Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

jebeni rukavina. ali dobro lakse mi je da sam puko na ono sto sam od pocetka hteo da igram nego li na ove sitne dodatne.

Link to comment
Na preporuku jednog drugara verovatno ću probati iznenađenje dvojka na Devarmana protiv Dolgopolova. Kao prvo Dolgopolov ima tu neku retku bolest koja mu otežava aklimatizaciju prilikom dugih putovanja. Kao drugo Devarman je onako strpljiv igrač, defanzivac i pušer koji bi mogao da se pokaže kao težak mečap budaletini kao što je Dolgopolov. Kao treće, verovatnoća da se dolgopolov sam od sebe raspadne bez ikakvih drugih faktora, jer je budaletina, takođe nije za potcenjivanje.
Na kraju zaboravim da odigram :isuse:
Link to comment

Treba probati set na Rajana Harisona protiv Delpotra. Delpo nije igrao od SF Wimbledona. S druge strane Harison je u sasvim solidnoj formi i već uveliko igra na severnoameričkom betonu ( igrao polufinale Atlante )

Link to comment

Kod ovih mojih pao kec na 1.78 ili tako nesto. Nego, moram da zahvalim ovom malisi Dominiku Tiemu sto je prebio Melcera, vezao sam ga sa Del Bonisom i jos zavrsio u plusu 15ak evra, iako sam bio u dubiozi jedno 50 od jutros :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...