Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sijsling sacuvao predajom, tiket sa gemovima. Haas dobio, Djokovic gazi, izgleda da ce proci sva 3 danasnja.MLB:Atlanta-Arizona 1Pittsburgh-Milwaukee 1Oakland-St.Louis 2LA Dodgers-Philadelphia h2(+1.5)U Atlanti, Hudson-Kennedy. Hudson 7-1, 1.86 ERA protiv Diamondbacksa. Ove sezone, 4-7, 4.10 ERA. Forma, 0-2, 2.66 ERA. Kennedy 2-0, 2.84 ERA protiv Bravesa. Do sada, 3-4, 5.21 ERA. Poslednji nastupi, 0-1, 7.16 ERA. Hudson baca sve bolje, ali bez prave podrske. Kennedy se vraca nakon suspenzije, zbog ucesca u tuci na mecu protiv Dodgersa. Ocekujem da Atlanta popravi sezonski skor u ovoj i narednoj seriji.Na PNC Parku, Liriano-Hand. Liriano 5-2, 3.50 ERA protiv Brewersa. Od starta sezone, 6-3, 2.30 ERA. Prethodna 3 starta, 2-1, 3.38 ERA. Hand 0-0, 4.50 ERA protiv Piratesa. Sezonski skor, 0-0, 2.37 ERA. Pittsburgh u sjajnoj formi. Sedam vezanih pobeda, valjda ce ovo konacno biti dugo cekana sezona sa vise od 50% pobeda. Gosti rastimovani. Bez najboljeg igraca, kome prete optuzbe za doping. Bangava rotacija je jos vise oslabljena povredama.Oakland-St.Louis, Parker-Wainwright. Parker je 6-6, 4.27 ERA u dosadasnjem delu sezone. Trend forme, 1-0, 2.86 ERA. Wainwright 1-0, 0.00 ERA protiv Athleticsa. Za sada, 10-5, 2.31 ERA. Aktuelni nastupi, 1-2, 2.18 ERA. Cardinalsi imaju samo jednu pobedu, na poslednjih 6 meceva. Napad se nije istakao previse(osim protiv Astrosa na jednom mecu, kada su dali 13 poena). Ocekujem dobro izdanje Wainwrighta i revans za sinocnji poraz.Dodgers-Phillies, Ryu-Lee. Ryu 6-3, 2.85 ERA, u ruki sezoni. Tri starta unazad, 0-1, 3.38 ERA. Lee 2-1, 0.95 ERA protiv Dodgersa. Za sada, 9-2, 2.51 ERA. Poslednji nastupi, 2-0, 2.35 ERA. Fila ne igra kako se ocekuje, pa su sve cesce price o trejdovima i renoviranju. Lee im je vredan adut, ako krenu tim putem. Jedina svela tacka, u inace kilavoj rotaciji. Dodgersi od favorita za vrh, do tavorenja na dnu divizije. Malo su popravili formu, bilo je i problema sa povredama, ne moze se poreci. Ocekujem egal mec, te cu probati hendikep na goste.

Link to comment
Jeste 8:0, ali dosta setova im se završavalo 7:5/7:6, a nikad nisu igrali na travi.. Uzdam se u bar kedna dobijen set Andersona... Na kraju sam odigrao tiket 3 meča, sve overi: Serena, Berdih i Gaske
Muške overe sam dobro izabrao ali Serena je nemilosrdna.. :(Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Nakon tenisa i MLB dosao odlicno. ^_^Znam dosta ljudi koji ce probati na Brazil veceras. Ja ne mogu protiv Spanije da odigram, nema sanse. Protiv Italije su do 60. minuta trebali da gube sa bar 2-0, a odrzali su neresen rezultat i stisli kada ovi vise nisu mogli da odrze tempo.Posto preferiram golove, mec za 3. mesto mi je zanimljiviji. Nakon revije promasaja u polufinalu, danasnji sustinski nebitan mec, bi mogao doneti otvorenu igru i bolje izdanje oba napada.

Link to comment

Na kraju odigrah Uruguay-Italy 3+, 5+.Neke aktuelne MLB serije su resene, a trudim se da postujem pravilo da ne igram na tim koji je dobio startna 2 ili 3 meca. Odabrah dva para:NY Mets-Washington 2Minnesota-Kansas City <8.5Na Citi Fieldu, Wheeler-Gio Gonzalez. Wheeler ce imati treci start veceras, prvi kod kuce. Do sada, 1-0, 3.18 ERA. Gio je 3-1, 3.82 ERA protiv Metsa. Sezonski bilans, 4-3, 3.31 ERA. Trenutna forma, 1-0, 2.21 ERA. Gonzalez konacno prekinuo seriju bez pobede, protiv Arizone proslog utorka. Ima losu podrsku tokom cele sezone. Wheeler deluje obecavajuce, mada su Metsi i dalje tim u izgradnji, te bih probao na Nationalse, koji su u poteri za Atlantom.Na Target Fieldu, Correia-Ervin Santana. Correia je 0-2, 4.38 ERA protiv Royalsa. Do sada, 6-5, 3.82 ERA. Poslednja 3 starta, 1-1, 2.55 ERA. Santana je 5-3, 3.95 ERA protiv Twinsa. Dosadasnji deo sezone, 5-5, 2.74 ERA. Trend nastupa, 1-0, 1.74 ERA. Santana sjajan tokom juna, 2-0, 1.56 ERA, na 5 startova.

Link to comment

Delpotro je povredio koleno u meču protiv Zemlje. Postoji mogućnost da sutra uopšte ne izadje na meč protiv Sepija, danas je tvitovao nešto da mu koleno nije dobro, mada verujem da će izaći sutra da proba. Zašto sve ovo pišem. Pa kontam da se isplati probati nešto sitno na Sepija ali u kladionici koja će priznati pobedu u slučaju da Delpotro počne meč i vidi da ne može i preda. Kvota će biti jako dobra.

Link to comment
Delpotro je povredio koleno u meču protiv Zemlje. Postoji mogućnost da sutra uopšte ne izadje na meč protiv Sepija, danas je tvitovao nešto da mu koleno nije dobro, mada verujem da će izaći sutra da proba. Zašto sve ovo pišem. Pa kontam da se isplati probati nešto sitno na Sepija ali u kladionici koja će priznati pobedu u slučaju da Delpotro počne meč i vidi da ne može i preda. Kvota će biti jako dobra.
Gdje je tuitovao? Na njegovom tuiteru nema nikakvih desavanja vec 7 dana.
Link to comment

Neocekivana gomila poena na mecu Twinsa i Royalsa, no 2/3 ukupno, te mogu reci da sam zadovoljan.Tenis:Janowicz fixKvitova fixMurray fixSerena 9- 1.setBryan/Bryan fixLi Na fixBerdych fix

Link to comment

Kanepi je zicer dana, cini mi se. ako izuzmemo Janovica sa jadnom kvotom. Vezacu ta dva sigurno za neki srednji ulog, a probacu i dvojku na Dodiga jer je David go kurac na travi i samo cekam kad ce neko da ga oplete. Sto se tice brata Delpoa, on je od pocetka karijere nesto povredjen tako da uvek postoji mogucnost da preda, ali mislim da ce danas rutinski opeglati Sepija i necu igrati nista na taj mec (iako moji racunaju predaju kao pobedu onog drugog pa bi' mozda mogao da profitiram).Kod zena mi je jos 1 na Li Na, potencijalna mina da spanski decak Suarez Navaro dobije nestabilnu Kvitovu, a u muskom dublu bi zicer trebao biti Mirnji-Tekau protiv (nadam se umornog) Dodiga i Mela.Ako neko ima jos neku ideju, dajte dok nisam odigrao svasta.

Link to comment

Još jedna ideja je Pironkova bar set. Kvota 2,00 ovamo gde ja igram. Novopečena blajhana plavuša ne igra ništa posebno a Cveta sve što igra to je Wimbi i onda je nema godinu dana nigde....

Link to comment

Dabl @2,13JanowiczKanepiDabl @2,22Williams 2-0Kubot OVER 39,5Combo @1,97JanowiczVerdascoWilliams 2-0MurrayDjokovicПослато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2

Link to comment
Još jedna ideja je Pironkova bar set. Kvota 2,00 ovamo gde ja igram. Novopečena blajhana plavuša ne igra ništa posebno a Cveta sve što igra to je Wimbi i onda je nema godinu dana nigde....
Ja bih Pironkovu probao i na pobedu, ali i set za 2,00 vredi. Mozda cu taj mec da ostavim za live. Razmisljam takodje i da Haas moze da uzme set po 2,25.Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2
Link to comment

Sutra Shirak iz Jermenije igra protiv sanmarinjanskog™ giganta Tre Penne.O Shiraku znam malo, igrali su protiv Rudara iz Pljevalja prosle godine, dobili u gostima 1-0, kuci 1-1 al ko zna sta se tu desavalo.U prvenstvu su izdominirali, samo 6 poraza u 42 kola, 9 bodova vise od drugoplasiranog i 21 vise od treceg na tabeli.Sanmarinci™ su vec juce stigli u Jermeniju ne bi li se privikli na vremenske uslove, evo sta trener misli o svemu tome:"We'll try to defend strongly to avoid them pushing us back, but we will have an eye on the counterattack," he said. "The weather is really warm and this will make things more difficult for us, because they will play at full speed."The Sammarinese club are likely to be without central defender Vladimir Mikhaylovskiy, who is suffering from a virus, and will hand a debut to new signing and goalkeeper Gianmarco Pazzini in place of Federico Valentini.Dakle bez prvog stopera i sa novim golmanom, obecava™ situacija.Do sad su tri puta igrali u Evropi, Zrinjski ih je dobio 4-1 kuci i 9-2 :o u gostima, Rad 6-0 i 3-1 i prosle godine Dudelange 7-0 i 4-0.Shirak je vjerovatno jaci od svih navedenih pa bi mogao da padne i 1 rekord ako ih ne mrzi da se malo potrude.Ja sam odigrao svasta, npr:over 3.5 @ 1.7Shirak 4+ @ 1.8Shirak 5+ @ 2.6over 4.5 @ 2.37over 5.5 @ 4.00Shirak -3.5 @ 2.15Shirak -4.5 @ 3.50u Mozzartu 7+ @ 6.25tacne rezultate 5-0 @ 11 do 10-0 @ 201.00

Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...