Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/2, NHL 2/2, PSG je dosao 5+. Fudbal naravno nije mogao doci kako treba. Zvezda je ocekivano lako otisla u 3+, Barsa jedva do 2+, u Liverpulu jedan kilav gol (ove sezone ih ne mozes nikako pogoditi; odigram 3+, padnu 2, odigram 2+, jedan ili nista). NHL nije krenuo savrseno, no na kraju se sve poklopilo; Boston okrece 0-2 iz prvog perioda, Capitalsi rutinski, overi na vreme. Ako me nesto nervira, to je kada padne najmanja kvota i skroz sigurna stvar. Na kraju sam zavrsio u plusu oko 30% uplate, dok bi sa ovih 2+ bio na oko 70%.

Danas standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Man City-Hoffenheim 3+

Ajax-Bayern 2+

 

Kvota 1.55.

Danas nema sigurica kao juce (mozda je i bolje tako). City i Hoffenheim uvek igraju za gol vise; Ajax i Bayern su imali odlican prvi mec i ni danas ne ocekujem manje.

 

Prateci tiket, Roma P/KX, Real Madrid P1+, Shakhtar 2P1+, Man City P2+, Ajax 2P1+, Man Utd P/KX, Juventus P/K2. Kvota 10.51.

 

 

NHL

 

Chicago-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.35.

5+ trend, Chicago 10/10 (24/32), Pittsburgh 7/10 (21/29). Razmatrah i Islanderse, no vidim da se povrede kod njih gomilaju te zavrsise samo na sirem tiketu.

 

Siri tiket, Las Vegas 5+, Calgary w1, Dallas 5+. Kvota 3.03.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Brooklyn w1

Dallas-Atlanta w1

 

Golden State-Toronto w1

 

Kvote, 1.65, 1.40.

NBA igram cisto po statistici, pa tako i ovo danas. Dallas dominira kod kuce, za razliku od Atlante. Fila je takodje sigurna kao domacin (14-1). Golden State bi trebao da ima motiva da odigra dobar mec, posto je protivnik jedan od top timova.

Link to comment

Umesto u Lisabonu, pao kos u Holandiji (imao sam 2-3), tako da mi vise ne treba kos u Lisabonu. :dry:

E sad ne zelim ni gol u Ukrajini nikako jer tu na drugom tiketu imam X. Sad sam, cenim, navukao nevolju u vidu zgoditka u nevreme. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 0/2, prosao je prateci NHL tiket. Fudbal za promenu lagano, a isto se moze reci i za NHL par (svi mecevi odose u 5+). NBA nestabilan izuzetno, od tri prilicno verovatna para, dosao je samo jedan (Toronto nekompletan dobija ubedljivo u gostima, najbolji tim lige; meni nije jasno sta se tu desava).

Standardna uplata i danas.

 

 

Fudbal

 

Sevilla-Krasnodar w1

Besiktas-Malmo w1

Villarreal-Spartak Moscow w1

 

Kvota 1.66.

Zavrsno kolo grupne faze EL, pa da vidim i taj fiks; tri tima kojima trebaju pobede/da ne budu porazeni za prolaz.

 

Prateci tiket, Standard w2, PAOK 0-3, Rangers 2+, Rennes 0-3, Chelsea w2, Dynamo Kiev 0-3, Genk 2+, Lazio 2+, Marseille w1, Leipzig 3+, Zenit 0-3, Arsenal 2+, Betis w2, Sporting w1. Kvota 11.89.

 

 

NHL

 

Tampa-Toronto 5+

Winnipeg-Edmonton 5+

 

Minnesota-Florida 5+

San Jose-Dallas 5+

 

Kvote, 1.65, 1.82.

5+ trend, Tampa 9/10 (27/32), Toronto 10/10 (25/31), Winnipeg 8/10 (22/30), Edmonton 5/10 (21/31), Minnesota 8/10 (24/30), Florida 9/10 (25/29), San Jose 7/10 (23/32), Dallas 8/10 (21/31).

 

Siri NBA + NHL tiket, Houston >217.5, San Antonio >217.5, Dallas w2, Nashville w1, Buffalo 5+. Kvota 6.11.

 

 

NFL

 

Kansas-LA Chargers >47.5

 

Kvota 1.45.

Ovde nije bilo previse dileme sta probati. Sudar timova koji igraju fenomenlano u tekucoj sezoni.

Link to comment

Mirise mi da ce Genk i Besiktas lagano dati po bar gol u prvom. To bih igrao, preko 2.5 kvota. 

 

Ovi severnjaci vec na zimskoj pauzi, sanse za prolaz im minimalne, pa ne ocekujem da neki otpor pruze. 

Edited by Timmy
Link to comment

Je li ovaj Besiktas toliko los, da ne moze ni nereseno da odigra kod kuce. Ovo mu dodje odgovor za sve one koji potenciraju igranje fiksa (i onaj Juve od sinoc isto).:sleep:

Link to comment

Ne umem ja to. Igracu 2+ i 3+, pa kako bude. Hokej i MLB ce ocigledno biti glavne igre, posto i NBA ne dolazi kao nekada (to je uvek bila liga sa najmanje iznenadjenja).

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 2/2, NFL 1/1. Fudbal kao i obicno, narocito sto se fiksa tice; Besiktas gubi mec, gde im je i nereseno "igralo". NHL se lepo uklopio; Winnipeg i Tampa lagano, Minnesota i San Jose na vreme. NFL je dosao teze od ocekivanog, no bitan je prolaz. Glupi fudbal; nakon utorka, jos jedan pad kombo tiketa na potpunom ziceru.

Isti nivo uplate i danas.

 

 

NHL

 

New Jersey-Las Vegas 5+

Pittsburgh-Boston 5+

 

Chicago-Winnipeg 5+

Edmonton-Philadelphia 5+

 

Carolina-Washington 5+

St. Louis-Colorado 5+

 

Kvote, 1.82, 1.60, 1.76.

5+ trend, New Jersey 10/10 (24/29), Las Vegas 8/10 (24/33), Pittsburgh 7/10 (22/30), Boston 7/10 (18/31), Chicago 10/10 (25/33), Winnipeg 8/10 (23/31), Edmonton 6/10 (22/32), Philadelphia 9/10 (23/29), Carolina 7/10 (18/30), Washington 8/10 (24/30), St. Louis 7/10 (22/29), Colorado 8/10 (24/31).

Link to comment

Krenuo da cackam igrace (NBA), na sajtu Meridiana (imam neki bonus) i na kraju se napravise neke pare tokom nedelje. U sredu pogodim 5/5 i ne odigram spojen tiket.:isuse::laugh: 

Ne poznajem ligu kao pre, pa se moja igra sastoji iskljucivo od top igraca; veceras, Irving, Walker, Wall, Lillard, Curry. Nervira me Golden State jer ima 3 vrhunska ofanzivca, pa je skoro nemoguce proceniti ko ce iskociti.:rolleyes:

Link to comment

NHL 3/3, prosao je i kombo tiket. Osim meca u Edmontonu, sve je doslo rutinski (svi parovi su isli u 5+). Dobro je te bar jedan sport ima igru koja prolazi.

Danas nesto preko standardne uplate. 

 

 

Fudbal

 

Hoffenheim-Monchengladbach 3+

Man City-Everton 2+

 

Hannover-Bayern 2+

Dortmund-Werder 2+

Kortrijk-Club Brugge 2+

Heracles-PSV 2+

 

Kvote, 1.50, 1.52.

Fudbal me je naplasio losim rezultatima, pa odigrah samo jedan par sire.

 

Fiks tiket, Man City P/K1, Tottenham P/K1, Juventus w2, A. Madrid w2, Bayern P/K2, Dortmund w1, Zvezda w2, PSV w2. Kvota 3.05.

 

 

NHL

 

Florida-Toronto 5+

Montreal-Ottawa 5+

 

NY Islanders-Detroit 5+

Colorado-Dallas 5+

 

Kvote, 1.62, 1.89.

Nemam vremena za pisanje statistike danas, ali se nadam da ce se nastaviti dobar trend.

 

NHL + NFL, Pittsburgh 5+, Washington 5+, Vancouver 5+, NY Jets H1(+12.5), Denver H1(+3.5). Kvota 4.62.

Edited by Miljenko
Link to comment

Proso nekim cudom NHL tiket sa 3 iksa (Rangers, Devils, Capitals...), kvota 60, ali da su Capitalsi pobedili (gubili 1:4, pa vodili 5:4 i na kraju 5:5), prosli bi jedan sa kvotom 115, jedan sa 74 i HTZ. Za utehu, vracaju mi ulog sa dva tiketa. Malo li je? :D

Ono, da ne kukam, gubili su 1:4, da mi je neko ponudio tada da mi prodje samo ovaj gde je iks, prihvatio bih...al sad mi malo...:D

 

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...