Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja odigrao na Mareja. Ako Novak pobedi, super. Lako ću prežaliti kintu. Ako Marej pobedi već ću nekako sa tom lovom naći način da se utešim. :D.Emocije na stranu. 2,35 koliko Mozzart plaća je predobro da bi se propustilo....
U Maxbetu u bonus ponudi 2.55 ali uz uslov da se odigra jos najmanje 3 meca (2.25 je bez bonusa). Inace, slozio bih se sa boldovanim. :D Edited by Nesh
Link to comment

Može Murray danas da pobedi, ali teško. Sa druge strane, ni Novak nije toliki favorit da bih ga igrao @1,55, tako da ću preskočiti konačan ishod. Dabl @1,92Đoković 10+ prvi setRosenborg 1

Link to comment

Nocas ponovo 3/4. Texas bas i nije morao da izgubi od ovih pacera, no nije ni ovo los prosek.Na kraju se odlucih samo za jedan tiket kvalifikacija:Brown fixReister fixBagnis fixPar propratnih sa fudbalom i golovima, bice dovoljni tokom dana.

Link to comment

Sta I? Pa nije otprilike najniza, nego je otprilike prosecna. Osim ako sam te nesto pogresno razumeo. Iz tvog posta sam pomislio da je svuda po netu 2.5 na Murraya.

Link to comment

Tenis ne bih pogodio u bilo kojoj varijanti. Proslo nesto na golove, videcemo dalje.MLB:Cleveland-Detroit >8.5Washington-San Diego 1Cincinnati-Seattle 1San Francisco-LA Dodgers 2

Link to comment
Dabl @1,92Đoković 10+ prvi setRosenborg 1
1/1=+0,92Vimbldon sam završio sa +10,85 što je sa mojim fiksnim ulozima od po 1000 ukupno +10850 din. :thumbup:
Link to comment

Kako sam se srecno izvadio za Djokovica veceras, malo i mene da ukenja. Vezao za 4 hiljade Mladenovicku i Nestora sa hendikepom 20.5 na nase mlade protiv Amera, dobitak 13 100. Ovih dvoje imali 5:6 i 15:40 u trecem setu na servis Mladenovicke ali je majstorcina Soares sjebao dva puta, od cega drugi put na drugi servis Kristinice, i onda je Nestor Bogotac posle rutinski odradio pos'o. Nasi igrali 30+ minuta dobro a onda se raspali i bio sam ubedjen da ce puci preko 20 ali se vratili u igru slobodnim bacanjima jer su Ameri pravili mnogo faulova, i prosao sam majstorski :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...