Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Da sam bar i ja :).Popadao na ona govna ukrajinska a bas sam bio siguran da idu dalje.Srecom ulozi su simbolicni jer sam jurio vece kvote.Ove godine sam bas pojeo govno sa Crnogorcima posto ni Mladost ni Celik ranije nisam 'osjetio'

Link to comment

MLB lagano. Teniski tiket nije prosao, mada ne mogu da se bunim nakon 3 uspesna dana.Liga Evrope nastavila tradiciju glupih rezultata. Steta sto ne singlirah Sevilju, mada bih onda i Metalurg odigrao, tako da bi bilans, manje-vise, bio isti.FudbalPSG w2Bayern 1First Vienna-Liefering 2+FC Oss-Ajax 2 2+TenisVesely fixLi Na fixSutra cu opet probati Peterborough Utd na golove, trebalo bi da i u prvenstvu krenu efikasnije. Cileanci, kao i obicno, stagnirali u prva dva kola, vreme je za goleade. Krecu i Nemci, naci ce se i tu nesto, makar za 2+.

Link to comment

Dnevni deo ne napreduje u pravom smeru.MLBHouston-Texas 2Colorado-Pittsburgh 2Arizona-NY Mets 1San Francisco-Baltimore 2Garza za Texas, Bedard za Astrose. Garza baca odlicno, Bedard nista losije. Gosti imaju mnogo bolje udarace, Houston i kada da dosta poena, primi jos vise.Liriano za Pittsburgh. Colorado bez svog najboljeg ofanzivca, Carlosa Gonzaleza.Corbin za Arizonu. Metsi i dalje bez Wrighta. Zabelezili par pobeda, jer su igrali protiv timova, koji su u jos goroj formi.Vogelsong se vraca u rotaciju Giantsa. Pre povrede nije bio mnogo ubedljiv. Tillman ima 14 pobeda u sezoni. Stoji da cesto ima odlicnu podrsku, no i sreca je sastavni deo sporta.Bonus mecevi, St.Louis-Chicago Cubs 1, Kansas City-Boston <8.5. Lynn za Cardinalse, protiv Cubsa, koji su u fazi renoviranja, kao i obicno. Ocekujem da se domaci tim povrati od lose serije protiv Dodgersa. Santana-Peavy, sto se tice drugog para. Odlicna forma startera. Peavy zna ponekad da trokira u gostima, pa zato i oprez.

Link to comment
Dabl @2,18RolaKvitovaDabl @2,07Li Na OVER 20,5BayernDabl @1,96KlahnĐoković
2/3 = +1,03Prodade samo Kvitova, a u nju sam bio najsigurniji, ne računajući Bajern i Đokovića.
Link to comment

MLB dosao ok. Na kraju je ispalo, da sam dobro sortirao meceve.Fudbal i tenis baksuzno. Austrijanci nisu mogli 87 minuta da utovare jos jedan gol, Vesely gubi od domaceg anonimusa. Nakon 3 prolazna teniska tiketa, usledila su 2 neuspesna.Sada treba koliko-toliko kontrolisano odigrati fudbal, a to ume da bude problem. :lolol:Da, dodje i U. De Chile nocas 3+, jedva.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kada je rec o fudbalu:Peterborough Utd 3+, 5+, 7+Leverkusen-Freiburg 2+Dortmund 2Partizan 1PSV 1Shakhtar 2Forfar 3+East Stirling 3+Salzburg 1Dinamo Z. 2U. Catolica 2+Monaco w2Kako neko rece, "putujuci" tiket, preziveo petak, videcemo sta ce danas biti. Englezi fiks i golovi, sa gomilom parova.

Link to comment

Tiket za danas: :fantom:Dortmund 2Lever 1Bodo Glimt 1Votford 1Hadersfild GGDinamo Z. H2Maribor H1edit: i da dodam Herakles GG, Go Ahed GG, to ću večeras na novi tiket ako padnem ove popodnevne :D

Edited by zoki82
Link to comment

Doslo sve do sada odigrano, nije bilo vremena za 7. gol na Notts County-Peterborough Utd.MLBNY Yankees-Detroit 2Houston-Texas 2LA Dodgers-Tampa 1Seattle-Milwaukee 1Sanchez za Tigerse. Hughes ima seriju losih nastupa protiv Detroita. Ocekujem izjednacenje u seriji.Holland za Rangerse, neubedljivi Peacock za domace. Razlika u kvalitetu je prevelika. Sinoc je Houston imao sansu za trijumf, ali je bullpen trokirao, pa veceras ocekujem laganu dvojku.Greinke za Dodgerse, koji odbijaju da izgube meceve koje je naizgled nemoguce okrenuti. Roberto Hernandez los u gostima.Odlicni Iwakuma startuje za nepredvidljive Marinerse. No posto na njega i Felixa igram skoro uvek, probacu i veceras.Ostalo, Colorado-Pittsburgh 2, San Francisco-Baltimore 2. Burnett za Pittsburgh, koji je sinoc neocekivano porazen i to katastrofalno. Gaudin-Chen u San Franciscu. Piceri su tu negde, ali je napad Oriolesa mnogo bolji, te probah jos jednu 2.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...