Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Shirak katastrofa. 1-0 na poluvremenu uz promasen penal u 10' koji bi skroz otvorio utakmicu.Udaracu se nogama u dupe od srece ako nekim cudom daju jos 3 u drugom.

Link to comment

Eto ga, "savrsen" primjer jedne u 10 ovakvih utakmica kad bas nista ne dodje.Na kraju su u stotom minutu masili prazan gol u 3 na 2 kontri i jebiga...

Link to comment

Bilo je dovoljno vremena za 4. gol(skoro pola sata), ali ga ipak nije bilo. Imaćemo valjda više sreće sa narednim mečevima.Tiket sa 3 para sa čelendžera došao lagano, za razliku od W tiketa.

Link to comment

MLB:Washington-Milwaukee 1Colorado-LA Dodgers 2NY Mets-Arizona 2LA Angels-St.Louis >7.5Na Nationals Parku, Strasburg-Peralta. Strasburg 4-6, 2.41 ERA, od starta sezone. Trenutna forma, 1-1, 1.89 ERA. Peralta 0-1, 10.12 ERA protiv Washingtona(nepuna 3 ininga). Do sada, 5-9, 5.58 ERA. Poslednja 3 starta, 1-2, 3.63 ERA. Harper odmah po povratku u tim, popravio ucinak napada. Brewersi u rasulu. Ne zna se sta je gore, rotacija, odbrana, napad.Na Coors Fieldu, Oswalt-Kershaw. Oswalt je 8-4, 3.08 ERA protiv Dodgersa. Ove sezone 0-2, 7.36 ERA. Kershaw 7-4, 3.82 ERA protiv Rockiesa. Sezonski bilans, 6-5, 2.08 ERA. Prethodni nastupi, 1-1, 3.00 ERA. Ono sto je izgledalo nemoguce pre par nedelja, sada deluje kao realnost, Dodgersi su samo 4 pobede iza Arizone, koja je trenutno prva u diviziji. Oswalt nesiguran na 2 ovosezonska starta. Kershaw je vec dovoljno hvaljen.Mets-Diamondbacks, Hefner-Corbin. Hefner 2-6, 3.72 ERA, u dosadasnjem delu sezone. Pogled unazad, 1-0, 2.12 ERA. Corbin 0-1, 10.80 ERA protiv Metsa(nepuna 4 ininga). Ima fenomenalnu sezonu, 9-0, 2.22 ERA. Aktuelni trend, 0-0, 1.96 ERA. Corbin ce imati sesti pokusaj da dodje do desete pobede. Bio je dobar na tih 5 nastupa, ali bez prave podrske. Nakon prva dva losa meseca, Hefner je bio odlican tokom juna. Arizona vezala 4 poraza i vreme je za prekid lose serije.Angels-Cardinals, Weaver-Lynn. Weaver je 0-0, 5.00 ERA protiv Cardinalsa. Za sada, 1-4, 4.15 ERA. Poslednja 3 starta, 0-2, 4.74 ERA. Lynn 10-2, 3.52 ERA, na sezonskom nivou. Trend od 3 starta, 2-1, 5.79 ERA. Cardinalsi se bore za vrh divizije, pa i cele konferencije, sire gledano. Angelsi igraju dosta bolje, u odnosu na start sezone, imaju sest vezanih pobeda.Lynn je nesto losiji u gostima, Weaver jos uvek trazi formu. Pujols ce prvi put nastupiti protiv bivseg tima. Odlicni udaraci, mislim da vredi probati over.

Link to comment
J. Vesely - F. Serra 2-0 @2,05Kanepi uzima set @1,95Radwanska @2,20Trebl @2.42Bartoli 1Shirak 1Bryan/Bryan 1Shirak 5+ @2.15
Tenis odlicno, samo Kanepi ispalila. Cak je i Flipkens uzela set, steta sto sam to preskocio. Za fudbal ne mogu da se zalim, jer sam prosle godine na Feijevu preporuku uhvatio tacan rezultat 7:0 @101, kad su oni Crnogorci putovali 3 dana autobusom u Rusiju, tako da mu je sada sve oprosteno :PSve u svemu danas 3/5= +1,67Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2
Link to comment

Nocas nisam najbolje probrao, mada nije bilo ni srece. Strasburg nije primio poen, ali je bio bez ikakve podrske. Ovamo gde sam cekao over, vise od pola meca nisu mogli da daju 2 poena.Tenis:Djokovic fixJanowicz fixRamos-Vinolas fixVesely fixLajovic fixPrvo sam hteo na Ferrera, ali nisam smeo, jer se muci tokom celog turnira. Ramos ne bi trebao imati problema protiv dosta nize rangiranog domaceg igraca.Vesely ima egal mec, ali da probam njega, uz naseg Lajovica, koji je pouzdan na ovom nivou.

Link to comment

Tezak izbor danas. Ferera i Delpa preskacem jer su se obojica zalili na povrede, tu moze svasta da bude. Ferer bi trebalo da dobije, ali je suvise rizicno da bi se igralo @1.65. Janovic i Kubot imaju istorijsku sansu da udju u polufinale Vimbldona, tako da ce verovatno obojica biti preterano nervozni. Janovic je favorit, ali se jako malo placa, a ukoliko Kubot bude imao jace nerve moze da iznenadi. Preskacem i to. Jankovic/Lucic odlicno igraju i mislim da bi mogle da pobede @1.85, ali i to preskacem jer nisam bas u toku kada su zenski dublovi u pitanju.Za danas sam odabrao dva singla. Ocekujem da Novak i Endi pobede, ali obojica imaju protivnike koji mogu da im naprave probleme. Po jedan set za Berdiha i Verdaska ce biti dovoljno da profitiram, a ako dodje samo jedan od njih na nuli sam. Djokovic 1&G+(37,5) @2.07Murray 1&G+(35,5) @1.98

Link to comment

Ja mislim da ce Janovic prebiti Kubota 3:0, ovaj mu ne moze oduzeti servis a on ce nekako naci nacin da uzme bar brejk po setu. Mada to necu igrati, ali zato hocu singl na Delpoa, iako je kvota pala sa 2.16 na 2.05. Igra bolje na ovom turniru od Ferera i mislim da ce mu se revansirati za poraz od prosle godine, a probacu za sitno i 3:0 po kvoti 5.5.

Link to comment

Ja sam se zajebao, igrao sam na Ferrera ali je ovaj izgleda više vremena jutros proveo kod lekara nego trenirajući. Verovatno se isplati probati Delpo.

Link to comment

Glavni prodje lagano, Lajovic nije iskoristio gomilu brejk sansi, nikom nista na kraju.MLB:Pittsburgh-Philadelphia 1Chicago White Sox-Baltimore 2Toronto-Detroit 2Atlanta-Miami 1Na PNC Parku, Locke-Lannan. Locke 1-0, 0.00 ERA protiv Philliesa. Ove sezone, 7-1, 2.06 ERA. Tekuca forma, 2-0, 0.86 ERA. Lannan 1-4, 4.53 ERA protiv Piratesa. Za sada, 1-2, 4.83 ERA. Poslednja 3 starta, 1-1, 3.71 ERA. Sinoc prekinuta serija pobeda Piratesa. Ocekujem bolje izdanje napada Pittsburgha, Locke je neko kome ne treba prevelika podrska.White Sox-Orioles, Santiago-Feldman. Santiago 0-0, 9.00 ERA protiv Oriolesa. Od starta sezone, 3-5, 3.59 ERA. Prethodna 3 nastupa, 1-1, 5.17 ERA. Feldman 4-2, 4.20 ERA protiv White Soxa. Do sada, 7-6, 3.46 ERA. Trend forme, 2-1, 4.42 ERA. Feldman je pridoslica iz Chicago Cubsa. Ima savim pristojnu sezonu i trebalo bi da stabilizuje rotaciju Baltimora. Nakon pobede White Soxa sinoc, ocekujem poravnjanje skora u seriji veceras.Toronto-Detroit, Johnson-Scherzer. Johnson ima nepuna 2 ininga protiv Tigersa, gde se nije proveo sjajno(0-1, 40.5 ERA). Sezonski ucinak, 1-2, 5.21 ERA. Pogled 3 starta unazad, 1-0, 4.86 ERA. Scherzer 3-0, 1.59 ERA protiv Blue Jaysa. Neverovatnih 12-0, 3.10 ERA, u dosadasnjem delu sezone. Trenutna forma, 3-0, 2.70 ERA. Tigersi sinoc prekinuli mini seriju poraza. Scherzer pokusava da zabelezi 13. pobedu u sezoni.Na Turner Fieldu, Minor-Nolasco. Minor 2-2, 4.35 ERA protiv Marlinsa. Za sada, 8-3, 2.98 ERA. Poslednji startovi, 0-1, 5.50 ERA. Nolasco 5-10, 5.26 ERA protiv Atlante. Na nivou sezone, 4-8, 3.93 ERA. Forma, 1-1, 4.58 ERA. Atlanta mnogo bolje igra na domacem terenu, te ocekujem jos jednu pobedu protiv u poslednje vreme solidnih Marlinsa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...