Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pitanje je u kakvom mu je stanje koleno, ali Delpo bi mogao da napravi probleme Novaku danas. Ako ne bude osecao povredu, ocekujem da uzme set. U suprotnom, mogao bi da preda pa da mi vrate ulog.Djokovic 1&G+ @2.13Ako ovo prodje, pokusacu isto i na Endija. Ako padnem na Novaku, onda nista, cuvam pare za finale.Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2

Link to comment

Tenis prodje nekako.MLB:Cleveland-Detroit >8.5Philadelphia-Atlanta 1Washington-San Diego 1Tampa-Chicago White Sox 1Na Progressive Fieldu, Masterson-Porcello. Masterson 2-7, 5.09 ERA protiv Tigersa. Sezonski skor, 10-6, 3.48 ERA. Trenutna forma, 2-1, 3.32 ERA. Porcello 6-3, 3.87 ERA protiv Indiansa. Za sada, 4-6, 5.21 ERA. Pogled unazad, 0-3, 8.82 ERA. Inace sjajni Masterson, gotovo uvek trokira protiv Detroita. Porcello baca promenljivo. Nakon par sigurnih nastupa, ponovo pusta dosta poena. Oba napada eksplozivna.Phillies-Braves, Lee-Hudson. Lee 5-4, 2.74 ERA protiv Atlante. Do sada, 9-2, 2.59 ERA. Poslednja 3 starta, 1-0, 2.74 ERA. Hudson 10-9, 3.81 ERA protiv File. Od starta sezone, 4-7, 4.22 ERA. Prethodni nastupi, 0-1, 3.38 ERA. Lee u odlicnoj formi. Gosti imaju problema sa napadom.Na Nationals Parku, Gio Gonzalez-Cashner. Gio 1-0, 1.42 ERA protiv Padresa. Dosadasnji deo sezone, 5-3, 3.09 ERA. Trenutna forma, 2-0, 1.77 ERA. Cashner 2-0, 2.19 ERA protiv Washingtona. Sezonski ucinak, 5-3, 3.31 ERA. Trend od 3 starta, 0-0, 2.61 ERA. Rotacija Nationalsa standardno dobra. Napad je vec muka ziva. Nikada nisi siguran da li ce dati neki poen. Gonzalez je imao problema sa podrskom cele sezone, ali da probamo na domace veceras.Na Tropicana Fieldu, Hellickson-Axelrod. Hellickson 0-2, 5.40 ERA protiv White Soxa. Do sada, 7-3, 4.90 ERA. Forma, 3-0, 1.42 ERA. Axelrod 0-0, 5.87 ERA protiv Tampe. Dosadasnji deo sezone, 3-4, 4.57 ERA. Poslednja 3 starta, 0-0, 5.94 ERA. Hellickson u usponu forme. Tampa ima 7-3 na poslednjih 10 meceva, te mislim da vredi probati na njih.

Link to comment
Djokovic 1&G+ @2.13Murray 1&G+ @2.12
Serija se nastavlja :)2/2=+2.25Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2
Link to comment
Italijanska Serija A kaznila je Đovanija Markezea iz Đenove i Paula Bareta iz Torina suspenzijom u trajanju od tri mesec i 10 dana, kao i novčanom kaznom od po 10.000 evra zato što nisu prijavili da je meč između Salernitane i Barija (3:2) odigran u maju 2009. godine bio namešten.Obojica fudbalera su tada bili članovi Barija, kluba čiji su igrači namestili i mečeve sa Palermom i Sampdorijom i tako došli do zarade od 140.000 evra,Još gore je prošao Davide Lanzafame, član Katanije koji je trenutno na pozajmici u Honvedu, koji je suspendovan na 16 meseci i kažnjen sa 40.000 evra.
:fantom: Edited by Feindouno
Link to comment

Nocas fino, mada je mogao i taj cetvrti par da dodje. Porcello bas ove noci nasao da ne primi poen.Tenis:Lisicki fixBryanBryan fix

Edited by Miljenko
Link to comment

Trudim se da ne igram navijacki, no nekad je tesko odoleti. -_-Vecernji deo:Kansas City-Oakland <8.5Washington-San Diego 1Cleveland-Detroit >8.5Texas-Houston 1Na Kauffman Stadiumu, Ervin Santana-Parker. Santana 14-6, 2.05 ERA protiv Athleticsa. Do sda, 5-5, 2.84 ERA. Trend forme, 0-0, 3.32 ERA. Parker 0-1, 3.86 ERA protiv Royalsa. Ove sezone 6-6, 4.11 ERA. Poslednja 3 starta, 1-0, 2.55 ERA. Vreme je da se Kansas vrati svojim standardnim underima.Nationals-Padres, Zimmermann-Marquis. Zimmermann 1-2, 1.33 ERA protiv San Diega. Dosadasnji deo sezone, 12-3, 2.46 ERA. Prethodni nastupi, 3-0, 2.57 ERA. Marquis 5-4, 3.51 ERA protiv Washingtona. Do sada, 9-4, 3.74 ERA. Pogled 3 meca unazad, 0-2, 4.32 ERA. Washington malo zivnuo ofanzivno. Ako sada ne udju u seriju pobeda i ne priblize se Atlanti, tesko da ce imati novu priliku.Indians-Tigers, Carrasco-Anibal Sanchez. Carrasco je 1-3, 9.50 ERA protiv Detroita. Sezonski bilans, 0-3, 8.17 ERA. Tri starta unazad, 0-1, 5.09 ERA. Sanchez 2-1, 1.75 ERA protiv Indiansa. Do sada, 6-5, 2.76 ERA. Anibal se vraca nakon povrede. Prvo sam hteo fiks, no pitanje je kakav ce Sanchez biti. Tradicionalno je dobar protiv Clevelanda, ali nesto losiji u gostima ove sezone.Rangers-Astros, Darvish-Keuchel. Darvish je 3-0, 1.90 ERA protiv Houstona. Sezonski skor, 8-3, 2.78 ERA. Forma, 1-1, 3.50 ERA. Keuchel 0-0, 2.45 ERA protiv Texasa. Ove sezone, 4-5, 4.65 ERA. Poslednji startovi, 0-2, 6.75 ERA. Darvish do sada lagano izlazio na kraj sa Astrosima, te ocekujem nastavak tog trenda i veceras.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prosla lagano lepotica Marion, prosao brat Renco Olivo, i prvi set na bracu Srbe Dodiga i Mela. Pokrio se za pusenje od juce i prekjuce, sad jos Djokica sutra da ispresavija ogavnog Mareja i eto novaca :D

Link to comment

Kvoti 2.35 je tesko odoleti. Meni se cini da su sanse jednake i da su precenili Djokovica. Odigracu svakako na nekom kombinovanom tiketu.

Edited by Nesh
Link to comment

Bolje da sam ovaj tiket sa kvalifikacijama, odigrao za neki solidniji ulog.Sorribes Tormo herojski vracala brejk cetiri puta uzastopno, u zavrsnom setu. U devetom gemu rutinski uzima servis, sto je demoralisalo protivnicu i usledio je(logicno) novi brejk za kraj. :lol:Ni meni se ne igra na Novaka, a glupo mi je da ne odigram nista. :whistle:

Link to comment

Ja odigrao na Mareja. Ako Novak pobedi, super. Lako ću prežaliti kintu. Ako Marej pobedi već ću nekako sa tom lovom naći način da se utešim. :D.Emocije na stranu. 2,35 koliko Mozzart plaća je predobro da bi se propustilo....

Link to comment

Ja cu da pojacam Novaka sa 3:0 u setovima, mislim da je 3.5 kvota. Jos crvena i dosta, bitno mi je da samo pobedi a ovo ako prodje, super.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...