Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/3, NHL 0/1. Razocaravajuci ucinak na fudbalu. Engleski dabl prolazi lagano; Barsa ima 2-0 na poluvremenu i volsebno ne pada gol do kraja (ja kod ovakvog razvoja utakmice, ocekujem 5 komada minimum); PSG metiljavo, jos jedan tim koji vise nije za igru (na kraju ce ostati lista od 5-6 ekipa:laugh:). NHL je toliko dugo dolazio dobro, pa tu ne smem reci nesto negativno (puno meceva sinoc, gde nisu brojali ni do 5). Ocekivao sam dosta od ove subote i tesko da je moglo doci gore od ovoga (plus sto sam sve 3+ ekipe, imao u 5+ i 6+ ili 6+ i 7+ varijanti, a nije dosao bukvalno nijedan bonus).

Ulozi nesto ispod standardnih danas (morao sam dodati malo iz banke, posto je cela nedelja bila kilava).

 

 

Fudbal

 

Utrecht-Ajax 3+

Hoffenheim-Mainz 3+

 

Kvota 1.89.

Danas nije bilo previse dileme. Club Brugge igra protiv defanzivne ekipe, pa ih preskocih ovde.

 

Prateci tiket, Tottenham 2+, Valencia w1, Sevilla w2, Hoffenheim w1, Club Brugge 2+, Genk w2, Feyenoord 2+, Ajax w2, Rangers 2+. Kvota 5.18.

 

 

NHL

 

Toronto-Detroit 5+

NY Rangers-Philadelphia 5+

 

San Jose-Arizona w1

Chicago-Florida 5+

 

Kvote, 1.75, 1.82.

Golovi uobicajeno. I Arizona i San Jose igraju back-to-back, pri cemu Sharksi ne moraju da putuju.

 

Siri hokejaski tiket, Salzburg 5+, Bremerhaven 5+, Iserlohn 5+, Magnitogorsk w2, Bern w1. Kvota 3.86.

 

NFL tiket, Dallas w1, LA Rams H2(-7.5), Chicago H2(+1.5), New England H1(-7.5), Pittsburgh >46.5, Atlanta >38.5, Seattle H1(+7.5). Kvota 9.44.

Link to comment
1 hour ago, Cash said:

Juce bas realni rezultati u Nhl, jedino je Colorado izgubio.

 

Eh, to je ispalo lose...:D Uhvatio Minesotu konacno, uhvatio iznenajdenje na Baltimor, al dzaba:

 

Spoiler

LD5E8bn.png

 

Jos falilo 0.nesto za dupli ulog... :dry:

Link to comment
58 minutes ago, Nesh said:

 

Eh, to je ispalo lose...:D Uhvatio Minesotu konacno, uhvatio iznenajdenje na Baltimor, al dzaba:

 

  Hide contents

LD5E8bn.png

 

Jos falilo 0.nesto za dupli ulog... :dry:

Jos su u zadnjoj cetvrtini ekspresno od zaostatka 4:1 dosli do 4:4 i opet izgubili. Danas bi moglo Florida 2

Link to comment
8 minutes ago, Cash said:

Jos su u zadnjoj cetvrtini ekspresno od zaostatka 4:1 dosli do 4:4 i opet izgubili. Danas bi moglo Florida 2

 

Da, tako mi prosli put Capitalsi od 1:4 dodjose i na 5:4, ali kraj 5:5 i padose dva super tiketa i HTZ. Sada Colorado dolazi do 4:4 i pucaju 6:4. Nece.

Teski parovi NHL, male kvote na favorite, a to cesto ne izadje na dobro po favorita. Chicago se povampirio, meni je to troznak, lepa kvota je na Boston, ali "rano" pocinju, a Carolina zna da zezne...Eh, muke...

 

Steelersima treba pobeda, moraju da dobiju obe da bi bili sigurni, gostuju kod Saintsa, kvota na Steelerse u Mozzartu 3.35. Ne mogu to da propustim. Ako nista drugo, bice lepo gledati taj mec. :)

 

Texansi se teoretski jos bore za prvo mesto u AFC (mada je tesko zamisliti da to Chiefsi ispuste). Gostuju kod Phile koja se jos bori za plejof. Kvota na Texanse u Mozzartu 2.40, tako da cu i to probati za svaku slucaj.

Link to comment

Jim Beglin u intervjuu na SK pred utakmicu kaze 2:1 za Totenhem. Kvota 9.00 u Meridianu. Dva puta je pogodio, ajd da vidimo sta ce biti.

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...