Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma da je samo Real. Nisu jos uvek losi tereni, za ovako metiljave utakmice. Juve mi nije jasan; imas za klasu/dve bolji tim, ocekivao sam ubedljive pobede, a ne ovako tesne utakmice. Ne moze niko da me ubedi da su u Italiji neke posebno kvalitetne odbrane.

Link to comment

Gledao sam tekmu, bas su bili neubedljivi, gol Ronalda iz lagano sviranog penala, bez nekih stopostonih sansi-Torino bio opasniji cak. Ali stisli su ih od 65min i ubrzo prelomili utakmicu, onako rutinski, bez da melju protivnika i idu po jos koji gol.

 

BVB, Linc, AtM, sve tesno i jedva, samo PSV ne spusta gas (ako izostavimo potop na DeKajpu).

Edited by John Coltrane
Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Ja sam batalio sa nerviranjem (mada ce mi ovo danas izbiti dosta para sakupljenih tokom nedelje; plus sam podigao novac sa racuna u Meridianu, od onih igraca, kako bih pojacao). Sutra Ajax, Barsa i Bolivar (ako se pojave kvote), sve 3+ vezano, a ostalo NHL i NFL, tja.

Bar sam spremio kolace, posto me je mrzelo da gledam bilo sta nakon Nemaca.

Ma fudbal igram jos samo rekreativno odigrao jedno 12-13 utakmica i samo padnem na Real-Rayo(0:1) 1. Slepci vec u 13.minutu vode 1:0 od 55 minuta nisu niti jednom sutnuli na gol :laugh:

Link to comment

Meni je na fiks tiketu odlozena Zvezda (5 kvota), no ja to igram za 100 dinara, a ove standardne od 500 pa na gore. Nemci imaju jos 2 kola (preko nedelje i vikend), Holandjani jos jedno, Bolivija zavrsava sledece nedelje, te posle i nece biti neke dileme sta odigrati.

Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 2/2, prosli su prateci NHL + NFL tiket, odnosno tiket fudbalskih fikseva (minus Zvezda); skupio sam 5 kvotu, od 7 utakmica. Fudbal nastavio mrljavu seriju. Neverovatnih 0-0 na Hoffenheim-Monchengladbach, na mecu gde su 3 gola ocekivana vec do poluvremena. Drugi tiket obara Club Brugge, ponovo 0-0. Bila je tu i gomila 0-1 meceva (Juventus, Inter, Tottenham), pa i nisam imao previse sanse. Pomalo sam se plasio losijih rezultata na hokeju (ipak je dobitna serija poduza), no NHL je jos jednom dosao idealno. Prolaze oba dabla i par stvari na sirem tiketu, gde se uklopise nekako oba NFL para. Ovo je bilo tesno; plasio sam se da cu puci solidno, no na kraju cak i odoh preko nule.

Danas isti nivo uplate, odnosno nesto preko standardne.

 

 

Fudbal

 

Ajax-De Graafschap 3+

Levante-Barcelona 3+

 

Kvota 1.40.

Bez komplikovanja danas, dva najverovatnija meca, pa kako bude. Za Boliviju nisu izbacene kvote, te to nisam mogao probati.

 

Fiks tiket, Arsenal w2, Chelsea w2, Fiorentina w1, Napoli w2, Roma w1, Sevilla w1, Barcelona P/K2, Benfica w2, Salzburg P/K1, Dinamo Zagreb w1, Celtic w2, Young Boys w2. Kvota 5.03.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Tampa 5+

Chicago-San Jose 5+

 

Kvota 1.62.

5+ trend, Winnipeg 8/10 (24/32), Tampa 9/10 (28/33), Chicago 10/10 (26/34), San Jose 8/10 (24/33).

 

Siri NHL + NFL tiket, Las Vegas 5+, Vancouver 5+, Minnesota w1, Atlanta w1, Green Bay >40.5, LA Rams >46.5, NY Giants H1(+7.5). Kvota 7.09.

 

 

NFL

 

Baltimore-Tampa w1

Indianapolis-Dallas H2(+9.5)

San Francisco-Seattle H2(+2.5)

 

Pittsburgh-New England >48.5

 

Kvote, 2.39, 1.45.

Igrao sam na timove koji se bore za doigravanje, odnosno sto bolju poziciju u istom, te poene u AFC derbiju.

Link to comment

Ajax 7+ je bio samo 3.25 kada sam odigrao. Sada mogu da prave kanonade koliko hoce, nema sanse da odigram vise od jednog fudbalskog tiketa , medju ovim glavnim. Hokej od ponedeljka 10/11, fudbal 2/6.

Link to comment

U interjvuu pred utakmicu Liverpul - Mancester na SK, sagovornik reportera predvidja rezultat i kaze 1:1. Prosla dva puta kad sam ulovio taj intervju, oba puta prognozirali 3:1 i pogodili. Za sada je 1:1, ajd da vidimo dal ce opet pogoditi. Ovog puta nisam stigao da odigram, prosli puta sam se mislio, ocu, necu i odustao. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...