Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Za sada odigrao:Helsinki bk2Molde NGCeltic NGDinamo NGProbao i Dinamo 7+, dok je Plzen u fazi razmatranja. Mozda ponove goleadu sa prve tekme?

Link to comment

Ove kvalifikacije(bar kada je o fiksu rec), ne mozes nikako pogoditi.Odigrao Plzen 3+, 6+.MLBBoston-Tampa 1Houston-Oakland 2Toronto-LA Dodgers >9.5LA Angels-Minnesota >8.5Lester nije preterano ubedljiv, no ni Roberto Hernandez(bivsi Fausto Carmona), se ne moze pohvaliti stabilnom formom. Ovo je jedina slaba tacka u rotaciji Tampe trenutno, te ocekujem trijumf domace ekipe.Sinoc se cinilo da ce biti prekinuta serija pobeda Athleticsa protiv Astrosa. Ipak, doslo je do preokreta. Talentovani Cosart baca za domace, a sve sigurniji Parker za goste. Houston i dalje nalazi nacin da dozivi poraz i kada to deluje malo verovatno. Starteri su tu negde, obe postave su van udaracke forme trenutno. Ocekujem da domaci tim ponovo trokira, kako vec to radi u poslednje vreme.Redmond-Capuano u Torontu. Redmond solidan, Capuano varira. Lineup Dodgersa u odlicnoj formi. Postava Blue Jaysa zna da kazni greske picera, te i Capuano moze imati problema.Nocas nije dosao over na mecu Angels-Twins, nakon gomile propustenih prilika i par neverovatnih defanzivnih poteza. Hanson-Gibson veceras na mestima startera. Hanson je poslednji nastup imao 20. juna. Pre toga je bacao toplo-hladno. Gibson ima visok ERA(6.45). Posto se napad domacih sinoc nije pokazao u pravom svetlu, veceras imaju bolju priliku.Od ostalog, Colorado-Miami <9.5, Kansas City-Baltimore 2. Chacin-Jose Fernandez u Denveru. Chacin u dobroj formi, sa losom tradicijom protiv Marlinsa. Fernandez sjajan, ali bez prave podrske u vecem delu sezone. Chen odlican po ubacivanju u rotaciju. Ipak, nastupi protiv Oriolesa su uvek bili nocna mora za njega. Hammel se ne moze pohvaliti nekom formom, pusta dosta poena. Napad ga je cesto pokrivao, pa se to moze desiti i veceras.

Link to comment
Bate 2 @1,85Dabl @2,02Martin 1Dinamo SP1Legnica @2,05Dabl @1,95SousaDuckworthDabl @2,37Dinamo SP1Burton GGGiraldo @2,15Monfils 1&G+ @1,99Zeljezničar-Plzen GG @1,70Sousa 1&G- @2,28
5/8 = +1,84Kako je krenulo, odlično se završilo. Singl na Sousu mi nisu prihvatili jer sam zakasnio 2 minuta.
Link to comment

Fudbal je mogao i bolje da dodje. NG tiket prosao, u Sarajevu stali na poluvremenu, bar za 3+ nisam brinuo.MLB fino, 3/4, bez tiketa, a malo je falilo da prodju svi parovi.Danas valjda nece biti iznenadjenja, a ne igra mi se nista na golove:Maribor 1Legia 1Partizan 1

Edited by Miljenko
Link to comment

U Areni 1.7 1.70 1.83, za klasican NG. Mozda i ja probam.Sinoc na ove tri moje bilo 1.8 1.6 1.6, isto u Areni. Valjda to niko ne igra, pa daju dosta vece kvote u odnosu na Mozzart i ostale.

Link to comment
U Areni 1.7 1.70 1.83, za klasican NG. Mozda i ja probam.Sinoc na ove tri moje bilo 1.8 1.6 1.6, isto u Areni. Valjda to niko ne igra, pa daju dosta vece kvote u odnosu na Mozzart i ostale.
Ja odigrao na Bwinu jer su oni do sad imali najbolje kvote medjutim sad vidim kod Rusa 1.72, 1.93, 1.94 :o
Link to comment

Odigrao i ja, Maribor i Partizan NG, dosta je 3 kvota.MLB:Houston-Oakland 2LA Angels-Minnesota 1Washington-Pittsburgh <7.5Chicago White Sox-Detroit 2Astros-Athletics, Norris-Griffin. Norris 0-2, 11.37 ERA, protiv Oaklanda. Ove sezone, 6-9, 3.91 ERA. Trenutna forma, 1-2, 7.13 ERA. Griffin 1-0, 4.63 ERA protiv Houstona. Do sada, 8-7, 3.82 ERA. Poslednja 3 starta, 2-1, 3.00 ERA. Nocas domaci dobili prvi mec u ovoj sezonskoj seriji, a i to jedva. Dosta im je do sledece godine. Griffin u dobroj formi, te ocekujem da Oakland zadrzi prednost na vrhu divizije.Angels-Twins, Weaver-Pelfrey. Weaver 7-2, 3.58 ERA protiv Twinsa. Za sada, 4-5, 3.30 ERA. Forma, 2-1, 1.89 ERA. Pelfrey je 3-0, 4.95 ERA protiv Angelsa. Dosadasnji deo sezone, 4-7, 5.40 ERA. Trend forme, 1-1, 2.55 ERA. Taman se Angelsi priblizise 50%, a onda usledise vezani porazi od Minnesote. Veceras startuje Weaver, koji je u karijeri bacio no-hitter protiv vecerasnjeg protivnika. Trebalo bi da se i napad domacih eksponira malo vise.Nationals-Pirates, Strasburg-Liriano. Strasburg 2-0, 3.15 ERA protiv Pittsburgha. Sezonski bilans, 5-7, 2.97 ERA. Prethodni nastupi, 1-1, 7.80 ERA. Liriano 9-4, 2.44 ERA, ove sezone. Pogled 3 starta unazad, 2-1, 3.10 ERA. Strasburg ima mnogo bolje brojke kod kuce, 4-3, 1.75 ERA. Liriano je ok i u gostima. Nakon klimavog pocetka drugog dela protiv Redsa, Pirates dobili oba meca protiv Nationalsa. Zato i ne diram fiks. Closer Grilli je povredjen, videcemo kako ce se to odraziti na gostujucu ekipu.White Sox-Tigers, Danks-Anibal Sanchez. Danks je 4-7, 5.36 ERA protiv Detroita. Do sada, 2-7, 4.52 ERA. Tekuci trend, 0-2, 4.87 ERA. Sanchez je 0-1, 6.75 ERA protiv White Soxa. Na nivou sezone, 7-7, 2.85 ERA. Tri starta unazad, 1-2, 3.31 ERA. Danks ima sezonu za zaborav, mada mu ni slaba podrska ne pomaze previse. Sanchez ima isti problem. Lineup Tigersa daje najmanje poena, upravo kada on startuje. Jos nije sigurno da li ce Cabrera igrati veceras, no postava Detroita deluje opasno i bez njega. Domaci sinoc napravili seriju gresaka, napad los, kao i u vecem delu sezone, te ocekujem da se veceras resi pitanje pobednika serije.Siri izbor, Toronto-LA Dodgers 2, NY Mets-Atlanta 2. Dodgersi se ne sale. Sinoc su okrenuli 3-8, domacima ni Marmol nije pomogao. Veceras Rogers-Nolasco. Rogers nema sjajne brojke protiv Dodgersa. Nolasco solidan iz meca u mec. Hefner-Hudson na Citi Fieldu. Hudson ima puno iskustva protiv Metsa, i uglavnom je bio uspesan. Na poslednja 3 starta je 3-0, 3.38 ERA. Zbog dosta losijih nastupa u gostima, ovo je otislo u drugu grupu.

Link to comment

Jedan da se prati veceras uz Partizanhttp://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1058-3955658-1103i jedan za sutra da ne moram bas sa posla da trcim u kladionicuhttp://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1058-4825777-1103

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...