Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Trpa se na Ludogorec iz prostog razloga sto je ponuda jadna danas. Zato i pada kvota, sad je prosjek ispod 1.8.Ja sam odigrao u ponedeljak @ 1.95 al i to je realno malo.
ja odigrao jutros po 2.05 u bet-liveu
Link to comment

MLBOakland-Toronto 1Pittsburgh-St.Louis <7.5Baltimore-Houston 1LA Dodgers-NY Yankees <6.5Colon ne posustaje. 14-3, 2.54 ERA na nivou sezone. Poslednja 3 meca, 2-0, 1.69 ERA. Dickey nije na nivou iz Metsa, 8-11, 4.86 ERA. Toronto igra nesto bolje, ali je Oakland jedan od najboljih domacina.Na PNC Parku, Locke-Wainwright. Pittsburgh dobio sva tri meca protiv Cardinalsa, i izdvojio se na prvom mestu. Locke 9-3, 2.15 ERA. Trenutna forma, 1-2, 2.29 ERA. Wainwright 13-6, 2.51 ERA. Pogled unazad, 1-1, 3.86 ERA. Napad gostiju je funkcionisao sjajno do ove serije. Ocekujem jos jedan tvrd mec i dobro izdanje oba startera.Orioles-Astros, Miguel Gonzalez-Bedard. Gonzalez u blagom padu forme. Bedard dobar, ali bez prave podrske. Udaraci domacih i dalje neubedljivi, no ova serija je dosla u pravo vreme.Na Dodger Stadiumu, Kershaw-Kuroda. Kershaw 10-6, 1.96 ERA, kada je rec o sezoni. Prethodna 3 nastupa, 2-1, 2.45 ERA. Kuroda 10-6, 2.51 ERA. Trend forme, 3-0, 0.95 ERA. Under u najavi.Od ostalih meceva, Boston-Seattle <8.5, Texas-LA Angels >9.5. U Bostonu, Lackey-Iwakuma. Lackey ima dobru tradiciju protiv Marinersa. Iwakuma u odlicnoj formi, malo losije baca u gostima. U Arlingtonu, Perez-Williams. Ovde imamo startere koji su u seriji losih nastupa, ERA preko 9.

Link to comment

Ja izbegavam kladionicarski stres dok sam na letovanju, ali sam danas cepio malo veci ulog na Ludogorec @1.90 i malo manje na hendikep pobedu @3.45, cisto protiv uroka.Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2

Link to comment

Traljavo nocas. Dosao samo under u Los Angelesu.FudbalTromso 1St. Etienne 1Sevilla 1Maccabi Haifa 2Swansea 1Metalurg Donetsk 2Udinese 2Stuttgart 2Rubin 2Kada je rec o golovima: Tromso 3+, Sevilla 4+ i 7+.

Link to comment

Meni je taj rubin ultra sumnjim. Nista nisu pokazali protiv Jagodine, trener im je u kurcu a dva 2-3 startera nisu ni otputovala na mec.

Link to comment

ja odigrao tačan rezultat 1:1uz to:Data Pal. - Avv. Sport Avvenimento Tipo Scommessa SIR BRIJEG - UDINESE 1X2 FINALE 2 1,30 SWANSEA - MALMO FF 1X2 FINALE 1 1,40 HAJD. SPLIT - DILA GORI 1X2 FINALE 1 1,57 B. PLOVDIV - STOCCARDA 1X2 FINALE 2 1,50 Data Pal. - Avv. Sport Avvenimento Tipo Scommessa SWANSEA - MALMO FF 1X2 PRIMO TEMPO 1 1,90 ESTORIL - H. RAMAT GAN 1X2 PRIMO TEMPO 1 1,60 VOJVODINA - BURSASPOR 1X2 FINALE 1 2,65 sva 3 po 4 eurica, za interesantnije gledanje, Swansea će odigrati 0:0

Edited by mlatko
Link to comment

Nastavlja se serija glupih rezultata, u ovom eminentnom takmicenju. :sleep:MLBBaltimore-Houston 1Boston-Seattle 2Texas-Arizona 1Chicago Cubs-LA Dodgers 1Oriolesi igraju traljavo i nakon brukanja sinoc, vreme je za pobedu. Felix Hernandez za Marinerse u Bostonu. Darvish startuje za Rangerse. Dodgersi su uz Tampu tim u najboljoj formi, te mislim da vredi i njih probati.

Link to comment

Danas sam odigrao tiket od pet parova, posle sto godina igranja singlova, dublova i eventualno 3 para. I naravno, sjebala me najmanja kvota za 12 100 na ulozenih 500, jebena Karla Suarez Navaro protiv one matore Razano. 1.40, ne znam koji kurac mi je to trebalo uopste :isuse:Posle sam iz nervoze odigrao singl 1100 na Tursunova protiv Stepaneka i verovatno ce me i on jebati, mada je 2.55 bila bas primamljiva kvota.

Link to comment

MLB ok, mada mi nije jasno kako su Marinersi izgubili 5 poena razlike, u poslednjem napadu.Kod fudbala cu morati da se vratim vinerima, za iole vecu kvotu, ovako se ne isplati(slicno kao za NHL). Enigma mi je i kako Sevilla nije dosla bar 4+.Mada, Liga Evrope mi je omiljeno takmicenje za gubljenje para.FudbalAjax 3+Sheffield Utd w1Anzhi 1Liefering-Parndorf 2+Hartberg-Horn 2+

Link to comment
MLB ok, mada mi nije jasno kako su Marinersi izgubili 5 poena razlike, u poslednjem napadu.
Na 7:2 sam mirno otišao da spavam, kad ono jutros imam šta da vidim :frust: Bili na tiketu sa Atlantom u hendikepu i LAA over, to došlo lagano...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...