Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zli, pominjao si, ako se dobro secam, da ces igrati 4:2 u seriji za Cikago. Nadam se da si uzeo lovu.
Jesam, i prosao 3 550, ali sam to sve spickao na live tenisu, vijao velike kvote i skoro nista nisam ubo :D
Link to comment

Dabl @2.23PuigJanoviczDabl @2.10HsiehTsongaDabl @1.96MahutBegemann/EmmrichTsonga OVER 40.5 @1.90Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2

Link to comment

Popravih MLB prosek.Tenis:Ivanovic fixMurray h(-2.5)Federer h(-2.5)Paire fixYouznhy fixAzarenka fixAzarenka 9- 1.setSharapova 9- 1.setJanowicz fixTroicki fixPoslednji dabl ipak nesto opreznije. Troicki valjda moze da dobije igraca, koji je u jos goroj formi od Tipse.

Link to comment

Na kraju je ispalo ok. Puno kvota 1, Federer izgubio set, Sharapova porazena, kao i Ana. Za sada imam dosta srece i nekako provlacim tikete. Biser je onaj sa 3 para vise prvi set, gde nijedan mec nije zavrsen. :lolol:Vecernji deo:Brazil-Uruguay 3+Milwaukee-Chicago Cubs 1Kansas City-Atlanta 2Houston-St.Louis 2LA Dodgers-San Francisco <6.5Na Miller Parku, Gallardo-Feldman. Gallardo 7-2, 2.95 ERA protiv Cubsa. Pocetak sezone, 6-6, 4.09 ERA. Poslednji nastupi, 2-0, 0.00 ERA. Feldman je 1-1, 0.82 ERA protiv Brewersa. Ove sezone, 6-6, 3.39 ERA. Tekuci trend, 1-2, 5.40 ERA. Gallardo u odlicnoj formi, nakon loseg pocetka. Napadi oba tima igraju promenljivo, no zbog startera, igram na domace.Na Kauffman Stadiumu, Mendoza-Minor. Mendoza je 2-4, 4.30 ERA do sada. Trenutna forma, 1-1, 3.00 ERA. Minor je 0-1, 1.50 ERA protiv Royalsa. Sezonski bilans, 8-3, 2.89 ERA. Pogled 3 meca unazad, 1-1, 4.50 ERA. Atlanta sinoc nekako "izboksovala" pobedu. Mendoza popravio formu. Minor trokirao protiv Metsa, no veceras ocekujem njegovo bolje izdanje, protiv jednog od losijih napada lige.Napad Bravesa ce valjda napraviti nesto.Na Minute Maid Parku, Bedard-Lynn. Bedard je 1-3, 5.91 ERA protiv Cardinalsa. Do sada, 2-3, 4.43 ERA. Poslednja 3 starta, 1-1, 3.50 ERA. Lynn je 4-0, 1.42 ERA protiv Astrosa. Na nivou sezone, 10-1, 3.42 ERA. Trenutna forma, 2-0, 6.35 ERA. Lynn dobar protiv Cubsa, pre toga protiv Marlinsa primio 7 poena, tokom 5 ininga, zato i ovako visok ERA, na prethodna 3 nastupa. Tradicionalno je dobar protiv Houstona, a i napad gostiju deluje ubedljivo.Na Dodger Stadiumu, Kershaw-Lincecum. Kershaw je 9-4, 1.28 ERA protiv Giantsa. Za sada, 5-5, 2.06 ERA. Pogled na formu, 0-1, 2.70 ERA. Lincecum 8-5, 2.69 ERA protiv Dodgersa. Dosadasnji deo sezone, 4-7, 4.52 ERA. Aktuelni nastupi, 0-2, 3.57 ERA. Kershaw standardno dobar. Dobro, mozda malo losiji u odnosu na svoje visoke standarde, no za vecinu je to idealna statistika. Pravi problem predstavlja podrska. Desavalo se da ekipa ne postigne bukvalno nijedan poen, kada on startuje. Lincecum je imao dosta dobrih nastupa protiv Dodgersa, mada je cesto bio na porazenoj strani, bas zbog sjajnih nastupa koje je imao Kershaw. Dodgersi i dalje neubedljivi ofanzivno, Giantsi takodje(zbog povreda, mora se reci).

Link to comment
Dabl @2.23PuigJanoviczDabl @2.10HsiehTsongaDabl @1.96MahutBegemann/EmmrichTsonga OVER 40.5 @1.90Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2
Za naplatu samo Puig i povracaj za Congu.Janovic i over na Congu su bili na dobrom putu i prekinuta oba meca. Koje ludilo sa povredama. Skoro svi koji su stigli daleko u Parizu i na pripremnim turnirima za Vimbldon su ispali ili odustali. Ocigledno i Mahut oseca posledice osvajanja titule od prosle nedelje, a taj dabl mi je bio najsigurniji za danas. Nadam se bar da je Zoki poslusao savete i odustao od overa na tom mecu :lol:Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2
Link to comment

Igrao sam, ali ranije me je sjebao over na Verdascu tako da se nisam mnogo potresao.. :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Ja igrao crvenu na Brazioce i Urugvaj iks jer nije bilo nijedne neresene do sad, ali evo zabise za 2:1 pred kraj. Ode kvotica 5.25, steta sto nisu izdrzali. Sutra cu probati isto na drugom mecu, verovatno.

Link to comment

Mogla je bar jos jedna stvar da prodje nocas. Nastavljam toplo-hladno seriju.Tenis:Serena 9- 1.setDjokovic h1(-2.5)Berdych fixDimitrov fixFerrer fixNishikori fixDel Potro h1(-2.5)Stosur fixDolgopolov fixHaas h1(-2.5)

Edited by Miljenko
Link to comment

Jedan lagani tiketic za razbibrigu:Lodra 38.5 OVERLopez 39.5 OVERNa LI 21.5 OVERHelsinki 2&GGJaro - Mypa I pol ili kraj 2Malme 1&2-3Kvota u Socceru 175.53

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...