Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Aha, znači kreću kvalifikacije. Fino. Probaću ovo na golove. Red je da uleti jedan 7+.Vidim da je u Mozzartu 7+ vec 4.75. <_<

Edited by Miljenko
Link to comment

Na kraju odigrao 3 para, na Janovica i Kanepi dodao Li Na koja je jedina rutinski dobila. Kanepi se uzasno namucila ali ipak dobila u dva seta (zaradio sam u oba i uzivo, po lepim kvotama), a ovaj poljski magarac me jako iznervirao jer je igrao kao kurac. Ocekivao sam od njega da dogura daleko ali sad mislim da ce mozda poduvati i od Kubota, mada se i on napatio sa ovim relativno nepoznatim Francuzom.Dodig + Suarez Navaro sam poduvao na oba para pa sam vezao uzivo Stivens i Radvansku kad su kvote bile jake. Amerikanka okrenula rutinski ali Agnjeska ce morati da uradi isto, posto ce upravo poduvati prvi set.

Link to comment
Dabl @2,13JanowiczKanepiDabl @2,22Williams 2-0Kubot OVER 39,5Combo @1,97JanowiczVerdascoWilliams 2-0MurrayDjokovic
Sve je doslo osim debele crnkinje. Drago mi je da je ispala. :angry:Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2
Link to comment

Za sada prosla 2 komada. Berdych se bas trudi da izgubi, no nadam se da se to ipak nece desiti.MLB:Washington-Milwaukee 1Cincinnati-San Francisco 1Houston-Tampa 2Miami-San Diego h2(+1.5)Nationals-Brewers, Zimmermann-Gallardo. Zimmermann je 2-0, 1.42 ERA protiv Brewersa. Od starta sezone, 11-3, 2.28 ERA. Trend forme, 2-0, 3.60 ERA. Gallardo 3-2, 4.89 ERA protiv Washingtona. Do sada, 6-7, 4.20 ERA. Poslednja 3 starta, 1-1, 1.59 ERA. Zimmermann odlican tokom cele sezone. Gallardo podigao formu, no na ruku mu ne ide nepostojeci napad gostiju.Sinoc su Brewersi porazeni protiv Piratesa u 14. iningu, pa ce biti dodatnih problema, ako Gallardo zakaze, jer je bullpen istrosen.Reds-Giants, Arroyo-Kickham. Arroyo je 3-5, 3.13 ERA protiv San Francisca. Dosadasnji deo sezone, 6-6, 3.61 ERA. Aktuelni nastupi, 0-1, 4.82 ERA. Kickham 0-2, 10.57 ERA, za sada. Kickham mi deluje neiskusno za ovo nezgodno gostovanje.Astros-Rays, Keuchel-Moore. Keuchel 4-4, 4.34 ERA, na sezonskom nivou, Prethodni nastupi, 1-1, 4.20 ERA. Moore 10-3, 3.95 ERA do sada. Pogled 3 meca unazad, 2-1, 4.58 ERA. Pena i Maxwell nece biti u domacoj postavi veceras. Moore ponovo dize formu, nakon nekoliko losih startova. Tampa je sigurno ozbiljniji tim, a i dalje su u igri za vrh divizije.Na Marlins Parku, Jose Fernandez-Marquis. Fernandez 4-4, 2.98 ERA, ove sezone. Trend skorijih nastupa, 1-1, 2.33 ERA. Marquis 7-6, 5.67 ERA protiv Marlinsa. Za sada, 9-3, 3.99 ERA. Poslednji startovi, 1-1, 5.82 ERA. Nakon pobede Padresa u petak, domaci vezali dva trijumfa.Mislim da Marquis moze doneti podelu plena u ovoj seriji svom timu. Tu je hendikep za svaki slucaj.

Link to comment

Ja ću danas da odigram na Kanepi. Ko je video kako izgleda Sabine tokom itervjua posle njenog meča sa Serenom sve mu je jasno.

Link to comment

Jedan čelendžer vredan pomena.J. Vesely - F. Serra 2-0 @2,05Vesely je na rangiran kao 5. čelendžer igrač sa odličnim rezultatima ove godine na tom nivou, a Serra 135. uz veoma loše rezultate ove godine. Osim toga Vesely ima 19 godina, a Serra 32. Meni je to dovoljno. Nije loša opcija ni čista pobeda @1,40 za neki dabl ili kombo.

Link to comment

Dodje i Berdych sinoc. MLB fino, jedan promasaj.Odigracu ove Feieve 4+, 7+.Tenis za oprezniji ulog:ErraniVinci fixLi Na fixBryanBryan fixVesely igra sjajno, uglavicu ga i ja negde.

Link to comment
Ja ću danas da odigram na Kanepi. Ko je video kako izgleda Sabine tokom itervjua posle njenog meča sa Serenom sve mu je jasno.
Čista dvojka je 3,15 ali sam na kraju ipak singlirao hendikep dvojku na 1,95, mada verujem da će Kanepi to dobiti.
Link to comment

Vesely rutinski :thumbsup:Slažem se da Kanepi može da pobedi danas, ali ću takođe odigrati sigurniju varijantu.Što se tiče derbija dana, Li Na-Radwanska, mislim da su kvote nerealno postavljene. Prvo sam hteo da odigram over, ali kad sam video da je od njihovih 10 međusobnih susreta samo jedan otišao u treći set, odustao sam. Verovatno će i danas sve zavisiti od prvog seta. Mislim da su šanse podjednake, a pošto se Poljakinja bolje plaća, odigraću na nju.Od ostalih mečeva, mislim da Flipkens ima šanse protiv Kvitove bar za jedan set, a očekujem i da Bartoli pobedi (na oba meča se možda može juriti i over), ali nisam dovoljno siguran da bih uplatio.Na kraju, ispratiću i ja te Jermene da ne ispadnem glup u društvu kad svi budete naplaćivali tikete :DKanepi uzima set @1,95Radwanska @2,20Shirak 5+ @2,15

Edited by radar
Link to comment

Odigrao sam protiv Zimonjica na nekom olimpijskom, al se sad setih da je Stepanek predao mec u singlu zbog povrede. Kvota je 1.75. Hm...

Link to comment

Imali su nakon toga Stepanek i Paes dug mec, koji su dobili, te izgleda da mu je bolje.Mogao bih da sastavim neki tiket sa onim cuvenum, bar jedan tim ne daje gol, u cetvrtak, kada ima pregrst meceva. To je prosle sezone bila igra za popravljanje budzeta.

Edited by Miljenko
Link to comment

Trebl @2.42Bartoli 1Shirak 1Bryan/Bryan 1Shirak @1.05 sam dodao da bih iskoristio bonus kvotu na Bartoli.Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...