Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal krenuo odlicno, ali je na kraju bilo nikom nista, 3/5. Chernomorets oborio kombinovani tiket sa dnevnim parovima i 3+ tiket. Samo jedan gol protiv onih dunstera. :isuse:MLB ok, mada je mogao i Detroit da dodje, kada se vec vratise u mec. Opet prodje NFL dabl, no to je ponovo islo za sicu.

Link to comment

FudbalHeerenveen-Ajax 3+Monaco-Toulouse 2+Dortmund-Werder 1Bilbao-Osasuna w1Airdrie-Rangers 3+MLBBaltimore-Oakland >8.5St.Louis-Atlanta 1Kansas City-Washington <7.5Seattle-LA Angels 1Teski MLB parovi danas, te odlucih da odigram samo 2 dabla za pola standardne uplate.Norris ima ocajnu tradiciju protiv Oaklanda, Straily baca promenljivo. Wainwright-Medlen u duelu vrhunskih timova.Wainwright mi je jedan od omiljenih startera, te probah na njega. Royals-Nationals, Chen-Gio Gonzalez. Chen u dobroj formi, Gio u padu forme, mada ima finu sezonu. Nepouzdani napadi, lici na under. Felix za Seattle protiv Angelsa. Hernandez ima losu tradiciju protiv vecerasnjeg protivnika, mada ce gosti biti bez par igraca, te je kec izgledan.

Link to comment

Već duže vreme pokušavam da istrajem u pokušaju da se kladim isključivo na over 0.5 tj. da padne gol, bilo kada, bilo kako, samo da ne bude 0-0. Naravno isključivo uživo gde kvote progresivno rastu. Do sada su me sputavali gotovo uvek nestrpljivost i odustajanje od principa (npr. tenis odigram na kvotu 1.05 i padnem, tačan ishod na fudbalu, broj kornera i sl.), ali mislim da sam se opametio i naučio na greškama. Neki opšti principi su:- isključivo over 0.5- najbolje vreme za ulog je u periodu od 15. do 30. minuta- statistika, odnosno koji je prosek golova (najbolje je kad i daju i primaju podjednako), prethodni susreti (najčešće gledam poslednjih 5 utakmica u kojima ne bi valjalo da na 2 ili 3 utakmice nisu dali ili primili gol) i međusobni susreti- kvote od 1.05-1.07 do 1.14-1.16Uz malo, tj. uz mnogo strpljenja, pametno ulaganje i sreću da se izbegnu koske, može da se napravi čudo™. Npr. prosta računica kaže da ako se veže 100 utakmica (za šta je recimo potrebno 2 nedelje) na 10 e može da se uzme 10k e (sve na kvotu 1.07). Javiću vam ako napravim nešto :)

Link to comment

Ja da krenem tako vezao bih 100 utakmica u 2 dana :DSrecno. Ne znam da li si limite ukljucio u racunicu. Jos jedna stvar je da nemaju sve kladionice ponudu u/o 0.5 za sve meceve pa i na to treba obratiti paznju...

Link to comment
Uz malo, tj. uz mnogo strpljenja, pametno ulaganje i sreću da se izbegnu koske, može da se napravi čudo™. Npr. prosta računica kaže da ako se veže 100 utakmica (za šta je recimo potrebno 2 nedelje) na 10 e može da se uzme 10k e (sve na kvotu 1.07). Javiću vam ako napravim nešto :)
Nije mi baš najjasnija ova računica...
Link to comment
Ja da krenem tako vezao bih 100 utakmica u 2 dana :DSrecno. Ne znam da li si limite ukljucio u racunicu.Jos jedna stvar je da nemaju sve kladionice ponudu u/o 0.5 za sve meceve pa i na to treba obratiti paznju...
Bet 365 ;)
Nije mi baš najjasnija ova računica...
Uzmi digitron i pomnoži ;)
Link to comment
Imaju za 90%, možda i više. Ne bude baš uvek za u19 Iceland women reserves, al' ajde :D
E jebiga sad... mora da se kladimo na totalno razlicite stvari posto na bar pola mojih™ mecea nema razrade :)
Link to comment
valjda na svaku sledeću ulažeš kompletan dobitak od ranije
Što će reći da planira za zabode 100 vezanih pogodaka...- ambiciozno.Druga stvar koja mi je problematična u tom scenariju jesu tih dve nedelje. To bi značilo 7 komata dnevno, uz začkoljicu da ne možeš igrati više njih istovremeno, tojest ne možeš odigrati na drugu dok na prvoj ne padne gol, što znači da bi trebalo na klaži da odrađuješ puno radno vreme (6-10h dnevno).
Link to comment

Ja sam kod Glijevih igrao neko vreme >1 gola i to je prolazilo fino. Retko se desavalo da nemaju kvotu za neki mec. Treba biti baksuz, pa naci 0-0 tekmu.Na zalost, oni zatvorise posle nekog vremena, a niko drugi(od klasicnih kladionica), nema ovo u ponudi.Ostala mi je varijanta sa 2+, 3+ i sire, ako sam bas ubedjen.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...