Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Tu je MLB da sanira situaciju. ^_^Danas jedan oprezan fudbalski, za pracenje, dok smislim MLB za veceras. Imam samo jednu dilemu, no ne treba zuriti.

Link to comment
Nije GG, Rosenborg - Sogndal H1, razlog: Key attacker Azar Karadas (Att 16/4) and top scorer in Tippeligaen Malick Mane (Att 17/7) are both suspended.
sve bilo GG osim Rosenborga :thumbup:
Link to comment

Pa to, nije imao ko da im da gol.. :D Jedva je prosao taj H1, dali drugi tek u 87-om.. Nego tenis, šta je pametnije, Istomin fiks protiv Janka ili over? Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Ja sam igrao fiks na Istomina @1,90.Vredi razmisliti o Anduharu. Kvota 2,15, tačno je da nije u formi, tačno je da nije nešto na betonu ali i takav je GOAT lično za ovog Weintrauba ili kako li se već zove lik kvalifikant....

Link to comment

MLBCleveland-Detroit 2Houston-Boston 2Kansas City-Minnesota 1Seattle-Toronto 1Indiansi i dalje blizu Tigersa. Jedino im ne ide u prilog ocajan skor u sezonskoj seriji. Kluber nesto bolji u julu, protiv Detroita ima 1-3, 6.82 ERA. Anibal Sanchez je u odlicnoj formi, 2-1, 0.95 ERA, na poslednja 3 starta. Protiv Indiansa, 3-1, 1.76 ERA. Ocekujem nastavka dobre serije Detroita. Ova serija im je prilika da povecaju(ili smanje) prednost.Oberholtzer-Lackey u Houstonu. Oberholtzer dobio iznenadnu priliku i imao odlican prvi start. Pitanje je kakav ce biti protiv neugodnih Red Soxa. Lackey nista specijalno na 3 prethodna nastupa, imao solidan juli. Napad Bostona bi trebalo da iznese mec.Royalsi su i dalje iznad 50%. Da im je napad malo bolji, gde bi im bio kraj. Guthrie dobio tri vezana starta, 11 pobeda u sezoni. Correia ne tako ubedljiv, ERA 6.59, par meceva unazad. Imao dobar mec protiv Royalsa, pre par dana, ali bez odluke. Dajem prednost domacinu, u pohodu na pozitivnu sezonu.Iwakuma-Dickey na Safeco Fieldu. Iwakuma 2-0, 0.96 ERA, kada je rec o trenutnoj formi. Dobar protiv Toronta u dosadasnjoj karijeri. Dickey baca bolje, kako sezona odmice, no nije to jos onaj stari iz Metsa. Udaraci Marinersa iznenadjujuce produktivni u poslednje vreme.Preostali mecevi, St.Louis-LA Dodgers <7.5, LA Angels-Texas >8.5. Wainwright-Greinke na Busch Stadiumu. Vrhunski starteri, u dobroj formi. Prvo sam hteo 2, ali par igraca nije sigurno kod gostiju veceras, te je izabran under. Williams-Perez su pre par dana imali neocekivan mec sa malo poena. Odlicni napadi Angelsa i Rangersa ne bi trebali da dozvole da se to ponovi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Polovicno nocas. Detroit okrenuo u 9. iningu. Boston nije dao poen protiv najgoreg tima lige. Toronto okrenuo protiv Marinersa, no to i ajde, oni imaju individualni kvalitet.FudbalSteaua NGFenerbahce w1Prodje juce i jedan teniski, no to je bilo za oprezniji ulog. Naplasili su me prethodne 2-3 nedelje.

Link to comment
de nadje kvotu 60, majke ti?
Nordic06.08.2013 20:00 Skënderbeu Korçë - Shakhter Karagandy (Half/full time)2/1 60.00 Pendingedit:Paddy ima 41, na Nordicu sam ja oborio na 40 :)Al zato WH dominira sa 1/2 @ 41, prekasno nazalost. Edited by Feindouno
Link to comment

juce bila kvota na kazahstance 1.5 a danas oko 2a meni bas bilo cudno zasto tako mala kvota, jer kad su domoacini bili u prvom mecu bila je 1,8

Edited by sancho
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...