam siguran šta se desilo sa Brengle. Dobila je prvi set, i posle 3 gema u drugom je usledila duža pauza (pretpostavljam medical time-out), nakon čega je počišćena sa 1-6; 2-6. Ako se povredila, mogla je bar da preda, jer to se uvek dešava kada dobija igrač na koga sam se kladio. Obrnuto nikada :)Mislim, možda i nije bilo povrede... samo mi tako liči na osnovu praćenja lajvskora, a ne mogu da nađem ni jednu vest u vezi sa ovim mečom.
Link to comment

Na fudbalu klasika, proslo sumnjivo, verovatniji tiket pao. Dobro procenih MLB, jedina moguca pozitivna varijanta. Konacno i jedan teniski, zavrsnog dana kvalifikacija. NFL dabl vec postaje standard, pretpostavljam da cu teze pogadjati, kada pocne sezona. :lolol:FudbalTranmere-Peterborough 3+, 5+, 7+Dumbarton-Morton 2+Brechin-Forfar 2+Stirling-East Stirling 2+Sampdoria-Juventus w2Triglav-Maribor 2+Heracles-PSV w2Leverkusen-Monchengladbach 2+Bayern-Nurnberg 1Mainz-Wolfsburg 2+Verona-Milan w2Napredak-C.Zvezda w2Slaven-Dinamo Z. w2Barcelona B-Lugo 2+Real Madrid B-Alcorcon 2+S. Wanderers-O` Higgins 2+Palestino-U. Catolica 2+A. Italiano-Cobreloa 2+

Edited by Miljenko
Link to comment

Evo 1 brzinski:Herta GG3+Lever GG3+Everton 1Tranmer 3+PSV 2&3+Lion 1Sosijedad 2Milan 2kvota 91.15 sve realno bez puno razmishljanja, nekad i takvi tiketi dolaze :D.

Link to comment

Gledao sam ove teniske turnire sto se igraju ovih dana i mislim da ce Kvitova i Monfils osvojiti rutinski, pogotovo Petra. Kod Monfilsa postoji cinjenica da je bolid ali bas zbog toga uvek moze da se vrati kao sinoc protiv jos veceg bolida Dolgopolova, a i realno je ipak bolji igrac od augodnog Melcera. Sinoc sam pogodio 5 meceva, valjda mogu i danas da vezem 2 za nesto malo jaci ulog, ili da eventualno dodam i neki fudbal.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...