Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Klasika. Igram OVER 21.5 i one odigraju 6:2, 1:6, 6:0. Jos Halep ima 40:0 u 5. gemu i 40:0 u sestom i ne osvaja nijedan. :Hail: I kako uzoran gradjanin da pogodi nesto? :mad:

Link to comment

A evo i kise. -_- Jedan prosao, uz jos jedan prezaljeni sa gemovima(Mathieu predao). Dimitrov kriticno, preostali jos u fazi razvoja(Haas nije poceo).MLBDetroit-LA Angels 1Washington-Arizona <6.5Boston-Toronto 1LA Dodgers-Philadelphia 1Detroit bi nakon dva poraza od Angelsa, mogao veceras do pobede, sa Fisterom kao starterom. Strasburg-Corbin u Washingtonu, lici na lagani under, cak i sa ovako malom granicom. Boston sa Lesterom, Dodgersi sa Greinkeom.

Link to comment
Dabl @2.56LisickiHalep uzima setDabl @1,98Pironkova KerberDabl @2,28LopezDimitrov OVER 36,5Dabl @2,16ZakopalovaDel Potro 3-0Sijsling uzima dva seta @2,05
Perfektan dan. Samo jos Kerber cekam sutra. Steta sto Sijslinga odigrah samo u hendikepu, pobeda je bila preko 3.Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2
Link to comment
Ja igrao crvenu na Brazioce i Urugvaj iks jer nije bilo nijedne neresene do sad, ali evo zabise za 2:1 pred kraj. Ode kvotica 5.25, steta sto nisu izdrzali. Sutra cu probati isto na drugom mecu, verovatno.
Nadam se da si probao!
Link to comment

Jesam, 4.35 kod nas a u Maxbetu je bilo 4.5 ali nije mi bilo vredno cimanja za 150 dindzi. Drug igrao kod njih 1400, prosao malo bolje od mene jer je ipak malo podigao ulog a ja odigrao isto kao Brazilce.

Link to comment

MLB deo neocekivano dobar. Izgleda da bolje proberem, kada su naizgled teski parovi.Tenis:Haas fixBryanBryan fixErraniVinci fixFerrer fixPaire fixBrown 10+ 1.setJanowicz 10+ 1.set

Link to comment

Sad gledam mec Bennet/Zimonj - Dimitrov/Nielsen: 1.70 na keca u Socceru. Koliko ozbiljno Dimitrov igra dubl i da li vredi probati keca?

Edited by Nesh
Link to comment

Sačekaj kraj njegovog singla. 8-7 u petom za Zemlju. Ukoliko pukne Bugarče igraj to, s obzirom da će mu verovatno biti u glavi samo Maša i peščane plaže na nekim dalekim ostrvima.

Link to comment
Ja ću verovatno probati De Šepera singl za sitno.
Ja sam cak razmisljao Monaka sa hendikepom (-4.5), ali vidim da mnogi tipsteri predlazu De Sepera. Videcemo.Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2
Link to comment
Jesam, 4.35 kod nas a u Maxbetu je bilo 4.5 ali nije mi bilo vredno cimanja za 150 dindzi. Drug igrao kod njih 1400, prosao malo bolje od mene jer je ipak malo podigao ulog a ja odigrao isto kao Brazilce.
Bravo!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...