Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nista ipak na kraju, gosti se nisu cimali uopste da napadnu.Cijenim da je tu upravo dogovoren ovaj neki bezopasni kec i to je to, nista spektakularno. Pa ko je jamio jamio™ dok su kvote bile 6-7.

Link to comment
odigrah tiket na kome mi je prvi par horn-matersburg 2...posle 3-0 na poluvremenu tiket zavrsio u kanti (ne kucnoj, nego na ulici), sad vidim da je 3-4 kraj :isuse:
nadam se da ti tiket nije prosao :lolol:
Link to comment
nadam se da ti tiket nije prosao :lolol:
sreca pa je Scepovic promasio 1 na 1 u 92min. jer sam pao samo Partizan GG za 40000din....muda bi pojeo da je doslomatersburg 2basel ggfenerbahce 1lyon 2partizan gg
Link to comment
sreca pa je Scepovic promasio 1 na 1 u 92min. jer sam pao samo Partizan GG za 40000din....muda bi pojeo da je doslomatersburg 2basel ggfenerbahce 1lyon 2partizan gg
ajoj odlican tiket si bacio u smece :isuse:Tako je jedan kolega prosle godine igrao na Real 1 protiv Citiya pa kad je Kolarov par minuta do kraja dao gol za vodstvo 2-1 on je bacio tiket( u smece kod kuce :D ) i na kraju Real pobedi 3-2 trazio je tiket u tom smecu.Samo na tom smecu su bili sve sami tiketi pa je celu noc trazio dobitan tiket i na kraju ga nasao :D Tako da nikad ne baci tiket na ulicno smece :)
Link to comment

Jos gore je na internetu baciti tiket u recycle bin, to tek nema sanse da nadjes ako slucajno preokrenu :ph34r:

Edited by Feindouno
Link to comment

Ja sam jednom bacio u kotao, tiket koji je izgledao 99% nedobitan. :lolol:Juce. Tenis pokrio fudbal. MLB vece cudnih rezultata. Pogodio samo jedan singl, ali i propratni dabl.Danas necu komplikovati previse, bar ne dnevni deo.FudbalPlzen 3+PSV w2

Edited by Miljenko
Link to comment

MLBCincinnati-Oakland <7.5Cleveland-Detroit 2Arizona-Tampa <8.5LA Angels-Texas >7.5Bailey-Colon u matine terminu. Odlicna forma startera obecava malo poena. Tigersi dobijaju Indianse bez problema, tokom cele sezone. Sinoc je Verlander izdominirao, veceras Fister baca za goste, te ocekujem nastavak serije. Delgado-Archer na Chase Fieldu. I ovde imamo sjajnu formu picera, sto kada je rec o tekucem trendu, to i na nivou sezone. Hanson i Ogando ne deluju preterano ubedljivo po povratku u rotaciju. Dueli Angelsa i Rangersa imaju dugu tradiciju overa.Bonus parovi, St.Louis-LA Dodgers <8.5, San Diego-Baltimore 2. Miller-Nolasco na Busch Stadiumu. Na 7.5 verovatno ne bih dirao. Miller nesto losiji u poslednje vreme, Nolasco dobar nakon promene tima. Ima finu statistiku, na poslednja 3 nastupa protiv Cardinalsa. Stults-Miguel Gonzalez u San Diegu. Stults odlican kod kuce. Gonzalez u padu forme. Padresima je najbolji igrac, Everth Cabrera suspendovan 50 utakmica zbog dopinga, te slede problemi u napadu i odbrani. Vreme je i da napad Baltimora pokaze malo stabilnosti, u pokusaju priblizavanja tima Bostonu i Tampi.

Link to comment

MLB polovicno. Gomila overa, gde im mesto nije. Cardinalsima se povredio starter u 1. iningu, pa to i mogu da razumem. Teniski tiket prolazi treci put ove nedelje(Haas je predao, no bolje ista nego nista). Fudbal fino, cak je i nocni prosao:http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1312-8967995-1107FudbalRubin 1Metalurg Donetsk 1Maccabi Haifa 1Stuttgart 1Sevilla 2Udinese 1Tromso w2Trabzon 1Vitesse w1Prva dva za standardni ulog, treci za polovinu. Odigracu i sistem 5+, 7+, Metalurg i Maccabi Haifa, odnosno Udinese i Sevilla.

Link to comment

Od ranijeg prodje samo fiks, sto je dovoljno samo za pokrice.Neverovatno je kako golovi ne padaju gde treba.MLBCleveland-Detroit 2St.Louis-LA Dodgers 2Scherzer startuje za Detroit. St.Louis morao da tumba rotaciju, nakon povrede sinoc, te njihov top prospect Martinez, nastupa veceras. Ryu ne tako ubedljiv u gostima, no Dodgersi nalaze nacin da dobiju meceve,Slabija ponuda danas. Razmisljao sam i o San Franciscu, no igraju toliko lose, da je to prava lutrija probati.

Link to comment

Jebeni Astra-Trencin.http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1323-5115645-1107A do 83eg bilo 0-0 a do 86og 1-0:(

Link to comment

Dodje bar 3+ dabl Sevilla Udinese. Pokrih odigrano, ali mi je Udinese oborio sistem. Nisu mogli da daju bar 5 komada protiv nizerazredne ekipe. :isuse:Fiks tragikomicno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...