Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Spasavaj se ko moze danas.Senicu masim na jednom, undera masio 3 od 8, Hapoel igrao hendikepe i tacne rezultate, uzasni jebeni uzas :isuse:

Link to comment

Igrao uzivo 'race to 9 corners' na usranu Senicu i u 93' pokaze 9. korner za njih da bi ga samo minut kasnije izbrisali, izgleda me sudac pokrao.Ta Senica i Hapoel su me unakazili danas. Cekam Sarajevo da prepolovim minus.

Link to comment

diferdanz drugu godinu zaredom peljesi kladionicare. Prosle godine slacburg, sad utreht. Znao sam sad za jadac pa sam ih igrao +2.5Odigrao sam i da rubin i minsk ne primaju golove. Prodala me zvezda danas, ali to sam igrao zbog dobre kvote.I juce je bio fin dan, konacno malo kenjaze nakon 2,3 meseca katastrofe.

Link to comment
diferdanz drugu godinu zaredom peljesi kladionicare. Prosle godine slacburg, sad utreht. Znao sam sad za jadac pa sam ih igrao +2.5
Imao si srece posto je prosle godine Salzburg izbacio Dudelange :)
Link to comment

Dobro je sto je dosta uzasnih timova proslo dalje, bice valjda para u sledecem kolu.Ovakvi dani su meni najgori kad je najveca domaca pobjeda 4-0 a neki gosti iskidaju sa 7-0 i 8-0, skroz bizarno.Generalno dosta losije dolazi ova LE ove sezone, svi igraju fudbal..

Link to comment

Ko ima Ladbrokes, za sutra su bas promasili kvote na vaterpolo: Madjarska 1.44, Njemacka 1.4, SAD 1.33, bas previsoko sve, mogu fini dublovi da se sastave.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...