Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

14 minutes ago, renne said:

@Miljenko

obrati pažnju na nove web tikete u Balkan betu, imaju sve igre kao u poslovnici, odigra se tiket, ondese broj u poslovnicu i uplati, mnogo više nego standardne igre kada se uplaćuju (granice, igre i ostala čuda)

Odlicno. To sam cekao za MLB, no nije bilo sredjeno do kraja tekuce sezone. Pogledacu za NFL, NHL i NBA i uporediti ponudu (Millennium ima fin NFL izbor igara).

Link to comment
20 minutes ago, Timmy said:

Sta sa Balkanom, tako vece kvote? Imaju valjda online kladjenje... 

Imaju, miljenko ne igra online, a sad muje i to omogućeno, preko web tiketa, da ode sa brojem tiketa u objekat

Link to comment

Gledam sada kvote, granice i tome slicno. Za NBA nemaju povoljnije granice; NFL imam sa slicnom ponudom u Millenniumu; za NHL su slabiji sa kvotama (Meridian ima najbolje vinere, Millennium 5+). MLB ce zato biti neizbezan, osim ako ne ubace vise granica za poene jos negde (hendikepe imam i u Meridianu).

Edited by Miljenko
Link to comment
8 hours ago, Timmy said:

Imam osecaj da Psv ne gubi veceras i da ce pojebati Intera. X2 je verovatno 4, nisam gledao kvote jer necu nista igrati. Al da igram probao bih dva iksa u toj grupi. 

 

20 je bila kvota za dva iksa ovde. I izgleda ulazi. Da sam odigrao ne bi tako bilo. 

Link to comment

U Beogradu ocekivano. Liverpool je prosle sezone doneo gomilu para, ove izbijaju novac u serijama. Tja, nema vajde od fubala ocigledno, uglavnom mrljavi mecevi.

Link to comment

Nisam hteo da ti malerisem, ali meni bilo vidjeno 1:0 za Liverpul. 

 

I ostali tacni rezultati su skroz ocekivani. I Atletiko mi se cinilo nula, ova dva iksa najranije da budu 1:1.

 

Danas da sam igrao bas bi se opario. Al jbga, penzija je taka. 

Link to comment

Jebo im pas mater. Je li ovaj Napoli toliko kilav, da ne moze da im uvali jedan gol. Neverovatno kako ni 2+ ne moze da dodje (ovo je vec poduza serija gde ne mogu uci svi fudbalski tiketi).:dry:

Edited by Miljenko
Link to comment

Sada treba gledati NHL smireno, mada se tu ne nerviram toliko (kod MLB meceva se tek ne zivciram). Nista, ide Liverpool na crnu listu, ne mogu ceniti vise da li ce dati 1 ili n+1 gol.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...