Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Minesota 23 utakmice bez iksa. Da li je vreme ili cu sledci put da pisem Minesota 24 utakmice bez iksa? :D

Igraju u 19:00, ne volim da padam tako rano, ali stavicu na neki tiket.

Link to comment

Izgleda kao da su se fudbaleri zarekli da mi vikendom izbijaju novac, kada odigram jace. Hoffenheim-Monch, verovatno najsigurniji par za golove na nivou vikenda, ulazi 0-0 u poluvreme. Bar necu gledati nastavak; pustam neku igru ili bih mogao napraviti mramorni kolac za prodaju, za sutra.:sleep: 

Edited by Miljenko
Link to comment

Montreal 1.50. Senatorsi izgleda dolaze bez klizaljki i palica. :D

Jes Ottawa ocajna na strani 4 1 10, a Montreal kod kuce ima 8 3 6 i pobedili su Ottawu 3 puta ove sezone (poslednje dve 5:2 - kod ove druge bila lepa kvota na Ottawu kod kuce :dry:), a Ottawa njih jednom u regularnom i jednom u produzetku kod kuce, ali malo je...Verovatno ce opet da bude 5:2, al ja moram da udarim neku kontru...:D

Link to comment

Sada vidim da je Matt Duchene pod znakom pitanja (12 G + 22 A na 29 meceva).

 

Fudbal.:laugh: Dve 0-0 tekme, kao da su igrali u bar pola metra snega.

Edited by Miljenko
Link to comment
5 minutes ago, Cash said:

Sugavi Real :frust::frust:

Ja sam batalio sa nerviranjem (mada ce mi ovo danas izbiti dosta para sakupljenih tokom nedelje; plus sam podigao novac sa racuna u Meridianu, od onih igraca, kako bih pojacao). Sutra Ajax, Barsa i Bolivar (ako se pojave kvote), sve 3+ vezano, a ostalo NHL i NFL, tja.

Bar sam spremio kolace, posto me je mrzelo da gledam bilo sta nakon Nemaca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...