Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Imam 1 molbu™Nekad davno sam se registrovao kao affiliate na bet365 i okacio link na 2-3 sajta. Sad se na tom racunu nakupilo nekih para koje ne mogu da podignem jer mi fale jos 2 aktivna korisnika. Dakle potrebno je da se 2 covjeka registruju preko ovog linka, uplate neki depozit i klade se.Necu sad da vas smaram da se registrujete vec cisto ako nekome nekad padne na pamet sjetite se mog linka :)

Link to comment

Izgleda da na fudbalu ne umem da nadjem fiks. -_-MLBBaltimore-Seattle 1Detroit-Chicago White Sox 1Chicago Cubs-LA Dodgers 2San Diego-NY Yankees 2Tillman-Harang u Baltimoru. Tillman stabilan, tokom cele sezone. Harang dosta losije baca u gostima.Fister za Tigerse, protiv uzasnih White Soxa.Dodgersi nalaze nacin za trijumf i kada je to malo verovatno. Veceras Ryu startuje za njih, te ocekujem jos jednu njihovu pobedu.Epopeja oko Rodrigueza se nastavlja. Granderson bi trebalo veceras da se konacno vrati u tim Yankeesa. Cashner dobar kod domacih. Sabathia los , par meceva unazad. Padresi mi deluju kao zgodan protivnik za Sabathiu i povratak forme. Gostima je svaka pobeda bitna, jer Boston i Tampa igraju odlicno.Od ostalog, Tampa-San Francisco <7.5, LA Angels-Toronto >8.5. Archer-Bumgarner u Tampi. Odlicna forma oba startera(narocito Archera), ukazuje na under. Hanson-Redmond, sto se tice drugog para. Hanson neubedljiv, Redmond nesiguran u gostima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Drugi tiket fudbala prosao, za pokrice. MLB 3/4, uz prebacivacki i propratni. Bar sam umeo da ocenim sumnjiv mec.Fin dan, kada se sve sabere.Engleske nize lige su pocele. Verovatno cu probati Peterborough Utd na golove, no ima jos vremena. Sacekacu da vidim i da li ce negde dati na golove, one meceve iz Nemacke, gde prvoligasi igraju sa ovima iz beton lige. U krajnjem slucaju cu skupiti ove 1.10, 1.20 kvote za 3+.

Edited by Miljenko
Link to comment

FudbalPeterborough Utd-Swindon Town 3+, 5+, 7+Ingostadt 3+Dortmund 3+Leverkusen 3+Hoffenheim 3+Birmingham-Watford 2+Leeds Utd-Brighton 2+Crewe-Rotherham 2+Dva kombinovana fiks i golovi. Ipak niko nije dao Dortmund, Hoffenheim i Kaiser preko 3+(bar kada je rec o klasicnim kladionicama).

Link to comment

Kod Nemaca sam imao srece, Englezi me nisu slusali. Peterborough poveo u 9. minutu i tako je ostalo do kraja. Fiks tiket, sa dvoznacima i vinerima, pao na Gillingham u zavrsnici meca.FudbalSalzburg w2Dinamo Z. w1PSG w1A. Italiano 2+U. De Chile 2+MLBPittsburgh-Colorado 1Detroit-Chicago White Sox 1Baltimore-Seattle 1Boston-Arizona <8.5Liriano baca za Pittsburgh. Scherzer startuje za Detroit. Feldman za Oriolese, uz probudjeni napad domacih. Peavy-Corbin na Fenway Parku. Peavy ce debitovati na domacem terenu nakon trejda. Corbin odlican, tokom cele sezone.Prva dva para su prilicno verovatna, dok su Baltimor i under blago sumnjivi.Ostalo, San Diego-NY Yankees 2, Tampa-San Francisco <7.5. Ross-Nova u San Diegu. Oba picera su u dobroj formi, no postava gostiju se polako kompletira, pa se ovo moze probati u opreznijoj varijanti. Price-Lincecum u Tampi. Price u seriji dobrih nastupa. Lincecum nepredvidljiv. Primi 5-6 poena, pa baci no-hitter. Sinoc dosao under, mogao bi i veceras.

Edited by Miljenko
Link to comment
Lagano :whistle:
Svaka cast ali gde nadje Rudar Velenje :lolol: .Jel igra ko Norvesku ligu vidim tamo cesto bude gg.Sutra cu igrati na Derby-Blackburn 3+, Kopenhagen 1 ( ladno imaju tri poraza u prva tri kola) i neke Norvezane cu igrati gg.
Link to comment

MLB odlicno, fudbal kilavo. Jedino dobro kod fudbala je sto sam uvece odigrao samo tiket. Cileanci jos jedno neefikasno kolo, valjda ce od 3.krenuti goleade.FudbalGreuther Furth 3+Hannover 3+Hamburger 3+Stuttgart 3+Hannover 2Hamburger 2Stuttgart 2Haertha 2Villem 2-Den Bosch 2+Utrecht-Go Ahead Eagles 2+Vitesse w1Derby-Blackburn 2+Zwolle-Feyenoord 2+Eintracht Frankfurt 2

Link to comment
Jel igra ko Norvesku ligu vidim tamo cesto bude gg.
Nije GG, Rosenborg - Sogndal H1, razlog: Key attacker Azar Karadas (Att 16/4) and top scorer in Tippeligaen Malick Mane (Att 17/7) are both suspended.
Link to comment

Tjah. Ja i fudbal. Bolje da se drzim ovih stvari koje umem da pogodim.MLBNY Mets-Kansas City 2Pittsburgh-Colorado 1Detroit-Chicago White Sox 1Chicago Cubs-LA Dodgers 2Odlicni Santana Za Royalse. Wright nece biti neko vreme u postavi Metsa. Burnett startuje za Pittsburgh, skor u seriji 1-1. Dodgersi ne posustaju. Villanueva se ne moze pohvaliti dobrim nastupima, u poslednje vreme. Fife sve bolji. Porcello dobar tokom jula, narocito protiv White Soxa.Ostali mecevi, Baltimore-Seattle 1, Miami-Cleveland 2. Cjen mi deluje da je u boljoj formi od Saundersa. Ne moze ni napad Marinersa biti stalno efikasan. Sjajni Kazmir baca za Indianse, koji su i dalje blizu Detroita.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...