Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dosta cudnih rezultata danas, mada ja nemam sta da prigovorim(Kvitova jos igra).MLBTampa-Toronto >8.5San Diego-Philadelphia 2Na Tropicana Fieldu, Hellickson-Rogers. Hellickson je 3-2, 3.04 ERA protiv Blue Jaysa. Ove sezone, 5-3, 5.50 ERA. Trenutna forma, 2-1, 5.09 ERA. Rogers 1-0, 3.60 ERA protiv Tampe. Do sada, 3-2, 3.14 ERA. Poslednji nastupi, 2-0, 2.04 ERA. Gosti u sjajnoj formi, vezali cak 11 pobeda. Vratili se u borbu za vrh divizije, nakon naizgled izgubljene sezone. Na 7 od prethodnih 10 meceva, napad Toronta je dao 5 ili vise poena. Ocekujem dobro ofanzivno izdanje i veceras. Nisam hteo da cackam fiks, jer je serija pobeda prevelikaNa Petco Parku, Stults-Lee. Stults je 0-0, 12.00 ERA, protiv Philliesa, uz napomenu da je odigrao samo 3 ininga protiv njih. Dosadasnji deo sezone, 6-5, 3.25 ERA. Forma, 2-0, 1.61 ERA. Lee 1-2, 4.99 ERA protiv Padresa. Sezonski bilans, 9-2, 2.53 ERA. Pogled unazad, 2-0, 2.86 ERA. Philadelphia je tradicionalno neugodna za San Diego. Napad gostiju igra promenljivo. Domaci pak nikada nisu bili poznati po efikasnosti. Lee je jedan od mojih omiljenih startera i nadam se da ce imati dovoljno podrske veceras.

Link to comment

Nocas bilo "blizu". 76 sekundi pre kraja Boston vodio 2:1.Zli, pominjao si, ako se dobro secam, da ces igrati 4:2 u seriji za Cikago. Nadam se da si uzeo lovu.

Edited by Nesh
Link to comment

Tenis juce provukoh fino. MLB zato baksuzan. Fila volsebno izgubila 3 razlike u 9. iningu.Dnevni deo:Dimitrov h1(-2.5)Berdych h1(-2.5)Serena 9- 1.setHaas fixRaonic fixKohlschreiber fixDjokovic h1(-2.5)Halep fixFerrer h1(-2.5)

Link to comment

Prodjose dva. Na trecem bi kvota bila umanjena, no neverovatno je da Ferrer gubi set od ovog anonimusa.Ne bunim se previse, dolazi bolje nego RG.MLB:Washington-Arizona 1Boston-Colorado >9.5Houston-St.Louis 2Seattle-Pittsburgh 2Na Nationals Parku, Gio Gonzalez-Cahill. Gio 1-0, 1.29 ERA protiv Arizone. Do sada, 3-3, 3.34 ERA. Forma, 0-0, 2.25 ERA. Cahill 1-1, 3.38 ERA protiv Washingtona. Sezonski bilans, 3-8, 3.92 ERA. Poslednji nastupi, 0-2, 8.71 ERA. Gonzalez baca standardno dobro, podrska je medjutim upitna. Nadam se da ce Nationalsi dati par poena, posto njemu nije potrebno mnogo.Na Fenway Parku, Dempster-Nicasio. Dempster je 5-4, 6.96 ERA protiv Rockiesa. Krenuo sa, 4-8, 4.23 ERA. Trend forme, 1-2, 3.66 ERA. Nicasio 4-3, 4.78 ERA, u sezoni. Prethodni startovi, 0-1, 4.86 ERA. Boston medju efikasnijim timovima. Napad Colorada probudjen protiv Washingtona, te ocekujem da se i veceras pokazu u dobrom svetlu.Astros-Cardinals, Harrell-Westbrook. Harrell je 2-3, 5.46 ERA protiv Cardinalsa. Od starta sezone, 5-7, 4.32 ERA. Pogled unazad, 1-0, 1.89 ERA. Westbrook 3-2, 5.50 ERA protiv Houstona. Na nivou sezone je 3-2, 1.76 ERA. Poslednja 3 starta, 1-1, 3.12 ERA. Vreme je za prekid mini serije poraza(3) gostiju. Ocekujem da dosta bolji napad Cardinalsa resi pitanje pobednika.Mariners-Pirates, Saunders-Locke. Saunders je 2-0, 3.15 ERA protiv Pittsburgha. Do sada, 5-7, 4.48 ERA. Prethodna 3 nastupa, 1-2, 2.11 ERA. Locke 6-1, 2.01 ERA, u dosadasnjem delu sezone. Aktuelni nastupi, 1-0, 0.46 ERA. Saunders dosta bolji na domacem terenu. Locke briljantan. Under bi bio prva opcija, da sam imao malo vecu granicu, ovako na 6.5 ipak biram fiks.

Link to comment
Dabl @2,17Del Potro 3-0Dolgopolov 3-0Dabl @1,74KohlschreiberBrandsPironkova @1,70Morita uzima set @1,70
Lep pocetak Vimbldona. :)Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2
Link to comment

Pošto sad već pravim teniski tiket za sutra, imam tri dileme: :unsure:Janovic fiks protiv Stepaneka, kvota 1.7?!Conga - Gulbis (H2H je 3:0 za Francuza ali u dva meča je Gulbis uzimao set) i Beneto - Verdasko (isto Španac 3:0 ali Beneto jednom uzeo set) - oba preko 40.5?! :mellow:Uz to, još dva overa, to mi deluje pouzdano, Melcer - Reiter i Mahut - Robredo...

Link to comment
Pošto sad već pravim teniski tiket za sutra, imam tri dileme: :unsure:Janovic fiks protiv Stepaneka, kvota 1.7?!Conga - Gulbis (H2H je 3:0 za Francuza ali u dva meča je Gulbis uzimao set) i Beneto - Verdasko (isto Španac 3:0 ali Beneto jednom uzeo set) - oba preko 40.5?! :mellow:Uz to, još dva overa, to mi deluje pouzdano, Melcer - Reiter i Mahut - Robredo...
Komp mi je mrtav vec 2 dana, pa cu sutrasnje meceve analizirati sutra na poslu :D, ali ovako na nevidjeno prvo bih izbacio poslednji par. Mislim da Mahut moze da resi Robreda u 3 seta.Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2
Link to comment

Janowicz i meni deluje da je za igru. Prosle godine ispao u 3. kolu od Mayera, nakon 5 setova, pre toga izbacio Gulbisa. Ima stil igre, koji bi trebao biti perfektan za travu. Jedina sansa Stepaneka je da ovog ne ide servis.Gulbis i Verdasco overi ok. Ja cu to najverovatnije probati prvi set vise. Poslednja dva para su bas sumnjiva.

Link to comment
Mislim da Mahut moze da resi Robreda u 3 seta.
Poslednja dva para su bas sumnjiva.
Sad ste me bacili u rebus... :D Jeste Mahut favorit ali mislim da Robredo može bar jedan set dok ovaj Reister teško gubi servis, izbacio Rosola a Melcer u prvom kolu gubi set od Fonjinija kojeg k'o da su puškom terali da igra tenis... :DAjd videću da iskombinujem nekakav sistem... :unsure:
Link to comment

Svaka cast Robredu za Pariz, ali on jednostavno ne zna da igra na travi, za razliku od Mahuta. I da, mislim da ce Janovic sutra da dobije, a dobar izbor ce biti i Kubot za kvotu preko 2.Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2

Link to comment

Da se razumemo, ni ja verovatno necu odigrati 3-0 za Mahuta, ali sigurno ne bih igrao ni over. Sve sto sam napisao u prethodnih par postova su trenutna razmisljanja, onako "iz glave", bez gledanja u statistiku i konsultacija sa strucnim sajtovima. Konacne odluke za uplatu cu napisati sutra kada sve izanaliziram. Cisto da ne bude sa sam nekoga naveo da pogresno ulozi pare.Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...