Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Da li se meni cini ili aktuelni fudbaleri previse lose sutiraju. Hoffenheim-Mainz je dobar primer za to; mase se ziceri, koje i klinci rutinski daju.

Sto bi Cash rekao, izgleda da je vreme da batalim fudbal, kada se i ovde muce da daju 3 gola.

Link to comment

Standardno najsigurniji par na fudbalu ne prolazi. Meni su fudbaleri ubedljivo najprecenjeniji sportisti; ne mozes onoliki gol da pogodis sa 5-6 metara, to mi je uvek neshvatljivo.

Prodjose dva prateca tiketa, no to je sitno. Na hokeju prodje skoro 4 kvota (5 parova).

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/2 (uz San Jose kvota 1), prodjose prateci fudbalski i hokejaski tiket (2+ i 3+ kvote). Ako me neko pita, zasto singliram na 1.30, odgovor ce biti ova nedelja; dva prosta 3+ meca ne mogu proci i tako iz dana u dan. Juce Hoffenheim promasuje i moguce i nemoguce; ne secam se da sam skoro video onoliko zicera. NHL je mogao bolje, tu sam trebao singlirati Tampu (makar i na ovih 1.22), bez dodavanja bilo cega. Ja sam retko prolazio dobro kada eksperimentisem i to se potvrdjuje iz dana u dan. Dva bonus tiketa donese nesto (pokrise fudbal), pa nisam nezadovoljan skroz. NFL sam odigrao presiroko, mada mi nije jasno kako na Atalanti nije dosao plus (samo to je palo). Bas losa nedelja. Dobra ponuda tokom vikenda i nikad gori rezultati. Jos su mi legle pare od pacijenta par dana pre roka, bedak.

Danas standardni ulog.

 

 

Hokej

 

Dinamo Minsk-AK Bars w2

Avangard-Sibir w1

CSKA Moscow-Niznekamsk w1.

 

Kvota 1.57.

Danas nije bilo dileme oko izbora, posto samo Rusi igraju. Par top timova, mogla bi se sreca okrenuti i na nasu stranu konacno.

Link to comment

Cekao sam iks na Dallas za kvotu 97, al sipak, preostale dve koje su pocele od 2:00 dodjose, al sam se ja uhvatio za ovu. Sve "male" kvote pale lagano. Imao sam jedan sa dvojkama, ali na kraju nereseno i Detroit i Arizona.

Nista, gotovi su danas. :dry:

Link to comment
59 minutes ago, Nesh said:

Au, sad pogledah ponudu, NHL tek 28.12, fudbal nista, nema sta da se igra. Bozicne carolije neigranja tiketa. :D

NHL u cetvrtak.

Sutra samo NBA igrace, posto cu verovatno pogledati prvi ceo NBA mec u sezoni (ako biram izmedju NHL i NBA meceva, hokej uvek ima prednost). U sredu igraju Englezi i Italijani. Italijani su postali no bet, ucestalim 0-1 smaracinama, te ostaju Englezi. Evropske hokejaske lige takodje igraju, te ce izbor biti pristojan. U cetvrtak vec ima gomila NHL meceva.

Link to comment

Jesam reko da su gotovi danas, jesam reko Turci, Marokanci (jos odbijaju da zazelene Marokance, al 1:1 zavrseno) iksevi...:D

I Turci drugoligasi X, al ne stavih, ne mari ni ovako...

 

H81sSG6.png

 

:)

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Hokej 0/1. Pogodak, promasaj i povracaj; ne bas sjajan bilans za ovako verovatne meceve. Lepo kaze komsija, da treba izbegavati igranje na goste.:rolleyes:

Danas uplata nesto preko standardne.

 

 

NBA igraci

 

George >26.5

 

Harden >32.5

 

Irving >23.5

 

LBJ >27.5

 

Lillard >26.5

 

Kvote, 1.85, 1.85, 1.75, 1.85, 1.85.

Kod NBA volim sto igrace mogu igrati samo na osnovu statistike. Tacno je da ima sto nacina da ovo padne, te zato to i ne igram stalno u singlu, obicno samo tokom praznika, kada ocekujem da se zvezde sigurno potrude.

 

Prateci tiket, Milwaukee w2, Houston >214.5, Boston w1, Golden State >229.5, Portland H2(+9.5). Kvota 7.77.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...