Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Tiket za danas: :fantom:Dortmund 2 0:4Lever 1 3:1Bodo Glimt 1 5:3Votford 1 6:1Hadersfild GG 1:1Dinamo Z. H2 1:1 :frust:Maribor H1 3:0edit: i da dodam Herakles GG 1:3, Go Ahed GG 2:1, to ću večeras na novi tiket ako padnem ove popodnevne :D
Naravno, Dinamo je bio poslednji meč... :cry:
Link to comment

Od fudbala, samo nesretni Dinamo nije dosao. MLB ok, Marinersi karaju i dalje, ne mozes ih proceniti.Iznenadjujuce dobra subota, kada podvucem crtu.FudbalAjax w2Man Utd 2Schalke-Hamburger 2+Zvezda 2Galatasaray-Fenerbahce 2+Vojvodina 1Mainz-Stuttgart 2+Rapid-Austria 2+Aalesund 3+Basel-Zurich 2+

Link to comment

MLBColorado-Pittsburgh 2St.Louis-Chicago Cubs 1Seattle-Milwaukee 1LA Dodgers-Tampa 1Locke startuje za Pittsburgh. Ima fin trend nastupa u gostima i u dnevnom terminu. Kelly za Cardinalse, koji i dalje traze formu nakon pauze. Felix za Marinerse protiv Brewersa. Kershaw-Hellickson, na mecu Dodgers-Rays. Na prva 3 meca, timovi na koje igram veceras, su bez pobede u tekucim serijama. Kershaw i Dodgersi, to je standardna stvar.Preostali mecevi, NY Yankees-Detroit 2, Washington-Philadelphia 1. Verlander za Tigerse. Ne tako ubedljiv kao ranijih sezona, ali i dalje dovoljno dobar. Strasburg za Nationalse u duelu dve ekipe koje su razocarale i imaju samo marginalne sanse za playoff.

Link to comment
Dabl @2,38Santa Fe 1CZV 2Dabl @2,12PuigBotevDabl @1,94Man UTDAnderlechtGalatasaraj W1 @1,67
1/3=-1,06Na oba dabla me oboriše manje kvote :isuse: Galata pola sata sa igračem više, promašiše 5 zicera i pobediše tek u produžetku... dobro je da sam odigrao samo winer.
Link to comment

Dosta cudnih rezultata danas(kada je o fudbalu rec). Na kraju bilans 1/5. Ostali parovi, povezani u tiket, su pokrili uplatu, cak sam i uzeo nesto:http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1312-2018984-1108

Link to comment

MLB 3/4, kao i obicno. Ovi moji pokusavaju da kolabiraju, izgubili sva 3 meca u Denveru.Probao jedan teniski:Halep fixKirilenko fixJanowicz fix

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...