Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ipak treba da se drzim sistema sa 4 singla. :lolol: Ono sto deluje sigurnije ne dodje, parovi koji odu na tiket prolaze. Scherzer izgubio bas nocas, neocekivani under Athleticksa.Cile polovicno. Kilavo dolaze golovi na prijateljskim tekmama.Posto su manje kvote, moracu spojeno:Barnechea-U. Catolica 3+U. De Chile-Deportes Temuco 3+Svasta-nesto od fudbala na golove. Valjda ce i ovi sto idu na turneje probati da igraju. <_<

Link to comment

Vecernji deo:Tampa-Houston 1Chicago Cubs-St.Louis 2Oakland-Boston 1LA Dodgers-Colorado <7.5Archer-Bedard u Tampi. Rotacija nosi domace i dalje. Ocekujem jos jedno dobro izdanje Archera. Bedard je do skora bio uspesan protiv Raysa, no vezao je poraze, na poslednja 3 nastupa protiv njih. Wainwright startuje za Cardinalse, i ocekujem da gosti dodju do podele plena u ovoj seriji.Ove sezone fenomenalni Colon baca za Oakland. Sezonki bilans mu je 12-3, 2.69 ERA(na poslednjih 10, 9-1, 1.48 ERA).Nolasco-Chacin u Los Angelesu. Nolasco pojacao rotaciju domacih, Chacin jedan od boljih startera Rockiesa. Neocekivana serija undera, na prva 3 meca serije, pa ne vidim sto bi i veceras bilo drugacije. Dodgersima ce verovatno nedostajati par igraca veceras;predostroznost zbog mogucih povreda,Sada sledi All-Star pauza, a od petka nastavljamo u istom ritmu. Inace, jedina All-Star tekma, koja ima takmicarski znacaj.

Link to comment

Gledao sam ceo mec Verdaska i Berloka, neverovatno sta je zalizani spanski peder sve masio. Bitno je da je dobio prosla dva meca kad sam se kladio protiv njega, a danas kad sam ga pogurao posle prvog seta je izduvao svetski.Treba mi pauza od jedno mesec dana, definitivno :D

Link to comment

Pa tako sam se prosle godine za vreme Olimpijade izgruvao oko 750 evra (pre toga zaradio preko hiljadu ali strpljivo), onda napravio pauzu i poceo da dobijam kad sam malo iskulirao. Sto ne mora da znaci da ce i sad biti tako, naravno, pa cu te mozda i poslusati.

Link to comment

Ja kada igram MLB postujem ovaj sistem sa 4 singla i 2 tiketa i tu sam na duze staze u plusu.Problem je sto umem da divljam kada igram fudbal. <_<Taman mi dobro dodju ova 4 dana pauze oko All-Star meca.

Edited by Miljenko
Link to comment
Pa tako sam se prosle godine za vreme Olimpijade izgruvao oko 750 evra (pre toga zaradio preko hiljadu ali strpljivo), onda napravio pauzu i poceo da dobijam kad sam malo iskulirao. Sto ne mora da znaci da ce i sad biti tako, naravno, pa cu te mozda i poslusati.
Ja bolje da ti ne pricam koliko sam pukao do juce ali kao sto rekoh umjesto pauze drasticno sam smanjio uloge i odma' se popravio.Danas je vec drugacija atmosfera™ u glavi, pogadjaju se ponovo singlovi sa dvocifrenim kvotama i sl :)
Link to comment
ja sam sad napravio pauzu od jedno mesec dana, prezasitio sam se, postalo mi je mucno da otvaram sajtove, gledam kvote :)
To je dobro. Mnogo bolje nego da ti je postalo mučno da padaš :D
Link to comment

Fin zavrsetak prvog dela sezone. Cardinalsi nekako isterali pobedu.Nadam se da ce i fudbal dolaziti malo bolje, naredna 3 dana(kvalifikacije).Probah tiket prijateljskih za zanimaciju:Oldham 5+Exeter 2Southend 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...