Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Importo: 3,00€ Pagabile: 39,69€ Data Pal. - Avv. Sport Avvenimento Tipo Scommessa Evento Quota Stato dot.gif 24/07/2013 13169 - 23 CALCIO MARIBOR - BIRKIRKARA 1X2 PRIMO TEMPO 1 1,47 Aperto 24/07/2013 13169 - 24 CALCIO LEGIA VARS - T NEW SAINTS 1X2 PRIMO TEMPO X 3,00 Aperto 24/07/2013 13169 - 25 CALCIO PARTIZAN - SHIRAK FC 1X2 PRIMO TEMPO X 3,00 Aperto ma znam da će me neki Bofana jebati u nekih 45+3 :fantom:

Link to comment

Sutra isto NG ili underi, pogledacu kakva je ponuda al trebalo bi standardno NG na Maltezane, SM i ostale cirkuzante, under na ex-SSSR...

Link to comment

Da li moze onaj nesretni Utrecht da napuni Differdange? To je jedino sto bih probao kada je rec o utovar varijanti. Dobro, lazem, mozda i Sarajevo.Ja retko igram 0-2, potrazicu neki NG.

Link to comment

Sarajevo nikako a i Utreht je sumnjiv.Hapoel Tel Aviv bi recimo mogao da tovari.Ovako od fikseva i bez gledanja kvota Pandurii, Senica, Liberec, Minsk ovaj sto igra s Valetom, eventualno i Sturm.

Link to comment

MLB perfektno. 4/4 u singlu, prebacivacki i bonus tiket. Under je bio u opasnosti u 9. iningu, no sve je proslo kako treba.Sada treba da se iskontrolisem i ne izdivljam na fudbalu danas. :lolol:Minsk 1Sturm 1Pandurii 1Rubin 1Liberec 1Utrecht 1Hapoel 1Senica 1Standard 1Minsk NGSturm NGPandurii NGTiket sa 3+ parovima i kombo fikseva. Na golove nisam nista singlirao, nisu me slusali na prvim mecevima. Probao za sicu dabl Hapoel i Utrecht 5+.MLB krece ranije, pa da se bacim na proucavanje statistike. :)

Link to comment

Evo jedan umereno olimpijski za pocetak:Zvezda X 3.80Japan - Australia GG 1.86Tanjong - Loyola MS 1&GG 3.80Tipsa - Haase 2 2.15St. Luis - Phila 11.60Chicago - Detroit 2 1.75Kvota 161.68Prvobitno sam hteo da odigram oba bezbola sa hendikepom, ali u Socceru nema hendikepa ( U Maxbetu nisam igrao jer je iks na Zvezdu 3.40, a U Mozzartu jer nema 1&GG), pa sam se odlucio za sigurniju varijantu -_- .

Edited by Nesh
Link to comment
Miljenko, sta mislis moze li Washington sa Gonzalesom da prekine seriju poraza?
On nece pustiti mnogo poena, 2-3 maksimalno. Da li ce napad dati nesto, to je vec druga prica. Cele sezone baca fenomenalno, no ima ocajnu podrsku. Ja cu verovatno igrati under. Trebao bi i 1 da dodje. Pittsburgh ostao bez closera. Sinoc nije bilo problema, no ne znaci da ih nece biti. Edited by Miljenko
Link to comment

MLB:Washington-Pittsburgh <7.5Kansas City-Baltimore 2LA Dodgers-Cincinnati 1Seattle-Minnesota 1U Washingtonu, Gio Gonzalez-A.J.Burnett. Gio je 2-0, 2.84 ERA protiv Piratesa. Do sada, 7-3, 2.89 ERA. Prethodna 3 starta, 2-0, 1.83 ERA. Burnett 8-3, 3.20 ERA protiv Nationalsa. Sezonski skor, 4-7, 3.07 ERA. Forma, 0-1, 2.76 ERA. Gonzalez ili ima finu podrsku, ili je nema uopste. Siguran tokom cele sezone. Burnett ima losiji odnos pobeda i poraza nego sto bi trebao da ima. Napad nije jaca strana gostujuceg tima, no pobede se i dalje nizu. Ocekujem dobro izdanje oba startera i under.Na Kauffman Stadiumu, Guthrie-Miguel Gonzalez. Guthrie je 1-0, 1.50 ERA protiv Oriolesa. Na nivou sezone je 9-7, 4.41 ERA. Poslednja 3 starta, 2-1, 5.03 ERA. Gonzalez 1-0, 1.13 ERA protiv Royalsa. Od starta sezone, 8-3, 3.34 ERA. Pogled unazad, 2-0, 1.40 ERA. Napad Oriolesa pomalo zakazao u ovoj seriji. Vreme je da se da neki poen vise i dodje do podele plena.Dodgers-Reds, Greinke-Latos. Greinke je 4-0, 2.14 ERA protiv Redsa. Dosadasnji deo sezone, 8-2, 3.36 ERA. Trenutna forma, 2-0, 0.41 ERA. Latos 2-6, 2.48 ERA protiv Dodgersa. Za sada, 9-3, 3.53 ERA. Trend od 3 starta, 2-1, 7.20 ERA. Greinke ce veceras pokusati da dodje do stote pobede u karijeri. U sjajnoj je formi, a i tim tesko da moze igrati bolje od ovoga. Prvo sam razmisljao o minusu, no oba napada deluju probudjeno(narocito se to moze reci za Dodgerse), te je fiks bolje resenje.Na Safeco Fieldu, Iwakuma-Correia. Iwakuma je 3-0, 0.00 ERA protiv Twinsa. Do sada, 9-4, 2.99 ERA. Bilans na prethodna 3 nastupa, 2-0, 5.82 ERA. Correia je 0-1, 4.64 ERA protiv Marinersa. Ukupni skor, 7-6, 4.17 ERA. Tri starta unazad, 1-1, 4.67 ERA. Iwakuma ponovo dize formu, kod kuce je bolji nego u gostima, 4-1, 2.69 ERA na 11 startova.Ostali mecevi, Oakland-LA Angels <7.5, Colorado-Miami 1. Straily-C.J.Wilson u Oaklandu. Izvrsna forma startera ovde. Straily 2-1, 1.33 ERA, Wilson 2-1, 0.82 ERA. Oba napada nisu preterano efikasna u poslednje vreme, Andjeli posebno. Na Coors Fieldu, Nicasio-Eovaldi. Nicasio baca nesto bolje parstartova unazad. Eovaldi izvrstan do starta protiv Brewersa. Domaci napad neocekivano anemican, iako se postava kompletirala. Mislim da bi veceras ipak mogli do druge pobede u seriji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...