Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nashville ide na crnu listu sto sw golova tiče. Več treći ili cetvrti put zaredom me obaraju. 

1.8 da ce Ilka Štuhec zavrsiti medju prve tri a 3.4 da ce pobediti. Trka pocinje u 11.30 

Link to comment

Fudbal 0/1, hokej 1/3. Fudbal ne mogu pogoditi nikako; Monchengladbach masi penal i kasnije jedva padose dva pogotka. Na hokeju se nije posrecilo. CSKA Moscow je imao seriju od desetak vezanih prolaza, pa se ne mogu zaliti na njih. Predatorsi su uspeli da odu u minus protiv Blackhawksa, nisu oni i Ducksi bez razloga medju najgorim over timovima. Toronto i Tampa uredno. Lose je ovo bilo, no ne moze ni na hokeju uvek sve proci; fudbal je vec druga prica, skoro nemoguce za pogoditi.

Podrndah budzet juce, pa sledi uplata malo preko minimuma.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Leipzig 3+

Werder-Hoffenheim 3+

 

Kvota 1.93.

Odigrah planirano, mada se i ne nadam previse. 

 

 

NHL

 

Washington-Pittsburgh 5+

Colorado-Montreal 5+

 

Kvota 1.69.

5+ trend, Washington 9/10 (26/32), Pittsburgh 8/10 (25/33), Colorado 8/10 (27/34), Montreal 7/10 (27/34).

 

Prateci tiket, Ban. Bystrica w1, Kosice w2, Vaxjo w1, Farjestads w1, Lulea w1. Kvota 3.17.

 

Link to comment

Bar padose obe; ni sa 2+ ne bih prosao bolje. Zato na hokeju prolazi tiket vInera; Farjestads se vratio nakon 0-3.

Hokej je jedno 10 puta zabavniji za gledanje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/1, prosao je prateci hokejaski tiket. Fudbal ne dolazi i dalje, oba promasaja. Ovo je jedna od onih NHL nedelja kada strelci ne mogu realizovati ni najprostije situacije; plus je sto su i ovde pale obe stvari. Na viner tiketu dve kvote 1, da kazem da sam nesto pogodio juce.

Standardna uplata danas.

 

NHl

 

Pittsburgh-Minnesota 5+

Dallas-Chicago 5+

 

Toronto-Florida 5+

Calgary-Tampa 5+

 

San Jose-Winnipeg 5+

Las Vegas-NY Islanders 5+

 

Kvote, 1.76, 1.49, 1.75.

Standardni timovi. Nakon par tesnih meceva prethodnih dana, vreme je za goleade.

 

Prateci tiket, Dinamo Moscow w2, Avangard w1, Dinamo Minsk w1, CSKA Moscow w2, SKA St. Petersburg w1, Spartak Moscow w1, Sibir w1. Kvota 12.56.

Link to comment

Ja ni San Jose ne volim da igram previse, taman su dobri za tu kombinaciju.:rolleyes:

Nashville je uvek bio no bet, oni i Anaheim. Igra na njih je nesto kao ocajnicki potez, posebno sada kada su kvote niske, ma ko da igra.

Link to comment

NHL 2/3. Korektan NHL dan. Gledao sam bas moje Pingvine, gde strelci zakazase skroz. Ostalo uglavnom rutinski. Blizu je bio siroki KHL tiket, ali je CSKA Moscow porazen u regularnom toku. 

Danas ulozi oko minimuma.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Mochengladbach 3+

PSV II-Almere City 3+

 

Kvota 2.13.

Bundes derbi sam morao probati, mada me Nemci obaraju poduze. Tu je i par iz Holandije 2, gde metodom eliminacije izbacih Ajax II.

 

 

Hokej

 

Washington-Buffalo 5+

Colorado-Chicago 5+

 

Graz-Dornbirn 5+

Iserlohn-Bremerhaven 5+

 

Kvote, 1.69, 1.69.

Tanka NHL ponuda, te na kraju izbacih New Jersey-Ottawa par. Tu je i kombinacija najverovanijih parova iz Nemacke i Austrije.

 

Prateci tiket, Salzburg 5+, Sparta Prague 4+, Eisbaren 5+, Munchen 4+, Kosice 5+, Ban. Bystrica 4+, JYP w1, Trinec w1, AK Bars w1, Frolunda w1. Kvota 11.68.

Link to comment

Nekako padose 3 gola u Dortmundu, iz nekog minimuma sansi (malo je falilo da zaspim). Konacno malo srece i na fudbalu. PSV II je isao u 7+, no ja ih ispratih sa 5+ i 6+. Evropski hokej dosta tezi za procenu, u odnosi na NHL pandan. 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/1, hokej 0/2, PSV II je dosao 5+ i 6+. Ovo je jedna od onih nedelja kada se slabo sta moze uklopiti. Holandjani lagano; Nemci talicno, nakon dva ne bas regularna gola. Graz je uspeo da ne da gol kod kuce, za pad dnevnog hokeja; NHL nije bio blizu prolaza. Bonusi me izvukose; dovoljno za pokrice veceg dela uplate.

Danas standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Burnley 3+

Man City-Crystal Palace 3+

 

Barcelona-Celta 3+

PSV-AZ Alkmaar 3+

 

PSG-Nantes 3+

Leipzig-Werder 2+

Eintracht Frankfurt-Bayern 2+

Lazio-Cagliari 2+

 

1.98, 1.60, 1.95.

Odigrah ipak sire na kraju, 5 komada u 3+ varijanti, pa kako mu bude (mrljave utakmice, stop:D).

 

Prateci tiket, Arsenal P/K1, Man City P/K1, Man Utd w2, Leipzig w1, Bayern w2, Juventus w1, Barcelona P/K1, PSG P/K1, PSV P/K1, Celtic 2+, Ross County w1, Brechin 2+, Berwick 2+, Peterhead w1, Brentford 2+, Luton w1, Peterborough 2+, Sunderland 2+, Gillingham 2+, Hartlepool w1, Leyton w1, Dag & Red 2+. Kvota 32.79.

 

 

NHL

 

Vancouver-Winnipeg 5+

Edmonton-Tampa 5+

 

Kvota 1.75.

Odabrah dva najverovatnija meca, kada je vec ponuda na fudbalu dosta dobra.

 

Siri tiket, Detroit 5+, Philadelphia 5+, Las Vegas 5+, Toronto 5+, Pittsburgh 5+, Dallas 5+. Kvota 5.37.

 

Link to comment

Tja, nikako da se uklopi. Barsa 2-0 na poluvremenu i tako ostaje do kraja. Bar od njih ocekujem rutinsku petardu, nakon dva brza gola. Fudbal bas ume da razocara. Dugo se cinilo da ce i Bayern pasti, nakon serije neverovatnih promasaja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...