Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB dosao malo losije, mada mi je neverovatno da je palo ovako malo poena na mecu Dodgersa(dobro, falio je jedan, no ja sam ocekivao bar deset).Fudbal ponovo kilavo. Bilo je par efikasnih meceva, ali ne bas tamo gde sam ocekivao. Minsk stao na 5. Rosenborg ne bi igrao sigurno. E sad Honved, nisam ocekivao da je ovaj Niksic bas tolika truba. Madjarska liga bas i nije neka sila...Tenis:Halep 9- 1.setBerdych fixBabos volsebno prosla 2 kola, inace je u ocajnoj formi. Vreme je da je neko pocisti.

Edited by Miljenko
Link to comment
Danas je na Betfairu na mec Inter Turku - Vikingur uplaceno nekoliko stotina hiljada evra na igru "oba daju gol" i kvota je oborena sa preko 2 na oko 1.50.I poce utakmica, mrtvo sve, nista se ne desava, kvota za "NG" se vrati u normalu al' ne lezi vraze... sudija prvo svira penal za Farane u 78' koji oni realizuju™, rezultat je 0-1, ukupno 1-2 za Farane... u prvom sledecem napadu Finaca gospodin svira penal i za njih :Hail: ali neki idiot ga masi i ostaje 0-1, mocni Vikingur sa Farskih Ostrva prolazi dalje :lol:
Sjajna 2 penala je sudio lik al' finski Mijat pogadja precku koja se i dalje trese...http://www.youtube.com/watch?v=9o6-UPOt3E0
Link to comment

MLB:Detroit-Texas >9.5Miami-Washington 2LA Dodgers-Colorado 1Tampa-Houston 1Tigers-Rangers, Fister-Grimm. Fister je 2-4, 6.00 ERA protiv Texasa. Do sada, 6-5, 4.07 ERA. Trenutna forma, 0-0, 6.16 ERA. Grimm 1-1, 9.39 ERA protiv Detroita. Od starta sezone, 7-6, 5.88 ERA. Poslednji nastupi, 1-1, 7.62 ERA. Tigersi zavrsili seriju protiv kilavih White Soxa, samo podelom plena(2-2). Primili su gomilu poena od tima ciji je napad u top 5 najlosijih u ligi. Veceras im u goste stizu Rangersi, koji su uvek bili jaki ofanzivno. Oba startera se ne mogu pohvaliti nekom formom. Granica od 9.5 mi nije bas omiljena, no sa ovako dobrim postavama, over bi trebao doci lagano.Na Marlins Parku, Eovaldi-Strasburg. Eovaldi 1-0, 2.55 ERA, na cetiri ovosezonska starta. Strasburg 5-2, 2.77 ERA protiv Marlinsa. Ove sezone, 5-6, 2.45 ERA. Prethodna 3 starta, 1-0, 2.70 ERA. Nakon kilave serije protiv Philliesa, ovo deluje kao dobra prilika da Nationalsi poprave ukupni skor.Dodgers-Rockies, Kershaw-Nicasio. Kershaw je 8-4, 3.54 ERA protiv Colorada. Sezonski bilans, 8-5, 1.89 ERA. Trend forme, 3-0, 1.08 ERA. Nicasio 1-2, 5.22 ERA protiv Dodgersa. Dosadasnji deo sezone, 4-4, 5.31 ERA. Tri starta unazad, 0-2, 9.00 ERA. Domaci u sjajnoj formi, bore se za vrh divizije. Kershaw dominantan, kao i uvek, te igram na domace.Rays-Astros, Price-Cosart. Price 2-0, 3.75 ERA protiv Houstona. Za sada, 3-4, 4.18 ERA. Poslednja 3 starta, 2-1, 2.45 ERA. Cosart debituje veceras, nakon promocije iz AAA filijale. Tampa maksimalno koristi lak raspored. Devet trijumfa, na poslednjih 10 meceva. Nakon neubedljivih Twinsa, u goste im dolazi jos slabiji Houston. Price stabilizovao formu, nakon loseg starta sezone i problema sa povredom.Od ostalih parova, NY Yankees-Minnesota 1, Baltimore-Toronto 1, Arizona-Milwaukee 1. Kuroda startuje za Yankeese. Jeter ce verovatno odmarati veceras. Jos uvek su mi nesigurni za ozbiljniju igru. Oriolesi se polako oporavljaju od lose serije, sastaju se sa neugodnim Torontom. Corbin nastupa za Diamondbackse.

Link to comment
Dabl @2,10MonacoSchoorelIsner 1&G- @2,31Verdasco @2,00Dabl @ 1,93Verdasco OVER 22,5BerdychDabl @2,03BerlocqErrani
Očekivao sam od Isnera bar jedan brejk, 7:6, 7:5 bi mi završilo posao, a završilo se 7:6, 7:6. Na sreću Berdiha sam pokrio... na 2:2 u drugom setu odigrao LIVE na De Bakera @2,30 jer je tada već bilo očigledno da će Berdih teško da preokrene. Tako da, računajući i taj LIVE, završih dan u plusu uprkos nesrećnim izborima.3/6=+0,33
Link to comment

Lose odabrah nocas. Prodje tiket sa tri sporedna para, ali cetiri glavne stvari padose. Strasburg neocekivano los, Kershaw bez podrske, u Detroitu nije pao nijedan poen od cetvrtog ininga.Od fudbala cu veceras:S. Morning-Colo Colo 3+A. Italiano-O`Higgins 3+Par egzibicionih na golove, kada je rec o prijateljskim mecevima. Propratni teniski, jer ovih par turnira dolazi previse lose, da bih igrao ozbiljnije.

Edited by Miljenko
Link to comment

Igrao Dimitrova, Fonjinija i Kolsrajbera za hiljadu, kvota 3.5, a onda pojacao Dimitrova drugi set za 2 hiljade po 2.45 jer sam video da je prvi puko zbog gluposti i da Verdasko nije nista posebno. Sad se muci pavijan, vec drugi put servira za mec.I evo uze ga konacno, 7:5. Sad jos i mec pa da cekam Filipa brata za solidan plus.

Link to comment

Danas sam u velikoj gužvi. Ništa nisam stigao da analiziram. Jedan trebl na prvi pogled od ovih mečeva što su preostali.Trebl @1,85Errani 1Vinci 1Isner 10+ prvi set

Link to comment

Ja ću dubl Mlade Francuze i Iznera. Dok mlade Francuze igram samo kao prihvaćen savet za Iznera verujem da će da dobije jer Hjuit ima 0-4 na travi protiv takvih igrača. 0-1 protiv Iznera i 0-3 protiv Karlovića.

Link to comment

Da ogranicim malo igru, pred MLB All-Star:Detroit-Texas 1Oakland-Boston >7.5Baltimore-Toronto 1LA Dodgers-Colorado 1Pittsburgh-NY Mets 1Scherzer baca za Tigerse, u pokusaju da dodje do 14-0 skora. Griffin dosta dobar do sada, startuje za Oakland. Lester za Boston, nesiguran. Oba napada su pri vrhu lige, kada je rec o efikasnosti.Oriolesi ponovo dizu formu, te bi trebali doci do nove pobede protiv Toronta. Greinke za Dodgerse, u seriji koja je dolazila kontra prethodne dve veceri. Pittsburgh se i dalje dobro drzi, videcemo sta ce biti posle pauze.

Link to comment

Ovih dana propadam ko muda kroz pocepane gace, i to sam se jos uglavnom vadio na kraju dana a opet sam u lepom minusu. Cim sam poceo da divljam sa uplatama, pusenje :D

Link to comment
Ovih dana propadam ko muda kroz pocepane gace, i to sam se jos uglavnom vadio na kraju dana a opet sam u lepom minusu. Cim sam poceo da divljam sa uplatama, pusenje :D
Ja jedno 2 sedmice nisam mogao da se sastavim, dakle nemoguce mi se desavalo, recimo u basketu moji vode 11 razlike na 2 min do kraja i izgube i sl.A onda se danas omaklo ovo:(nijedan mec nije moj, prepisao sam sve, sistem 9/10)2digeqf.jpg
Link to comment

Meni ovo ne moze da se desi, ne igram tikete sa vise od 3-4 para (i to retko, uglavnom singlove ili dublove) i samim tim ne mogu da se izvucem odjednom nego moram postepeno :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ja to nekad petkom i subotom, obicno kad sam ovako u kurcu i ne vjerujem da mogu da proberem™ kvalitetno, uzmem sve ili skoro sve sto razni saradnici™ predloze i stavim u neki 4/6, 6/8 i sl. sistem za male pare pa ako prodje prodje, imam cjelodnevnu zanimaciju svakako.Danas je bilo gusto, Eintracht dosao iz 2 u 1, Furth se mucio, Karvina jedva nekako pred kraj al dobro, mora i mene nekad malo sreca da poglead.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...