Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Danasnji izbor:Plzen 1Dinamo 2Steaua 1Bate Borisov 1Sheriff 1Na golove, Plzen 4+ Dinamo NG Steaua NG.Tenis dolazi kilavo, pa bi sve osim nekog zanimacija tiketa, bilo bacanje para.

Edited by Miljenko
Link to comment
Dabl @2,43HanescuMalisseMartić uzima set @2,35Dabl @2,26MalisseBate BorisovDabl @2,09MartinPlzen
1/4 = -1,65Hvala Petri što mi dan nije totalna katastrofa.
Link to comment

Nisam uspeo nista specijalno da izmudrujem:Helsinki 3+Elfsborg 3+Partizan bk2Helsinki 1Elfsborg 1Ova 2 para na golove odigrao spojeno 6+ i 7+.Probah Legia 2 i Celtic 2, no to mi je prilicno sumnjivo, pa ide za oprezniji ulog.Egzibicioni tiket sa prijateljskim tekmama, sinoc Tottenham prodao.

Link to comment

Prodje onaj najmanje bitan. Partizan na stranu, ali Helsinki 0-0 je bas cudan rezultat. I da nisam igrao fiks, docekali bi me golovi.Tja, videcemo sutra sta ce biti. Ja licno ne volim, kada ima gomila utakmica, tesko je odabrati. :D

Edited by Miljenko
Link to comment
Dabl @1,77LarrsonPartizanDabl @2,48Lopez F. 1Lopez G. uzima setEstrella uzima set @2,00Janowicz 1&G- @2,21Dabl @1,91 @2,55Sijsling 10+ prvi setGiraldo 10+ prvi set
1/5=-2,52
Link to comment

Ja Bogami juče lepo prošao. Dubl Berlocq+Monako a posle uživo uplatio da Federer gubi prvi set na 3,5 kvotu ( čim sam video par bekhenda koji idu po pola metra u aut znao sam da bi moglo da dođe )Za danas mi je apsolutni hit dvojka na Tursunova @2,25. Moje kognitivne sposobnosti nisu u stanju da dokuče razlog za ovako visoku kvotu.

Link to comment

Paire @2.25Tursunov @2,25Lopez F. @2.25Tipsa 2-0 @1.80Haas 2-0 @1.85Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2

Link to comment

Teniski juce pao na Gulbisa. Smanjio sam uplatu, posto vidim da lose dolazi(bar ovo sto ja igram).Danasnji izbor:Utrecht 2Rubin 2Trabzon 1Rosenborg 1Slask 1Rijeka 1Standard 2Utrecht i Trabzon spojeno na golove. Jedan siri sa fiksevima, odnosno golovima.Nisam ocekivao ovoliko iznenadjenja u kvalifikacijama, prethodna 2 dana. Helsinki mi je i dalje neverovatan.

Edited by Miljenko
Link to comment

Rubin 2Botev 2Karabah 1Linfild tm2 1+Zalgiris HPB 133.3I jedan singl na Minsk protiv Lokomotive iz Zagreba. Dvoumio sam se da li njih da singliram ili cetu Gurbana Gurbanova ali sam se ipak odlucio za Beloruse.

Link to comment

Tjah. Fiks ponovo kilavo. Utrecht gubi od tima iz Luksemburga. :isuse:Prosao samo jedan dabl na golove.Danas MLB nastavlja, tu cu valjda produziti dobar trend . :whistle:

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...