Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Serija 3/4 nastavljena. Cileance nisam singlirao, malo me plasilo sto je kup u pitanju. Svi moji timovi dosli barem 3+. <_<Da probamo nesto:Dimitrov 9- 1.setHalep 9- 2.setErrani 9- 2.set

Link to comment
Dimitrov 9- 1.set
Tuta pokazuje znakove velike kurcobolje.. :isuse: Ja sam odigrao ukupno gemova minus.. Padamo odmah na prvom meču :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Video sam ja to, zato sam i odigrao. Nisam ocekivao da ce Dimitrov bas da krene ovako neozbiljno.Nista, za minuse je WTA najbolji.

Link to comment

Vecernji deo:Cleveland-Detroit 2Pittsburgh-Oakland <7.5Miami-Atlanta 2Seattle-Boston <7.5Indians-Tigers, Kazmir-Scherzer. Kazmir 4-4, 3.79 ERA protiv Detroita. Do sada, 4-4, 4.86 ERA. Trenutna forma, 1-0, 1.89 ERA. Scherzer 7-4, 4.76 ERA protiv Indiansa. Ove sezone, 13-0, 3.09 ERA. Prethodna 3 nastupa, 3-0, 3.10 ERA. Scherzer i dalje nize pobede. Skor u seriji je 2-1 za goste, te veceras ocekujem odlucujucu pobedu Tigersa. Napad Detroita je i sinoc bio pouzdan, no piceri nisu odradili posao.Na PNC Parku, Locke-Colon. Locke 8-1, 2.12 ERA, na sezonskom nivou. Trend forme, 2-0, 1.83 ERA. Colon 1-1, 2.14 ERA protiv Piratesa. Dosadasnji deo sezone, 11-3, 2.78 ERA. Poslednji startovi, 2-1, 2.35 ERA. Locke ima 8 vezanih pobeda. Colon sjajan, tokom cele sezone. Oakland cesto igra efikasne meceve, ali sa ovim starterima, to veceras nece biti slucaj.Na Marlins Parku, Slowey-Minor. Slowey 1-2, 5.95 ERA protiv Atlante. Za sada, 3-6, 4.24 ERA. Forma, 1-0, 6.00 ERA. Minor 2-3, 4.56 ERA protiv Marlinsa. Na nivou sezone, 8-4, 3.15 ERA. Pogled 3 meca unazad, 0-2, 5.50 ERA. Ocekujem bolje izdanje Minora veceras. Nakon osam pobeda, vezao je 3 poraza. Atlanta mora da popravi igru u gostima, ako ne zeli kasnije probleme u diviziji. Mislim da je duel protiv slabih Marlinsa idealna prilika za to.Na Safeco Fieldu, Felix Hernandez-Lester. Felix 6-2, 3.18 ERA protiv Bostona. Do sada, 8-4, 2.69 ERA. Aktuelni nastupi, 0-0, 4.74 ERA. Lester 4-2, 3.58 ERA protiv Marinersa. Sezonski skor, 8-4, 4.41 ERA. Poslednja 3 nastupa, 2-0, 4.58 ERA. Hernandez standardno pouzdan, retko pusta vise od 2-3 poena. Lester nakon serije uzasnih nastupa, izdrzao 7 ininga na prethodna 2 starta. Ocekujem tvrd mec, picerski duel u najavi. Na 6.5 bih bio u dilemi, na 7.5 vec deluje primamljivo.

Link to comment

Neocekivana gomila poena "mrtvog" napada Marinersa, ipak je Lester nepouzdan. Mada, kako su tesko dosli Detroit i Atlanta, nakon produzetaka, ne bi trebalo da se bunim.

Link to comment

Od tenisa:Fognini fixGulbis fixJedan kombinovani sa golovima, prijateljski mecevi, mada ovih dana nisam uspevao da ih povezem, no da probam.Vuce me da odigram na golove na ovaj Shirak i veceras. Valjda ove ne moze da ukenja na dve vezane tekme. :whistle:

Link to comment

MLB:Detroit-Chicago White Sox 1Tampa-Minnesota 1St.Louis-Houston 1Miami-Atlanta 2Na Comerica Parku, Verlander-Quintana. Verlander je 14-10, 3.93 ERA protiv White Soxa. Sezonski bilans, 9-5, 3.54 ERA. Poslednja 3 starta, 1-0, 2.70 ERA. Quintana 1-0, 3.86 ERA protiv Detroita. Ove sezone 3-2, 3.69 ERA. Trenutna forma, 0-0, 2.95 ERA. Tigersi u naletu. Dobili seriju protiv direktnog konkurenta, i sada imaju priliku da povecaju prednost, protiv ove sezone slabih White Soxa.Rays-Twins, Archer-Gibson. Archer 2-3, 4.17 ERA, na sezonskom nivou. Pogled unazad, 1-0, 3.18 ERA. Gibson ce imati treci start veceras. Do sada, 1-1, 7.94 ERA. Domaci u sjajnoj formi, ocekujem nastavak tog trenda i veceras.Cardinals-Astros, Wainwright-Norris. Wainwright 12-1, 1.58 ERA protiv Houstona. Dosadasnji deo sezone, 11-5, 2.36 ERA. Prethodna 3 nastupa, 1-1, 2.28 ERA. Norris 8-5, 2.74 ERA protiv Cardinalsa. Za sada, 6-7, 3.22 ERA. Aktuelni nastupi, 1-0, 1.35 ERA. Norris u dobroj formi, no Wainwright ima odlicnu tradiciju protiv vecerasnjeg protivnika, te igram na domace.Marlins-Braves, Henderson Alvarez-Teheran. Alvarez dobar na debiju, bas protiv Atlante. Primio 3 poena, tokom 5 ininga(sva tri u prvom). Teheran 0-0, 5.40 ERA protiv Marlinsa. Do sada 6-4, 3.23 ERA. Trend forme, 1-1, 2.60 ERA. Miami dosta bolji u poslednje vreme. Ipak, cesto nalaze nacin da odu u poraz i kada izgleda da je pobeda blizu. Sinoc su imali prvu i drugu bazu, bez auta, u 13. iningu. Nisu resili mec i onda je usledio kolaps. Teheran odlican ove sezone. Ne volim napad Atlante, no ne mozes imati bas savrsen tim, nadam se da ce dati neki poen vise u regularnih devet.Dva para koja su otisla na tiket, bez singlova, NY Yankees-Kansas City 1 i Arizona-LA Dodgers h2(+1.5).

Link to comment
Dabl @2,25Troicki 2-0MonfilsDabl @2,41TroickiKudla
1/2=+0,25Kudla razvalio prvi set 6:1, ali ostatak meča :thumbd: Edited by radar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...