Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Djokovic 1&G+(37,5) @2.07Murray 1&G+(35,5) @1.98
1/2=-0.05Steta sto Berdih nije iskoristio ona dva brejka prednosti u drugom setu, ali je i Verdasko zamalo mogao da me zajebe, tako da je mozda i posteno da danas prakticno budem na nuli.Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2
Link to comment

Delpo, brat rodjeni :Hail: Prvo sam krenuo da kucam 3:0 za isti ulog, kvota 6, ali ipak nisam imao muda. Mada, kako je pocelo sa onom povredom, mislio sam da ce predati i da pusim vec posle manje od jednog gema... :DSutra planiram nesto slicno na Flipkens ali razmislicu jos malo.

Link to comment

Nocas 3/4, to je vec bolje.Probacu Dinamo Minsk i Breidablik na golove(3+, 5+, 6+, 7+). Na tiketima sam ih spajao sa Sarajevom.Izmudrovah jedan NG tiket sa 7 parova, no ovo je ipak rizicna runda. Naredna je idealna za to.Tenis:Vesely fixRamos-Vinolas fixCarreno-Busta fixRadwanska h2(+1.5)BryanBryan fix

Link to comment

Ramos izgubio od lika za koga nisam cuo do danas, da je neki klinac pa dobro. Drugi prodje nekako. Minsk kasno otvorio domacina, dobro je da je i 3+ doslo, te tu cak i uzeh nesto.Nadam se da ce potonji mecevi biti efikasniji.MLB:Atlanta-Miami 1LA Angels-St.Louis 2U Atlanti, Teheran-Alvarez. Teheran 6-4, 3.12 ERA, do sada. Trenutna forma, 2-1, 0.98 ERA. Alvarez ce veceras debitovati u dresu Marlinsa. Skor u seriji 1-1, i ocekujem da domaci ne dozvole brukanje. Teheran odlicno baca, napad Bravesa ne uliva preterano poverenje.Angels-Cardinals, Blanton-Wainwright. Blanton 3-2, 4.34 ERA protiv Cardinalsa. Ove sezone, 2-10, 5.07 ERA. Poslednja 3 starta, 1-0, 2.14 ERA. Wainwright 11-5, 2.22 ERA, u dosadasnjem delu sezone. Trend forme, 1-2, 2.38 ERA. Blanton dosta bolji u poslednje vreme, mada je pitanje kako ce se snaci protiv odlicne postave Cardinalsa. Wainwright odlican, povremeno bez prave podrske.

Link to comment
Lisicki 1&G+ @3,22Dabl @2,56Bartoli 1Sarajevo sp1
Lep dan danas :)2/2=+3,78Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2
Link to comment

Sve neke smorene utakmice. Kad se sve sabere vratio sam pare. Breidablik poceo obecavajuce sa 3 brza gola, rano pade i cetvrti i onda nista do kraja.Fiks tiket, bilo kada 1 ili 2, pao na Levski. Ni 20 suteva i penal nisu bili dovoljni. Sarajevo imalo 30 suteva, od toga 15 u okvir gola i samo 1-0. Sreca te nisam i to singlirao. Ponadao sam se da danas moze da se napravi nesto, ali je ispalo da sam se dzabe cimao.

Link to comment

Sarajevo je imalo 2 precke u jednom napadu i onda 3 ili 4 stative kasnije. Bilo je apsurdnih situacija kad golman traljavo izbije loptu do igraca Sarajeva na 16m od gola a ovaj od tolikog prostora pogodi bas tog golmana koji lezi na zemlji i sl.Sarajevo traljavo i nespremno za ovakvu bunkercinu, marinci™ puni snage nakon sto su se najeli cevapa danas (true story, pricao komentator :isuse:) i jebiga...Da mi je neko pricao da ce 2 tima iz San Marina primiti samo 4 gola u gostima...

Link to comment

Ja pogiboh na tenisu danas momacki, valjda ce Djokovic i eventualno Janovic (4.35, morao da bacim 1500) drasticno popraviti stvari.

Link to comment

Ove sezone vecina preokreta ide u kontru. Nocas obe tekme. Trebao je Wainwright da baca do kraja.Da probam jedan teniski, vise za pracenje:Giraldo fixDjokovic fixVesely fix

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...